Kategoriler

Oyuncak Silah & Tabanca Modelleri

Erkek çocukların en beğendiği ve severek oynadıkları oyuncak türlerinden biri olan oyuncak silah ve tabanca modelleri şimdi Otoys’da. Erkek çocukların oyuncak türleri arasında en çok ilgi gösterdiği oyuncaklar arasında yer alan silahların birçok boyutu, renk ve modeli bulunmaktadır. Ne kendine ne de hedef aldığı herhangi bir şeyin zarar görmemesi için mermi yerine sünger, plastik top ve su gibi maddeler kullanılmaktadır. Bu maddeler ile atış yapan erkek çocukların oyuncak silah ve tabancalarla birçok kabiliyeti gelişirken aynı zamanda eğlenceli vakitler de geçirmeleri mümkün oluyor. Beyaz, siyah, yeşil, mavi, sarı ve turuncu gibi renklerin kullanıldığı oyuncak silahlar hem görsel olarak çocuklara keyif verirken hem de kendilerini birer yetişkin gibi hissetmelerine yardımcı oluyor.

Oyuncak Silah ve Tabancalarla Eğlenceli Dakikalar

Erkek çocukların kimseye zarar vermeden nişan almalarına olanak sağlayan tabanca modellerinden sünger mermi atan modeller çoğunlukla tercih edilmektedir. Sünger mermi atan oyuncak tabancalar erkek çocukların keyifli vakit geçirmelerine olanak tanırken hedef alınan nesnelerin de zarar görmemesi sağlanıyor. Çeşitli renk ve modelde üretilen oyuncak silah ve tabanca modellerinde yine aynı şekilde çeşitli renk ve boyutlarda sünger mermiler yer alıyor. Erkek çocuklar sünger mermili silahlarla savaş oyunları, polisiye oyunlar, kahramanlık gösterileri ve benzeri yaratıcılıklarını geliştirici aktivitelerde bulunuyor.

7’den 70’e herkesin severek oynadığı ve ağız dolusu kahkahalar atmamıza neden olan su tabancaları ise özellikle yaz aylarında birçoğumuzun elinden düşmüyor. Su tabancaları çoğunlukla yaz aylarında plajda, havuzda, bahçede veya piknikte çocukların su savaşı yaparken kullandığı keyif veren bir oyuncak türüdür. Su savaşı yapan kişiler enerjilerini yükseltiyor ve çocuk olmanın keyfini yaşıyor.

Bir diğer oyuncak silah modeli ise boncuk ve disk atan modellerdir. Sağlığa zarar vermeyen materyallerden yapılmış bu tür oyuncak silahlar; sesli, titreşimli, ışıklı, set olarak satılanlar ve uzun atış mesafeli olmak üzere ilgi gören oyuncak silah modelleri arasında yerini alıyor.

Savaş, kovboy ve asker setleri, kelepçeli polis setleri, parçalı silah modelleri, dekoratif oyuncak silahlar, silaha dönüşebilen robot oyuncak gibi modeller de çocukların sosyalleşmeye yönelik oyunlarında kullanabilecekleri oyuncaklar arasında yer almaktadır. Alternatif oyuncak tabanca veya yakalama setleri arayan çocuklar ve ebeveynler için Otoys’da farklı seçenekler sunuluyor. Bununla birlikte kız çocuklarının da oynayabilecekleri, özellikle su tabancaları farklı renk ve modelde Otoys’da satışa sunulmaktadır.

Sıra Dışı Oyuncak Silah ve Tabanca Modelleri

Erkek çocukların oyuncak silah ve tabancalara karşı artan ilgisi nedeniyle pek çok marka bugün ürün skalasını günden güne arttırmaktadır. Erkek çocukların silahlara olan eğitimleri doğrultusunda markalar farklı modellerle oyuncak silahları üretiyor. Otoys da tüm bu gelişmeleri yakından takip ederek oyuncak silah ve tabanca ürünlerini çeşitlendirerek çocuklara ve ebeveynlerine sunuyor.

Söz konusu oyuncak silah ve tabanca üreten markalar çocukların silahlarla olan davranışlarını yakından inceleyerek her yaş aralığına uygun ürünler üretiyor. Örneğin farklı konseptlerde hazırlanmış özel kuvvetler setleri, polis ve yakalama setleri ile asker setleri çocukların takım halinde oyun kurarak oynamalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde atış yapmayan ve çocuklara o hissi yaşatmayan yalnızca ışıklı ve sesli tabancalar da bulunuyor. Otoys’da satışa sunulan pilli-ışıklı tüfek, hareketli tabanca, ok-yay seti ve su tabancaları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ayrıca Can Oyuncak ve Vardem markalarının ürettiği oyuncak silahlar görsel açıdan beğenilirken, Baren markasının dinozora dönüşebilen silahları, Dekor Oyuncak tarafından üretilen ışıklı, sesli ve tangram modelleri çocuklar tarafından en çok beğenilen oyuncak silah ve tabancalar arasında yer almaktadır.

Otoys.com.tr; Can Ali Toys, Nizam, Force, Kartela, Zapp ve farklı birçok model oyuncak silah ve tabanca üreten markaların ürünlerine yer veriyor. Çocukların beğenebilecekleri modeller aynı zamanda eğlenebilecekleri oranda rengârenk ve keyif verici. Çocukların oyunlarında oyuncak silah ve tabancalarıyla atış yaparken hedefi isabet almaları onları eğlendirmekle kalmayacak aynı zamanda nişan almaları ile zihin ve beden gelişimleri ve motor kaslarının kuvvetlenmesi sağlanacaktır.

Oyuncak Silah ve Tabanca Fiyatları

Hiçbir şekilde zarar verici olmayan oyuncak silahlar erkek çocukların oyunlarında onlara eşlik edecek, birkaç arkadaşı ile asker-polis oyunları kurmalarına yardımcı olacak ürünlerdir. Oyuncak silahlar bilinen ve güvenilir markaların ürettiği ürünlerden alınıyor olması son derece önemlidir. Hem doğru yaşa uygun üretilen ürünler hem de zararlı hiçbir kimyasal madde içermiyor olması çocukların oyunlarında aldıkları keyfi maksimum düzeye çıkaracaktır. Doğru yaşa göre üretilen oyuncak silahların çocuklar için de ebeveynlerin yapacakları doğru seçimler sayesinde konsantrasyon güçleri, dikkat ve kaslarını geliştirici nitelikler taşıması kaçınılmazdır.

Oyuncak silah ve tabanca modelleri karma, kullanılan malzeme, renk ve tasarımlarına bağlı olarak fiyatta farklılık gösterebilmektedir. Otoys’da her bütçeye uygun bir oyuncak silah modeli bulabilmek mümkündür. Beğendiğiniz oyuncak silah ve tabanca modellerini detaylı olarak inceleyebilir, uygun fiyatlara hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Renk renk, model model oyuncak silah ve tabanca modelleri uygun fiyatlarla şimdi Otoys’da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR