Bebek ve Çocuk Can Yelekleri

Bebek ve çocuk can yelekleri havuz veya denizde çocuklarınızı koruyacaktır. Çocuk can yeleği ile batmaz özellikte olup,  kullanım kolaylığı sunar.

Tatiller bir ailenin birlikte hoş vakit geçirdikleri, tatlı anılar biriktirdikleri, geriye dönüp baktıklarında gülümseyerek hatırladıkları zamanlardır. Anne, babalar için çocuklarıyla geçirdikleri her an her anı özeldir. Tatillerde ise zamanın neredeyse tamamı beraber geçirilir.

Tabii ki bu anları geçirirken anne, babalar için her zaman en önemli nokta olan güvenliktir. Özellikle deniz ve havuzda beraber geçirilen anlarda bebek ve çocuklarının güvenliğini sağlamak için bebek ve çocuk can yelekleri tercih edilir.

İyi Bir Can Güvenliğinin Özellikleri Neler Olmalıdır?

Can yelekleri, onu güvenlik için giyen kişinin su üzerinde kalmasına olanak sağlamalıdır. Eğer gerekirse can kurtarma ekipmanlarının üzerine çıkmasına da engel olmamak üzere tasarlanmalıdır. Yüzme ve keyif amaçlı kullanılan bebek ve çocuk can yelekleri doğrudan can kurtarma ekipmanı sayılmasa da standarda uygun olması gerekir.

Çünkü söz konusu bebek ve çocukların can güvenliğidir. Bu nedenle bebek ve çocuk can yelekleri kesinlikle su geçirmez, kaliteli ve amacına uygun malzemeden üretilmiş olmalıdır. Bebek ve çocuğun bedenine uyumlu olmalıdır. Kolay giydirilmeli, suda kendiliğinden bebek ve çocuğun bedeninden çıkmamalıdır.

Bestway Spiderman Can Yeleği

Spiderman sevmeyen çocuk yoktur. Spiderman ve güvenliğin bir araya geldiği bu can yeleği bebek ve çocuklar için vaz geçilmez bir yüzme arkadaşı olmaya aday. Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş  Bestway Spiderman Can Yeleği ile bebek ve çocuklar denizde ve havuzda artık güvenilir ellerde.

Çocuk Bedenine Uygun Can Yelekleri

Yakalı Sarı Yelek üç, altı yaş arasındaki çocuklar için özel ve kaliteli malzemeden üretilmiş bir can yeleğidir. Ürünün üç adet şişme bölmesi vardır ve yüzme deneyiminde emniyeti üst noktaya taşır.

İki adet ayarlanabilir emniyet tokasıyla çocuğunuzun kilosu ve boyu ne olursa olsun tam onun bedenine göre ayarlanır. Yakalı Sarı Yelek yakalı olma özelliği ile de boyun sağlığını da düşünür.

Kırmızı Yelek yakalı olma özelliği ile üç, altı yaş arası çocukların yüzme esnasında boyun sağlıklarını korur. Kafalarını suyun tam üzerinde kolayca tutar ve çocuklarınızın keyifli yüzme saatleri geçirmesini sağlar.

Üç bölmeli şişme alanı ve iki adet ayarlanabilir tokalı kemeriyle çocuğunuzun tam bedenine göre olmasını sağlar ve güvenliği üst seviyeye taşır. Kaliteli malzemesi, kırmızının şıklığı ile birleşen Kırmızı Yelek havuz ve denizde mutlu saatler vadediyor.

Mayo Özelliği İle Çok Kullanışlı Can Yelekleri

Bestway Fisher-Price Can Yeleği-Mayo bebekler için hem can yeleği hem de mayo olma özelliği ile farkını ortaya koyuyor. Minik bebeğiniz için hem mayo hem de can yeleği görevini gören Bestway Fisher-Price Can Yeleği-Mayo keyifli havuz ve deniz saatleri için hazır. Bebeğinizin cildine dost malzemesiyle şimdiden minik bebeği olan anne ve babaların tatil çantalarının vaz geçilmez parçası olacak.

Bestway Can Yeleği üç, altı yaş arası çocuklar için uygun olan bir modeldir. Üç bölmeli şişme alanı, iki adet ayarlanabilir tokalı emniyet şeridi ve yakalı olma özelliği ile Bestway Can Yeleği güvenliği sunuyor.

Havuzlara Özel Çocuk Can Yelekleri

Üç, altı yaş çocukların deniz ve havuz deneyimleri için özel olarak tasarlanmış Bestway Fisher Price Can Yeleği özel üretim malzemesi, boyunluğu ile çocuklarınızın boyun sağlığını da düşünür.

Başlarının deniz ya da havuzda tam olarak suyun üzerinde kalmasını sağlar. Yüzme öğrenen çocuklar için vaz geçilmez bir parça olan Bestway Fisher Price Can Yeleği üzerindeki desenleriyle çocuğunuzun en sevdiği tatil gereçlerinden biri olacak.

Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Minnie’yi sevmeyen minik kız yoktur. Öyleyse tatilde deniz ve havuz deneyiminde can güvenliğini sağlarken bebek ve çocuk can yelekleri ile ona en sevdiği çizgi film karakterlerinden birinin eşlik etmesine ne dersiniz? 

Bestway Minnie Mouse Can Yeleği bunun için minik kızları bekliyor. Kaliteli üretim malzemesi, üç bölmeli şişme alanı, boyun sağlığını korumak için tasarlanmış boyunluğu, iki adet ayarlanabilir emniyet tokasıyla Bestway Minnie Mouse Can Yeleği arkadaşlık yapacağı minik tatil arkadaşlarını bekliyor.

Ayarlanabilir Çocuk Can Yeleği

Bestway Fisher Price Köpük Can Yeleği özel tasarımı ile çocukların suyun üzerinde güvenle kalmasını sağlar.

Omuzlardan şişme alanının olmasını kollarını daha serbest bırakır ve çocukların daha kolay yüzmesini sağlar. Ayarlanabilir kayışları sayesinde Bestway Fisher Price Köpük Can Yeleği çocuğunuzun bedenine tam uyum sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR