Filtreleme
Kategoriler

Hasbro Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Hassenfeld kardeşler tarafından 1923 yılında Amerika’da kurulan bir oyuncak firmasıdır Hasbro. Kuruluşunda kalem ve tekstil ürünleri ile piyasada yerini alan Hasbro, günümüzde en çok sevilen oyuncakların altına imzasını atmıştır. Dünyanın her yerinde ürettiği oyun ve oyuncaklarla adından söz ettiren Hasbro, çocuklar başta olmak üzere her yaştan oyun severi mutlu etmeyi amaçlar. Bugün en sevilen strateji oyunu olan Monopoly Hasbro oyuncakları arasındadır. Nerf, My Little Pony, Play-Doh, Transformars, Baby Alive, Minişler, Star Wars, Disney Prenses gibi oyunlar ve oyuncaklar Hasbro güvencesi ile satışa sunuluyor.

Hasbro Gaming Kutu Oyunları

1963 yılından beri oyuncak sektöründe faaliyet gösteren Hasbro, birçok TV şovu, sinema filmi ve çizgi filmin oyuncak lisansını elinde bulunduruyor. Firmanın en eğlenceli ve en çok talep gören ürünleri arasında yaratıcı kutu oyunları öne çıkıyor. Oyun severlere unutulmaz bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan firma her yaş grubuna hitap eden kutu oyunlarını piyasaya sürüyor. Oyunu oynayanlar birbirlerinin eğlenceli yönlerini görüyor, beraber güzel vakit geçiriyor ve birbirlerini daha yakından tanıyor. Bu oyunlarla kişilerin belli başlı yetenekleri de ortaya çıkıyor. Her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki ürünler; okul öncesi, aile, parti ve strateji başlığı altında sınıflandırılıyor.

Hasbro kutu oyunları ailelerin çocukları ile birlikte vakit geçirmesini ve eğlenmelerini sağlıyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden oyunlar tüm aile bireylerini aynı masa etrafında topluyor. Bilgi yarışması, strateji, macera ve zekâ konseptlerinde hazırlanan oyunlar ile aileler ve arkadaş grupları hem eğlenceli hem de kaliteli vakit geçiriyor. Arkadaş toplantılarının vazgeçilmezi olan Hasbro Gaming kutu oyunları arasında gayrimenkul, bütçe yönetimi, polisiye, kelime anlatımı gibi konseptler yer alıyor. Çözülmesi zor olaylar, anlatılması zor kelimeler ve zor görevler ile hem aile fertleri hem de arkadaşlar eğlenceli vakit geçiriyor ve birbirlerini daha yakından tanıyor.

Çocuklar İçin Hasbro Gaming Kutu Oyunları

Hasbro Gaming kutu oyunlarının çocuklar için olanları da bulunuyor. Çocukların ilgisini çekebilecek her türlü detay düşünülerek hazırlanan oyunlar ile çocukların ilgisi canlı tutuluyor. Çocuklar bu oyunları oynarken sıkılmıyor ve el göz koordinasyonlarının gelişimine de katkı sağlanıyor. Okul öncesi çocukları için geliştirilen oyunlarda; objeleri yakalama, hikâyeleri takip ederek sonuca ulaşma, isabetli atışlar yapma, meslekleri tanıma gibi fırsatlar sunuluyor. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenceli zaman geçiriyor hem de aileleriyle ve arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşiyor. El becerisi ve dikkat gerektiren bu oyunlarla çocukların el göz koordinasyonu gelişiyor. Farklı stratejiler gerektiren oyunlar sayesinde çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmayı ve basit hesaplar yapmayı öğreniyor.

Her yaş aralığındaki çocuklar içi Hasbro Gaming Kutu Oyunu bulunuyor. Okuma yazma bilen 6 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilen kutu oyunları oldukça ilgi görüyor. Karmaşık bulmacalar, çocukların kelime dağarcığını genişleten oyunlar, denge ve hız becerilerini geliştiren oyunlarla çocuklar hem tek başlarına hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiriyor.

Hasbro Oyuncak Çeşitleri

Oyun ve oyuncakların çocuğun fiziksel, sosyal ve bilişsel gelişimine katkısı oldukça önemlidir. Doğru oyuncakla oynayan çocukların oyun kurma becerileri gelişir, arkadaşlarıyla oyun oynayarak sosyalleşir ve böylece okula hazır olur. Ebeveynler çocuklarına oyuncak seçerken yaş ve gelişim düzeyine göre seçmelidir. Böylece oyuncağın çocuğun gelişimine olan katkısı daha yüksek olur. Çocukların gelişim düzeyini dikkate alarak oyuncak üretimi yapan Hasbro, her yaştan çocuğa hitap eden kutu oyunları ve oyuncaklar sunmaktadır. Zekâ oyunları, strateji oyunları, ailece oynanacak oyunlar, çizgi dizi karakterlerini yansıtan oyuncaklar la zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Kız çocukları My Little Pony ile sihirli bir dünyaya adım atarken, erkek çocukları da transformers oyuncaklarıyla robotların dünyasına adım atıyor. Çocukların ilgi alanlarına göre peluş oyuncakları, arabalar ve oyun fabrikası gibi oyuncaklar da Hasbro oyuncakları arasında yer alıyor. İçerisinde çocukların sağlığına zararlı madde bulunmayan Play- Doh marka oyun hamurlarına çocuklar elleriyle şekil veriyor ve ince motor becerileri gelişiyor. Aynı zamanda Hasbro oyuncaklar, çocukların hayal güçleri üzerinde de olumlu etki bırakıyor.

Hasbro Oyun Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasbro oyun seti seçerken birkaç kriteri göz önünde bulundurmanız gerekir. Kutu oyunları sadece çocuklara yönelik değildir. Her yaş grubun oynayabileceği birbirinden farklı kutu oyunları vardır. Bu yüzden de çocuğunuzla veya arkadaş grubunuzla oynayacağınız oyunu seçerken yaş grubuna göre seçim yapmalısınız. Örneğin; Jenga oyunu geniş bir yaş aralığını kapsar ve büyükten küçüğe birçok kişi tarafından oynanabilir. Tabu ise çocuklar için çok uygun değildir ve daha genç kesime hitap eder. Aynı zamanda Monopoly gibi strateji oyunları da hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı ayrı üretilmiştir. 0-3 yaş aralığındaki çocuklar için ise parçaların boyutu çok önemlidir. Yutma tehlikesine karşı bu yaş grubunu kapsayan oyuncaklar daha büyük boyuttadır. Aynı zamanda oyuncaklar üzerinde büyük ve renkli resimler kullanılır. Böylece çocukların görsel hafızasına katkı sağlanmış olur.

Hasbro Oyun Ve Oyuncak Fiyatları

Hasbro oyuncak, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri ile her yaş grubuna hitap eder. Hasbro oyun materyalleri, yırtılma ve katlanma gibi durumların önüne geçmek için kaliteli malzemeden üretilmiştir. Özellikle de çocukların ağzına götürme gibi durumlarına karşı ürünlerinde hiçbir şekilde sağlığa zararlı madde kullanmaz. Bu nedenle de Hasbro, ebeveynlerin ve oyun tutkunlarının ilk tercihi olmuştur. Küçük çocuklar için tasarlanan oyuncaklardan, yetişkinler için tasarlanan kutu oyunlarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden marka, her bütçeye uygun fiyat aralığına sahiptir. Oyun markaları arasından en bilinenlerden biri olan Hasbro oyuncağın geçmişi çok eskilere dayanır. Bu nedenle de güvenilirliği de yüksektir. Aynı zamanda ürünün popülerliği de fiyatının yüksek olmasında etken olabilir. Örneğin; Kızma Birader, Bil Bakalım gibi oyunların fiyatı, Monopoly ve Jenga’ya göre daha uygun olabilir. Ürün çeşitliliği açısından son derece zengin olan Hasbro oyuncakta her bütçeye uygun ürün bulabilmek mümkündür.

Hasbro oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR