Kategoriler

 

Sesli & Müzikli Oyuncaklar Oldukça Kaliteli

Sesli ve müzikli oyuncaklar özellikle küçük yaştan çocukların dikkatlerini kolaylıkla çekebilmek gibi özellikleri bulunur. Sesli ya da müzikli oyuncak denildiğinde akıllara ilk olarak oyuncak bebek ürünleri gelir.

Sıralamayı takip eden diğer oyuncak ise; oyuncak keman, oyuncak saz, oyuncak davul gibi enstrümantal oyuncaklardır. Tüm bu oyuncaklarla beraber ek olarak farklı kategorilere sahip tüm sesli oyuncaklar, sitemizde mevcuttur.

Her oyuncağın kendine has bir özelliği ve her çocuğun da en sevdiği en az bir oyuncağı bulunur. Çocuklar için oyuncaklar, kimi zaman bir neşe kaynağı kimi zaman da en yakın arkadaşları niteliğinde bulunurlar. Bu nedenle çocuğa alınacak her oyuncağın özenle seçilmesi önemlidir.

Oyuncağın özellikleri ve görselinden önce, sağlıklı oluşu ön planda yer alır. Sitemizde mevcut bulunan her oyuncak, kanserojen olmayan ve sağlık açısından başka tehditler oluşturmayan malzemelerden üretilmiştir.

Sesli ve Müzikli Oyuncaklar Enstrümanlar

Sesli ve müzikli oyuncaklar arasında yer lan oyuncak enstrümanlar, çocukların müzik kulağını geliştirmeye yarayan oyuncaklar arasında yer alır. Bu oyuncakların bazıları ve özellikleri şu şekildedir;

  • Kaya davul oyuncağı: oyuncağın genel özellikleri arasında ilk dikkat çeken yanı, 360 derece dönebiliyor olmasıdır. Güçlü bir yapısı olduğu için darbelere karşı dayanaklıdır. Sarı ve kırmızı renkler yoğun olarak kullanılmıştır. Ses çıkarma özelliğinin yanında ışık yayma özelliği de bulunur.
  • Fisher- Price Neşeli piyano: bu ürünün ilk dikkat çeken özelliği, gerçek piyano seslerine alternatif olarak hayvan seslerini de tuşlara basarak çıkarmasıdır. Hem hayvan seslerini öğrenmesi ve hayvanları tanıması için faydalı hem de müzik kulağının gelişmesi için yarar sağlayan bir oyuncak türüdür.
  • Gerçek telli gitar: gerçek notaların ortaya çıkmasına olanak verecek şekilde tasarlanmış olan bu oyuncak gitar, gerçeğe en uygun şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede gitara merakı bulunan çocuklara alınabilecek en güzel hediyelerden biridir.

Oyuncak enstrümanlar listesinin geri kalan ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Her yaş grubundan çocuklar için özel olarak üretilmiş olan müzikli oyuncaklar bulunur. Müziği çocuğun gelişim aşamasında dahil etmek, çocuğun sakinliği ve duyarlılığı açısından önemli bir rol üstlenebilir.

Sesli Ve Müzikli Oyuncaklar Bebek Çeşitleri

Bez Bebekler, Sesli ve müzikli oyuncaklar arasında yer alan oyuncak bebekler, genellikle kız çocuklarına uygun görülür. Fakat bu durum herhangi bir temele dayanmamaktadır. Erkek çocukları da oyuncak bebeklerle oynayarak eğlenebilir.

Bu durum onlara olumsuz etkiler getirmeyecektir. Aksine empati yeteneğinin gelişmesine katkıda bulunabilir.

Oyuncak bebeklerin sesli olmaları, onları gerçeğe daha yakın hale getirmeye yarar. Çocukların ilgisini çekecek şekilde efektlerle zenginleştirilen donanımları sayesinde tüm sesli oyuncaklar çocukların favorileri arasına girer.

  • Niloya müzikli peluş bebek; Niloya çizgi filminden esinlenilerek üretilmiş olan bu peluş bebek, çiçekli elbisesinin yanı sıra yumuşak ve antialerjik olmasıyla dikkat çekmektedir. Şarkı söyleyebilmesi sayesinde çocuklar için vazgeçilmez bir oyuncaktır. Sitemizde bu oyuncağın farklı boyutları ve renkleri mevcuttur.
  • Bellies bebek muak muak; göbeğinde bulunan tuş sayesinde kalbinde kırmızı renkte ışık yanıp sönmeye başlayan bu bebek, aynı zamanda kalp atış sesi de çıkarır. Bu bebeklerin en ilginç yanı, kalça kısımlarında kendilerine has doğum lekelerinin bulunmasıdır. Bu özelliği sayesinde bebekler eşsiz kılınır. Türkçe konuşma özelliği bulunmayan bu oyuncak bebek, kendi dilinde konuşmaktadır. Aynı zamanda diğer bellies bebeklere bir araya geldiklerinde de bu bebekler kendi aralarında konuşmaya başlamaktadır.
  • Işıklı dans eden Pepe; ellerinde ve vücudunun başka kısımlarında bulunan ışıkları sayesinde, görsel olarak özellikle küçük çocukları etkilemeyi başarabilen bir bebektir. Pepe çizgi filminden esinlenilerek üretilmiştir.

Sesli ve Müzikli Oyuncaklar Nerden Alınır?

Altını Islatan Bebekler ve Sesli ve müzikli oyuncakların örnekleri arasında yer alan onlarca farklı oyuncak, internet sitemizde sizleri beklemektedir. Tüm oyuncaklarımız, kimyasal madde içermeyen özel materyallerden üretilmiştir. Lisanlı oyuncakların tümünde orijinallik sertifikası bulunur.

Oyuncakların çok zengin bir kullanım alanları bulunur. Bir çocuğun elinde bazen bir araba, arabadan çok daha fazlasını simgeler.

Hayal dünyalarına katkıda bulunacak, ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan, her yaştan çocuğun dikkatini çekmeyi başaran, güvenliklerini önemseyen ve ailelerin huzurla seçebilecekleri binlerce çeşit oyuncağa bizleri tercih ederek ulaşabilirsiniz.

Üstelik 100 TL ve üzerine ücretsiz kargo fırsatı ve kredi kartlarına 3 taksit imkanı da bulunur. İstanbul içinden verilen siparişlerin birçoğu elden teslim edilmek üzere aynı gün yola çıkar. Tüm bu avantajlara ve çok daha fazlasına ulaşmak için bizleri tercih edin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR