ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Power Rangers Oyuncakları ve Fiyatları

Power Rangers, Amerika yapımı süper kahraman dizisidir. Diziyi temel alan eğlence ürünlerinin de markasıdır. 1993 yılında hayatımıza giren Power Rangers, özellikle 90’lı yılların popüler kültüründe önemli bir yer edinmiş ve üretilen oyuncakları yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır.

Power Rangers, dünyayı kötü uzaylılardan kurtaran gençlerin maceraları anlatan bir dizidir. Power Rangers, kötü uzaylıları yenmek için ‘’Zord’’ adında dev robotu kontrol etmektedir. Önce çocukların daha sonra da gençlerin beğenisini kazanan Power Rangers kahramanlarına dizide ‘’Ranger’’ denilmektedir.

Ülkemizde 1997 yılında Show TV kanalında ilk 4 sezonu yayınlanan dizi, RTÜK tarafından çocukları olumsuz etkilediği gerekçesi ile kaldırılmıştır. Kısa bir süre sonra tekrar yayına başlayan Power Rangers, Fox Kids, Jetix, Disney XD, Kidz TV, Nickelodeon ve Cartoon Network kanalları tarafından yayınlanmıştır.

Powerrangers karakterleri;

 • Siyah Renger
 • Kırmızı Ranger
 • Beyaz Ranger
 • Pembe Ranger
 • Mavi Ranger
 • Sarı Ranger
 • Yeşil Ranger

Power Rangers Oyuncakları

Black Ranger

Dizinin sevilen karakteri Black Ranger’ın boyu 25 cm’dir. Figürün kolları, başı ve bel kısmı hareket etmektedir.

Red Ranger

Takım çalışması ve inanılmaz güçleri ile dünyayı kurtarıyorlar. Siz de bu maceraya katılmak ister misiniz? 25 cm boyunda olan bu oyuncak 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Power Rangers Beast Morphers Beast-X Blue

Mavi Ranger Beast-X moduna dönüştüğü zaman, en zorlu görevler için hazır hale gelir! Morp-X’i korumanın ve onu çalmak isteyen adamlarla savaşma zamanı!

Yellow Ranger And Morphin Jax Beastbot

Morhin Grid’i korumak için diğer Rangerlara yardım et ve inanılmaz bir macera yaşa! Setin içerisinde 1 adet Sarı Rangers, 2 adet aksesuar ve Morph-X anahtarı bulunmaktadır.

Power Rangers BeastX King Morpher

Çocuklar BeastX King Morpher ile hayal güçlerini zenginleştirecek oyunlar oynayacak. Elektronik BeastX King Morpher çocuklarınızın bileğine takabileceği bir oyuncaktır. BeastX King Morpher oyuncağının anahtarı cihaza takıldığında müzik çalar ve ışıkları yanar. 5-10 yaşa arası çocuklar için uygun olan oyuncak 2 adet pille çalışmaktadır.

Power Rangers Mikro Morphers

Power Rangers sürpriz paketi ile çocuklarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesini ister misiniz? Seride 16 adet figür bulunmaktadır. Bu figür oyuncaklar ile harika bir koleksiyon hazırlayabilirsiniz. Power Rangers oyuncağı 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Power Rangers Cybervillian Robo Blaze

15 cm boyunda olan Cybervillian Robo Blaze figürünün hareketli eklemleri bulunmaktadır. Özel tasarıma sahip bu oyuncak ile Power Rangers sahnelerini canlandırabilirsin.

Red Ranger & Morphin Cruise Beastbot

15 cm boyunda olan Power Rangers oyuncağı ile Beastbot bir takım oluşturdu. Beastbotu dönüştürerek Ranger figürüne takabilirsiniz. Setin içinden çıkan Morph-X anahtarını kullanarak ses efektlerini dinleyebilirsiniz.

Power Rangers Beast Morphers Beast-X Ultrazord

Canavar Morphers’tan Mighty Morphin Power Rangers’a kadar tüm oyuncaklarla bir ekip çalışması yapın ve maceralı, heyecanlı zamanlar geçirin. Beast Morphers Beast-X Ultrazord oyuncağı, kötülerlerle savaşması ve bu macerayı hayal edebilmeleri için 30’dan fazla sese sahiptir. 2 adet pille çalışan bu oyuncak 4-8 yaş arası çocuklar için uygundur.

Power Rangers Beast Morphers Beast-X Morpher

Çocuğunuz Beast Morphers Beast-X Morpher oyuncağını bileğine takıp, tam bir Ranger gibi davranacak. Harekete duyarlı ışık ve ses efektlerini harekete geçirerek maceradan maceraya koşacak. 2 pil ile çalışan Beast Morphers Beast-X Morpher, 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Power Rangers Beast Morphers Vargoyle

Çocuklar ve dizinin hayranları Vargoyle oyuncağı ile dizide sergilenen dövüş sanatlarını canlandırabilecek. 15 cm boyundaki figür ile Power Rangers heyecanını yaşayın!

Power Rangers Oyuncakları Alırken Dikkat Edilecekler

 • Çocuklarımıza alacağımız oyuncaklar sağlam olmalı ve kolay temizlenebilmelidir. Çocuklar oyuncakları ile oynarken maalesef çok yumuşak davranmazlar. Oradan oraya atıp dururlar. Bu nedenle oyuncağın sağlam olması çok önemli bir detaydır. Oyuncağın gün bitiminde mutlaka temizlenip kaldırılması gerekmektedir. Çünkü çocuklar gün boyu oyuncakları ile oynamakta ve oyuncaklar kirlenmektedir. Power Rangers Oyuncakları nesilden nesile aktarılacak kadar dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve temizlemesi çok kolaydır. Kullanılan boyalar oldukça kalitelidir ve yıkasanız dahi bozulmayacak malzemelerden üretilmiştir.
 • Power Rangers Oyuncakları kimyasal madde içermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Çocuğunuz için seçeceğiniz tüm Power Rangers Oyuncakları çocuklarınızın sağlığı düşünülerek üretilmiştir.
 • Power Rangers Oyuncakları da süper kahraman oyuncaklarıdır. Çocuklarınızın hayran oldukları karakterlerin oyuncakları ile oynaması ve onları rol model alması gelişimleri açısından çok önemlidir. Çocuğunuzun seçeceği Power Rangers Oyuncak figürleri, kendisine yakın hissettiği karakterlerdir. Bu da çocuğunuz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlarken, olumsuz davranışlarını olumluya çevirebilmek için size yardımcı olacaktır.
 • Çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun oyuncak seçimi Power Rangers Oyuncakları için de geçerlidir. Power Rangers Oyuncakları üzerinde yazan yaşlar mutlaka dikkate alınmalı ve ona göre oyuncak seçimi yapılmalıdır.
 • Çocukların oynayacakları oyuncakların kullanışlı olması oyunlarını kolaylaştıracak ve onları mutlu edecektir. Power Rangers Oyuncakları kullanımı çocuklarınız için oldukça kolay olacaktır. Hareket eden eklemleri ve ebatları ile Power Rangers Oyuncakları çocuklarınız için doğru seçimdir.

Power Rangers Oyuncakları Fiyatları

Power Rangers Oyuncakları seçerken ve alırken önemli bir detay daha vardır; fiyatları. Firmamız kaliteyi uygun fiyatlarla siz değerli ebeveynlere ulaştırmayı ilke edinmiş bir firmadır. Power Rangers Oyuncak fiyatları firmamızda uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Çocuğunuzla birlikte ona uygun olan Rangers’ı seçin ve şimdi Satın Alın!

Power Rangers oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR