Sipariş ve Teslimat


Siparişim Ne zaman Ulaşır?
Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
Kargo teslimat zamanlarını ürünlere ait sayfalarda görebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
Siparişinizde Hızlı Teslimat hizmetimizi de seçebilirsiniz, hızlı teslimat hizmetimiz ile saat 13:00'a kadar verdiğiniz siparişinizi ertesi gün saat 18:00’e kadar adresinize teslim edilir.
Cumartesi, Pazar, Resmi tatil ve bayram günlerinde verdiğiniz siparişinizin teslimatı takip eden ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Teslimatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile, MNG, Yurtiçi Kargo ve AGT Kurye tarafından yapılmaktadır.

Kargo Bedeli Öder miyim?
90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
90 TL altında alışverişlerinizde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine MNG Kargo ile 8,99 TL, Yurtiçi Kargo ile 8,99 TL’dir. Hızlı Teslimat hizmetimiz özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli 8,99 TL’dir. *(Hızlı Teslimat hizmetinde koliniz 20 desiyi geçtiği takdirde diğer kargo firmaları ile gönderim sağlanacaktır.)
Kargo bedava kampanyalarımız size e-bülten haberlerimiz ile duyurulduğu gibi kampanya dönemi boyunca kampanyalar sayfamızdan da yayınlanmaktadır. Kampanyalar sayfamıza linkten ulaşabilirsiniz.

Kargo Paketim Hasarlı Gelirse Ne Yapmalıyım?
Siparişiniz size ulaştığında kargo teslimat formunu imzalayınız ve kargo görevlisinin yanında paketinizi kontrol ediniz. Kontrolünüzü gerçekleştirdiğinizde paketiniz hasarlı, eksik veya hatalı ise kargo paketini teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Daha sonra siparişlerim sayfasından, [email protected] adresimizden veya 0216 572 50 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?
Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün saat 19:30 da eklenecektir.

Kargo Takip Numaramı Nereden Öğrenebilirim?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra, "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden kargo takip numaranızı görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün saat 19:30 da eklenecektir.

Seçtiğim Teslimat Adresimi Değiştirebilir miyim?

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği, sipariş statüsü “Kargoya Verildi” aşamasına gelmemiş olan siparişlerde gerçekleştirilebilir.
Adres değişikliği için talebinizi [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 572 50 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hızlı Teslimat (AGT Kurye) hizmetini seçerek oluşturduğunuz siparişlerinizde kargonuz dağıtıma çıktığına dair gönderdiğimiz SMS’te yer alan linki kullanarak teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz

Hızlı Teslimat (AGT Kurye) Nedir?
İstediğiniz oyuncak hızlı teslimat hizmetimiz ile ertesi gün adresinizde!
00:00 - 13:00 arası verdiğiniz siparişlerinizde hızlı teslimat hizmetimizi seçerseniz, siparişiniz ertesi gün 18:00’a kadar adresinize teslim edilir.
Hızlı teslimat hizmetimizden şu an için sadece İstanbul’da geçerli ilçelerde olmak üzere faydalanabilirsiniz.
Hızlı teslimat Pazar günü ve resmi tatil günlerinde geçerli değildir.

Hızlı Teslimat (EGT) Seçtiğimde Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?
00:00 - 13:00 arası Hızlı Teslimat seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişinizi saat 17:30 dan sonra "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.
Aynı zamanda AGT Kurye ile gönderimini sağladığımız kargonuza ait ertesi gün size ileteceğimiz SMS’te yer alan kargo takip numaranızı kullanarak AGT Kurye’nin GPS takip sistemi ile takip edebilir, kargonuzun teslim edildiği kuryeyi arayabilir, herhangi bir soru veya öneriniz olması halinde AGT Kurye çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teslimat ile Verdiğim Siparişlerde Teslimat Adresinde Bulunamazsam Kargomu Nasıl Teslim Alabilirim?
Hızlı Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerin bilgilendirme SMS''inde siparişinizin teslim edileceği saat aralığını bilgileri yer almaktadır.
İlettiğimiz saat aralığı mücbir sebeplerden ötürü programınıza uymadığı takdirde, teslimat saatini veya adresini SMS’te yer alan linki kullanarak veya AGT Kurye Çağrı (0850 333 03 27) merkezine ulaşarak değiştirebilirsiniz.
Alternatif adres seçeneği için aşağıda paylaştığımız linkten faydalanabilirsiniz.
yakında url verilcektir. fixjet

Hızlı Teslimat Hizmetinizden Faydalanarak Sipariş Verdim, Ürünü Nasıl İade Edebilirim?
Hızlı Teslimat hizmetimizde aynı ürün iade prosedürümüz geçerlidir.
İade etmek istediğiniz ürünü karşı ödemeli olarak 1176 anlaşma kodu ile size en yakın MNG Kargo şubesine teslim edebilir, veya 444 06 06 numaralı MNG Kargo müşteri hizmetleri hattından  MNG Kargo personelinin ürünü adresinizden teslim almasını talep edebilirsiniz.
Ürün iade işlemlerine ait detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR