Kategoriler

 

En Eğlenceli Simit Çeşitleri

Simit Üzerinde çeşitli desen, figür ve karakter bulunan yüzme simit ürünü sayesinde yüzme öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Yüzmek, çocukların en sevdiği yaz aktivitelerinden biridir.

Hangimiz tatil boyunca denizden çıkmak isteriz ki? Denizde eğlenmek, çeşitli aktiviteler yapmak çocuğunuza hiç unutamayacağı anılar kazandırmaktır. Eğlenmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise güvenlik önlemleridir.

Yüzme bilmeyen, yüzme öğrenme aşamasında olan her yaştan çocuğunuzu denize veya havuza sokabilmek için çeşitli güvenlik önlemleri almalıyız. Bu güvenlik önlemleri ise simit ve kolluk gibi yüzme destekleyici nesneler kullanmaktan geçer.

Çocuğunuzun hem güvenli bir şekilde denize girmesini hem de eğlenmesini istiyorsanız çeşitli desen ve figürlere sahip olan simit çeşitlerine göz atmanız yeterlidir. 

Deniz, Kum ve Hayvan

Çocuğunuz için gerekli güvenlik önlemlerini alırken onların zevklerini de göz ardı etmemelisiniz. Onlar süper kahramanları, prensesleri, sevdikleri hayvan figürlerini ve çizgi film kahramanlarını tatilde yanlarından götürmek istiyor olabilirler. Bestway Hayvan Figürlü Simit, çocuğunuzun yüzerken keyifli olmasını sağlar.

Maymun, zebra gibi hayvanlardan oluşan bu simit çocuğunuzun yaz aktivitelerinde adeta arkadaşı olmaktadır. Tropikal Balıklı Simit ise balık formlu bir simittir.

Denizde veya havuzda bu simitle birlikte o da kendini balık gibi hissedecek, göz alıcı tasarımı ve rengiyle birlikte ise plajın en tatlı çocuğu olacaktır. Bu yüzme simidinin mavi ve turuncu olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. 

Çizgi Film Kahramanları Tatilde

Hayvanların yanı sıra çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanları için de birer yolculuk bileti almanız gerekebilir. Bu simitleri görünce onları çocuğunuz için almak isteyeceksiniz. Cars Simit, araba tutkunu olan çocuklar için tasarlanmış bir yüzme arkadaşıdır.

Göz alıcı kırmızı rengi ve üzerinde bulunan arabalar ile havalı bir şoförün denizde ahenkle yüzüşünü izlemeye hazır olun. Frozen Simit ve Plaj Setleri ise yaz aylarında çocuğunuzun vazgeçilmez plaj arkadaşı olacaktır.

Üzerinde Frozen karakterlerinin bulunduğu simide dikkat edin umarım bir kardan adam olan Olaf yaz sığında eriyip gitmez. Bestway Spiderman Simit, ağ atıp yükseklerde uçmayı seven ama tatilde denize girmeye mecbur kalan çocuklar için tasarlanmıştır.

Kum tepecikleri olsa eminiz küçük Spiderman oraya da ağ atabilirdi. Üzerinde Spiderman figürü bulunan bu simit çocuğunuzun zevklerine birebir uymaktadır. Çizgi film tutkunları için de çeşitli simitler mevcuttur. Sunman Pjmasks Can Simidi, çizgi film tutkunu çocuklar için tatili keyifli hale getirir. Bu simitle yüzen çocuklar televizyon arkadaşlarıyla birlikte tatil yapmanın keyfini sürerler.

Kız Çocuklarına Özel Can Simitleri

Intex Hello Kitty Çocuk Can Simidi, yan tarafta bulunan fırfırlarıyla çok tatlı ve göz alıcı gözüküyor. Her çocuğun sevimli kahramanı olan Hello Kitty, bu yüzme simitliyle birlikte çocuğunuzun sevimliliğini arşa çıkartıyor.

Üzerinde renkli çiçekler ve tatile çıkmış bir Hello Kitty resmi bulunan bu simidin rengi de şeker gibi bir pembe renktir. Kendi krallıkları olan çocuklarınız için ise Bestway Prenses Can Simidi tasarlanmıştır. Bilinen bir gerçek var ki oda prenses olanlar prenseslerle tatile çıkmalıdır.

Üzerinde Rapunzel ve Ariel'in resimleri bulunan bu simit, yüzmek isteyen prensesler için tasarlanmış şık bir simittir. 

Plajda Göz Alıcı Olmak İsteyenlere

Tatil boyunca şıklığından ve sevimliliğinden ödün vermek istemeyen çocuklar içinde çeşitli simitler mevcuttur. Bestway Pegasus Yüzme Simit, her çocuğun gözde mitolojik hayvanı olan bir Unicorn formundadır.

Denizde bir Unicornla birlikte yüzmek her çocuğun hakkı olduğu gibi bu simit çocuğunuzun sevimliliğine sevimlilik katar. Gölgelikli Kurbağa Bebe Flotoru ise rahatlığına düşkün olan minik hayvan severler için tasarlanmıştır.

 Bu simit sayesinde çocuğunuz hem yüzüp hem de gölgeliğiyle birlikte deniz içerisinde dinlenebilir. 

Tatlı Seven Çocuklara Özel Tasarım Can Simitleri

Intex Eğlenceli Çörek Simit, Kolluk tatlıya düşkün olan çocuklar içindir. Yetişkinlerin çok beğeneceği bu simit yarısı yenmiş süslemeli bir çörek formundadır.

Şeker mi şeker çocuğunuz için şekerli bir çöreğe benzeyen simit almak onu plaj modasının üst sıralarına koyacaktır. Bütün renkleri seven, aralarında ayrım yapamayan bir çocuğunuz var ise Bestway Gökkuşağı Desenli Simit onun için birebirdir.

Eşsiz gökkuşağı tasarımı ile bu simit plajdaki ambiyansın tamamlayıcısı konumundadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR