Kategoriler

Sürpriz Yumurta & Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Sürpriz oyuncaklar ile çocuklara oyun oynamayı teşvik etmek oldukça kolay. Üstelik zengin ürün yelpazesine sahip sevilen oyuncak sitesi Otoys bu oyuncakları en ucuza satışa sunmaktadır. Çocuklar oyun ile çok fazla şey öğrenir ve mutlu olurlar. Onları daha fazla eden şey ise sürpriz oyuncaklardır. LOL bebek, sürpriz yumurta ve çok daha fazla ürüne sahibiz. 

Sürpriz oyuncaklar içinde başlıca bilinenler sürpriz yumurta, Brawl stars oyuncak, Sürpriz figür oyuncaklar hem kız hemde erkek çocuklar için tercih edilebilmektir. Özellikle 0-5 yaş arası bebek ve çocukların tercih etiği bu sürpriz oyuncakları otoys.com.tr'de en uygun fiyatlara ve yüksek kalitede bulmak mümkündür.

Sürpriz yumurtalar çocuklara oyun oynamayı sevdiren ve aynı zamanda heyecan veren ürünlerin başında gelir. Çikolata kaplı yumurta içerisinde bulunan oyuncaklar ile eğlenen çocuklar, yumurta şeklindeki çikolataları da keyifle yerler. Kalsiyum açısından oldukça zengin olan sürpriz yumurtaların içindeki oyuncaklar çocukların tamamlamaları için ayrı parçalar halinde bulunmaktadır.

Bu da çocukların el becerilerini geliştirmektedir. Çok fazla abur cubur tüketmemesi gereken çocuklar için oldukça ideal bir üründür. Çünkü hem pratik, hem lezzetli hem de az miktarda şeker içermektedir. Bu yüzden çocuklarınızı her iki açıdan da mutlu edebilmenizi sağlar.

Çocukların Çok Sevdiği Sürpriz Yumurtalar

Çocukların sürpriz yumurtaları bu kadar çok sevmesinin nedeni içerisinde onları heyecanlandıran oyuncakların bulunmasıdır. Sürpriz yumurtalar, çocuklarını mutlu etmek isteyen ebeveynler tarafından çok sık tercih edilen bir üründür.

Çocukları fazlasıyla sevindiren sürpriz yumurtalar, içinde oyuncaklar, dışında ise farklı sürprizlere sahiptir. Zaman zaman sakız, zaman zaman da küçük bir resim ile beraber gönderilen oyuncaklar çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlarlar. Ayrıca küçük de olsa oyuncağı kendisi kuran çocukta özgüven gelişimi desteklenirken, kendi yaptığı oyuncaktan daha büyük keyif alması da muhtemeldir.

Sürpriz Yumurtalardan Çıkan Birbirinden Farklı Oyuncaklar

Sürpriz yumurta oyuncakları birbirinden farklı şekillerde ve renklerde yumurta içerisinde yer alır. Çocuklar için işin en ilgi çekici kısmı oyuncağın daha önceden paket üzerinde ya da daha farklı herhangi bir yerde görünmemesidir. Yumurta açılıp içindeki oyuncak paketi çıkarılana kadar oyuncağın ne olduğu anlaşılmaz. Bu da çocukta heyecan duygusunu arttırarak daha fazla ilgi duymasına sebep olur.

Çıkan oyuncaklar ağırlıkla iki ya da üç parçadan oluşmakta ve kolayca iç içe geçerek bir bütünü sağlamaktadır. Bu yönüyle kolay ve pratik bir yapıya sahiptir. Çocuklar oyuncağı kurarken hem eğlenip hem de öğrenirler. El becerilerini geliştirerek kendi emekleri ile bir şey oluşturmanın özgüvenine sahip olurlar. Örneğin sürpriz kutu içinden çıkan oyuncak arabalar kurulurken arabaların temel parçalarını tekerleği ve gövdeyi oluşturup el becerilerini artırabilirler.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Sürpriz Yumurta Oyuncakları

Sürpriz yumurtanın yumurta bölümü yendikten sonra geriye kalan parçalar ile oluşturulan oyuncaklar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çocukların kolaylıkla saklayabilecekleri küçük eşyalardır.

Çocukların kendi emekleri ile oyuncak yapması bu oyuncaklara karşı farklı bir bağ ile bağlanmalarını sağlar. Ayrıca oyuncaklar paket içerisinde yer aldıkları için çikolata yumurtasına temas etmezler ve çocuklar için sağlıksız bir durum oluşmaz. Aynı şekilde oyuncak parçaları cilde zararlı hiçbir madde içermez. Rahatlıkla yapılabilen ve hemen kullanılmaya başlanabilen oyuncaklardır. Farklı şekillerde bulunmaktadırlar. Çoğunlukla; çiçek, araba, ev, motor, hayvan figür gibi özellikelre sahip olurlar.

Hızlı teslimat imkânından yararlanarak ve ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek sizler de çocuklarınız için sürpriz yumurta siparişi verebilirsiniz. İstediğiniz paketi seçebilir ve isterseniz toplu alım da gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınızın hem kalsiyum ağırlıklı çikolatadan yemesini hem de el, motor becerisini geliştirerek kendi yaptığı oyuncaklar ile oynamasını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı oyuncaklar sayesinde çocuklarınızın hayal gücünün geliştiğini de görebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR