Oyuncak Telefonlar 

Bebek ya da çocuk için oyuncak telefon arayanlar için bir tıklama kadar yakınız. Dil gelişimini ve duyusal yetenekleri destekleyen oyuncak telefonların daha pek çok faydası bulunmaktadır. Gerçek diyebileceğiniz eğitici telefonlar en ucuza sevilen oyuncak sitesi Otoys’da! Stoklar tükenmeden oyuncağını seç, siparişini oluştur ve sevdiklerini mutlu et. Akıllı, tuşlu ve özelliklere sahip oyuncak telefonlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Oyuncak Telefonlar  ışıklı ışıksız ve ses çıkaran modelleri ile sizlerle. Oyuncak Telefon sayesinde pek çok bilişsel eğitimi çocuklarınıza en uygun fiyata kazandırabilirsiniz.

Teknoloji çağının zirvesinde olduğumuz şu dönemlerde herkesin elinde telefon ve tablet görmek mümkün.

Çocuklar ise ailelerini, çevrelerini ve sürekli gördükleri ebeveynlerini kopyalamakla yükümlülerdir. Onlar bu dünyaya hiçbir şey bilmeden gelirler ve ebeveynleri onlara adeta kılavuzluk yapmakla görevlidir.

Ebeveynlerinin ve çevresinin elinde sürekli bir telefon gören çocuk zamanla bunun doğru ve gerekli bir şey olduğunu düşünecektir. Çağ göz önüne alındığında teknoloji ile karşılaşmaması mümkün dahi değildir.

Çocukları ve bebekleri teknolojinin zararlarından korumak ve onları minimum radyasyonla büyütmek için başvurabileceğiniz en etkili yöntem oyuncak telefonlardır. Oyuncak telefonlar gerek görünümü gerek donanımı sayesinde her çocuğun ilgisini çekmektedir. 

Renkli Teknoloji

Yeşil, sarı, pembe ve mavi olmak üzere dört farklı rengi bulunan Cpoş Pil Cep Telefonu ince ve hafif tasarımıyla 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. 12 farklı fonksiyona sahip bu cep telefonu çocuğunuz için eğiticidir. Eğitici seslere sahiptir ve çocuğunuzun oynarken duyduğu sesler ile de öğrenmesini sağlar.

Eğlenirken çeşitli şeyler öğrenebilir. Bu telefon ince olmasının yanı sıra üç boyutludur ve gerçek telefon görünümüne sahiptir. Üzerindeki stickerların canlı renkleri çocukların ilgisini canlı tutmaya yarar. 

Eğlenceyle Öğrenmek

Cep telefonunun cep telefonu olması için illa standart bir görünüme sahip olması gerekmemektedir. Müzikli Köpekcikli Telefon adı üstünde tam bir köpek görünümündedir.

Hayvanları ve teknolojiyi seven çocuğunuz bu telefon sayesinde dans etmeyi de sevecektir. 12 ay ve üzeri bebekler için uygun olan bu telefonun üzerine gülümseyen bir köpek bulunmaktadır.

İki yönlü değişik renklere sahiptir ve üzerinde rakamlar bulunmaktadır. Kırmızı renge sahip olan bu telefon hem ışıklı hem de müziklidir. Çocuğunuz hem eğlenip hem de üzerindeki tuşlara basarak çeşitli sayıları öğrenebilir. 

Çocukça Teknoloji

Çocukların ellerinden düşürmediği bir diğer oyuncak türü ise hayvan oyuncaklarıdır. Peluş hayvanları çok severler, onların yumuşaklıkları çocuklara çok cazip gelmektedir.  Bebekler ve çocuklar hayvanları tanımayı da çok severler ve onlara önyargısız yaklaşırlar. 

Oyuncak telefonlar ve süpriz oyuncaklar  ile hayvanların birleşimi ise ortaya Fab PRJ-200 Işıklı Telefon'u çıkarmıştır. Bu telefon pembe, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere dört farklı renge sahiptir. Şaşırtıcı olanı ise her rengin üzerinde farklı bir hayvanın temsil edilmesidir.

Pembe telefonun üzerinde top oynayan filler, kırmızı telefonun üzerinde yavru bir kaplan, mavi telefonun üzerinde yavru bir inek ve dans eden civcivler, sarı telefonun üzerinde ise bir zürafa bulunmaktadır.

Çocuğunuz hangi hayvanı daha çok seviyorsa ya da hangi hayvanı tercih ederse onu alabilirsiniz. Bu oyuncak telefonun üzerinde 4 küçük 1 adet büyük tuş bulunmaktadır. Çeşitli ışıklar yayan oyuncak pil ile çalışmaktadır. 

Gerçeğine Yakın Modern Oyuncaklar Aramızda 

Bir oyuncak telefonlar çocuğunuzun arkadaş edinmesini sağlayabilir mi? Cevap Fisher-Price Akıllı Telefon- Eğlen ve Öğren' de gizli. Bu telefon çocuğunuzu eğlendiriyor, ona bir şeyleri öğretiyor ve evet ona bir arkadaş buluyor. Çocuğunuz bu oyuncak telefon ile Köpekçik'i arayıp onunla sohbet edebilme şansını yakalıyor.

18-36 ay aralığına uygun olan bu telefonun üzerinde 1'den 9'a kadar rakamlar mevcut ve çocuğunuzun rakamları öğrenmesini mümkün kılıyor.

Oyuncağın üzerinde telefonu cevaplama ve reddetme tuşları bulunuyor. Bunun yanı sıra orijinal telefonlarda bulununan menü seçeneklerinin minyatür bir halini de burada görmek mümkün, 8 adet emojisi bulunan bu telefon çocuğunuzun ifadeleri tanımasına ve emoji dünyasına daha erken atılmasına yardımcı olmaktadır.

Bu telefonda çocuğunuzun da katılım gösterebileceği dört farklı uygulama bulunmaktadır. Bunlardan ikisini söyledik geri kalan ikisi ise şarkı modu ve ses kaydı modudur.

75'ten fazla şarkı bulundurur ve bunların yanında cümleler ve diyaloglar da vardır. Çocuğunuz bu telefon sayesinde selamlaşmayı da öğrenebilmektedir.

Evet, çocuğunuz bu telefona ses kaydı da yapabilir ve bu kaydı defalarca kez açıp size dinletebilir. Takvim modu da bulunmaktadır, bu sayede çocuğunuz haftanın günlerini ve isimlerini öğrenebilir.

Sizi veya çevresindekileri taklit ederek sosyal ve iletişim becerilerini geliştirebilmektedir. Tek bir telefonla çocuğunuza istediği eğlenceyi sunabilirsiniz. 


Eski Zaman Telefonlarını Çocuklar da Tatmalı

Akıllı telefonlar çıkmadan önce herkesin evinde ev telefonları bulunmaktaydı. Çocuğum akıllı bir telefondan ziyade akıllı olan fakat eski zamanları andıran bir telefonla oynasın diyorsanız Vtech Baby Benim İlk Telefonum tam da size göre bir oyuncak telefon çeşididir.

Hem nostaljik hem de kendi içerisinde teknolojik olan bu telefon 18-36 ay arası çocuklar için uygundur. Tekerlekleri bulunan bu telefon çeşitli göz alıcı renklerle bezenmiştir.

Üzerinde 1'den 9'a kadar renkli rakamlar vardır. Bu çocuğunuzun sayıları öğrenmesine yardım eder. Ahizesinde bulunan ışıklı ekran sayesinde rakamları görebilir.

Rakamların üstlerinde ise çeşitli hayvanların resimleri bulunmaktadır. Rakamların yanı sıra çocuklarınızın hayvanları tanıması için bu oyuncak telefonu seçmek iyi bir seçenektir.

Kedi, kuzu, inek, maymun, civciv ve aslan gibi bazı hayvanları tanımasına ve telaffuzlarını öğrenmesine yardımcı olur. Bunların yanı sıra oyuncak telefon çocuğunuza harfleri de öğretmektedir.

Ahizesinde bulunan küçük ışıklı ekran sayesinde çocuklarınıza harfleri gösterir ve sesli bir şekilde telaffuz eder. Çocuğunuz bu ışıklı ekran sayesinde dikkatini toplayabilir ve harflerin şekillerini görüp belleğine kazıyabilir. Öğrenmenin yanı sıra ise müzik seçenekleri ve oyun çadırları bebeğinizin eğlenmesini sağlamaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR