Kategoriler

Kızların Yeni Arkadaşı Konuşan Bebekler

Konuşan bebekler özellikle kız çocuklarının oldukça ilgisini çeken bebek ürünlerin başında yer alır. Türkçe kelimeler kullanmaları ve dış tasarım açısından dikkat çekmeleri ile beraber, lisanlı karakterle de çocukların heyecan duymasını sağlamaktadır.

Konuşma özelliği bulunan bebekler, öncelikle küçük yaştan çocuklar için tercih edilmelidir. Kelimeleri öğrenme, konuşmaya destek sağlama gibi konularda oyuncakların etkisi yadsınamaz. Bu nedenle gelişim çağındaki çocuk ve bebekler için konuşabilen bebek oyuncaklarının yeri önemlidir. Birçok şekilde tasarlanmış konuşabilen bebeklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Konuşan Bebekler Sena Bebek

Sena bebek adıyla arama yaparak ulaşabileceğiniz bu oyuncak, 18 aydan büyük olan bebekler için güvenli ve kullanıma uygundur. Bebeğin birçok özelliği bulunur.

İlk olarak Türkçe konuşmasının verdiği artıdan bahsetmek doğru olacaktır. Türkçe kelimeler ve cümleler kurduğu için, bebeğin gelişimine katkıda bulunur. Bir diğer özelliği ise, şarkı söyleyebilmesidir.

Çocukların zihinsel yapılarına uygun, kolay anlaşılır kelimeler ve her çocuğun aşina olduğu birden çok çocuk şarkısını söyleyebilen bu bebek, görsel olarak da çocukların hoşuna giden bir yapıya sahiptir.

Uzun ve örgülü sarı saçları ve sarı kazağıyla üretilen modelle beraber, kumral tonlarda uzun ve örgülü saçları ve pembe tonlarında kıyafetleri olan modeli de bulabilirsiniz.

Konuşan Bebekler Bay Patates Kafa

Konuşan bebekler arasında çok farklı bir yapıda karşınıza çıkan bir diğer ürünümüz; bay patates kafa adlı oyuncaktır. Adından da anlaşılacağı üzere patatesi andıran bir kafa modeli bulunur. İnteraktif bir oyuncak olan bu model, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur.

Bu oyuncağı diğerlerinden farklı kılan birçok özelliği vardır. Öncelikli olarak bahsedilmesi gereken özelliği, konuşurken dudaklarını hareket ettirebilmesidir. Bu sayede çok daha gerçekçi bir görünüm elde eder. Dikkat çekmesi ve kullanışlı olması konusunda da bu özelliğinin payı büyüktür.

Patates kafa oyuncağı; Türkçe olarak 40 dan fazla kelime ve şarkı söyleyebilir. Üstelik bunların bir sıralaması da olmadığı için şaşırtıcı ve eğlencelidir. Türkçe konuşmasına ek olarak da yabancı dilde birçok şarkıyı da söyleyebilecek şekilde tasarlanan bir üründür.

Kız ve erkek çocuklarının hiç bıkmadan ve sıkılmadan yıllarca oynayabilecekleri bu oyuncak hem kaliteli hem de çok uygun fiyatlıdır.

Konuşan Bebekler Elsa

Konuşan bebekler arasından özellikle kız çocuklarının en çok dikkatini çeken ürünümüz; konuşan elsa bebeğidir. Çizgi film ve animasyon karakterleri, çocuklar için çok önemli bir yerdedir.

Bu nedenle Disney karakteri olan Elsa bebek, çocukların çok sevdiği bir oyuncaktır. Sitemizde bu ürün set halinde satılmaktadır. Setin içinde yer alan diğer figür ise konuşan olaf karakteridir.

Olaf ve elsa bebeklerinin bir arada bulunduğu bu oyuncak setini sitemizden temin edebilirsiniz. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu ürünün çalışması için pil kullanmak yeterli olacaktır.

Oyuncağın teması Frozen animasyonundan esinlenilerek yapılmıştır. İki oyuncak birbirine temas ettiklerinde farklı türden sesli ifadeler veriyor, şarkı söyleyebiliyor ve filmden alıntılanan ifadeleri kullanabiliyordur.

Konuşan Bebek Doğa

Türkçe konuşan Doğa bebek, sitemizde farklı kıyafet renkleriyle satışa sunulmuştur. 3 yaşının üzerinde olan tüm bebekler için güvenlidir. Farklı renkte ve özellikte kıyafet seçenekleri bulunan doğa bebek, kız ve erkek çocuklarına uygundur.

Ağlayan Bebekler ve Doğa bebek, yapımında kanserojen madde bulunmayan, sağlıklı ve güvenli nitelikte olan bir erkek bebektir. Bu bebek birçok kelimeyi sesli olarak ifade edebilir.

Çocuklarda aktivite gelişimini destekleyerek algılarını kuvvetlendirir. Sitemizde bulunan bazı konuşan bebek türleri şu şekildedir; müzikli ve konuşan Nazlı bebek, Beren bebek, Et Bebekler, Doğa bonus bebek ve Lal Türkçe konuşan saçlı bebek.

Konuşma özelliği bulunan bebeklerin çoğunda Türkçe dil desteği bulunur. Örneğin; etkileşimli Türkçe konuşan bebek isimli oyuncak hem Türkçe konuşma hem de şarkı söyleyebilme özelliğine sahiptir.

Bazı bebeklerin kolları ve bacakları hareketli yapıda üretilmiştir. Bu sayede hem konuşup hem de çocuk tarafından farklı şekillerde hareket ettirilebilirler.

Konuşabilen bebekler, her yaştan çocuğun ilgi alanına girebilir. Görsel açıdan zengin seçeneklerinin de bulunması, seçerken alternatif olduğu için önemlidir.

Sitemizde yer alan konuşabilen ve şarkı söyleyebilen bebeklerin tümü, sağlığa zararı bulunmadığı kanıtlanmış malzemeler kullanılarak üretilir. Bu nedenle her yaş grubundan çocuklar için güvenli olan oyuncaklarımızı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR