Bez Bebekler ve Fiyatları

Kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncaklarından bir tanesi olan bebekler, istenilen çeşit de ve türde üretilmeye devam ediyor. Bazıları et bebeklerin gerçek bebeğe daha çok benzediğini düşünerek onları tercih etse de, kimisi için o ağır ve çok da kullanışlı olmayabiliyor. Bez bebekler ise diğer bebeklere nazaran daha hafif ve kullanışlı olduklarından muhakkak her evde çocuk oyuncakları arasında yer alabiliyor. Bu sebeple birbirinden renkli ve gösterişli olan bez bebeklerin kız çocuklarında ayrı bir yeri olabiliyor. 

Müzikli Bez Bebek Farkı 

Önceden bez bebekler akla geldiğinde daha sade ve hafif olan bebekler düşünülürdü. Fakat artık Müzikli Safinaz Bez Bebek gibi bebekler daha eğlenceli ve canlı oyunlara aracı olabiliyor. Kız çocukları zaten bebekleri çok sevdiğinden dolayı birbirinden farklı birçok bebeğe sahip olmak isteyebiliyor. Bez bebekler arasında  Bez Bebek 30 cm gibi hem hafif hem de gerçek bebeklere daha çok benzeyenleri ayrıyeten ses de çıkardığından dolayı, kız çocuklarının oldukça ilgisini çekiyor. 

Her Yaşa Uygun Bebekler 

Çocuklar kaç yaşında olursa olsun oyun ve oyuncaklara dair merakları bitmiyor. Özellikle kız çocuklarının bebeklere olan ilgisi günden düne daha fazla artıyor. Hatta bazı yetişkinler çocukluğunda oynadığı ve çok sevdiği bebeklerini bir ömür boyu hatıra olarak bile saklayabiliyor. Bez bebekler de bu şekilde muhafaza edilmesi oldukça mümkün ve kolay olan oyuncak bebekler arasında yer alıyor. Bez bebek 30 cm ya da daha büyükleri 1 yaşından itibaren her kız çocuğuna uyumlu olan oyuncakların arasında bulunuyor. İsterlerse kendisi ile evcilik oynayabileceği, isterlerse yatak arkadaşı yapabilecekleri bu bebekler birçok amaca hitap ediyor. 

Uyku Arkadaşı Bez Bebekler 

Her çocuk yalnız yatmaktan ve uykuya dalmaktan hoşlanmayabilir. Hatta bazıları yanında illa bir uyku arkadaşı arayabilir. Böyle durumlarda Bez Bebek 30 cm gibi küçük uyku arkadaşları imdada yetişir. Bebeği yanında olan her çocuk kendisini daha güvende hissederek daha kolay uykuya dalacaktır. Hatta ona iyice alıştığı zaman onu arkadaş gibi görür ve gittiği her yerde yanında ister.

Hatta  Müzikli Safinaz Bez Bebek sesli ve müzikli olduğundan onun müziği ninni olarak gelebilir ve çocuk o esnada daha rahat uykuya geçiş yapabilir. Her çocuğun uyku arkadaşı farklı cinsteki oyuncaklar olabilir. Fakat bez bebeklerin uyku arkadaşı olması her yönden güvenilirdir. Zira yumuşak bir yapıya sahip olduğundan çocuğun zarar görmesi de mümkün değildir. 

Zararsız Bez Bebekler 

Bez bebekler için sünger ya da pamukla dolu olan ve bir elbiseden ibaret olan oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sebeple çocuğunuzun üzerine düştüğünde ya da gece yatarken ona her hangi bir zarar vermezler. Daha çok küçük olan çocuklar bebeği ağzına koyduğunda herhangi bir parçası da tutulma ya da kopma gibi bir tehlike içermeyecektir.

Bu sebeple her yönden korunaklı ve zararsız olan bez bebekler isteğe bağlı olarak müzikli ya da müziksiz tercih edilebilir. Çocuğunuza iyi bir arkadaş olacak olan Bez Bebek 30 cm gibi  bebekler aynı zamanda göze hitap edecek kadar renklidir. 

Tamiri Kolay ve Uzun Ömürlü 

Bez bebeklerin bir diğer özelliği ise kolay tamir olmasıdır. Diğer bebeklerde el kol ya da bacak gibi bölgeler çıkıp koptuğunda veya meraklı çocuklar tarafından ısırıldığında tamir etmesi güç olabiliyor. Yalnız  Sesli Esma Bez Bebek gibi bezden üretilen ve içi pamukla dolu olan bebeklere herhangi bir zarar geldiğinde kolaylıkla tamir edilebilir. Sökülen yerler dikildiğinde sorun ortadan kalkar ve daha uzun ömürlü kullanıma sahip olurlar. Bu sebeple Müzikli Safinaz Bez Bebek gibi bebekler hem içerisindeki müziği ile dikkat çekip pili bittiğinde değiştirilerek çalışır, hem de sökülme ya da yırtılma meydana geldiğinde iğne iplik vasıtası ile bu problem ortadan kalkacaktır. 

Uzun Saçlı Bebeklere İlgi 

Kız çocuklarının oyuncaklar içerisinde dikkat ettiği bir diğer husus ise onların süsüdür. Safinaz Müzikli Bez Bebek hem eğlenceli olup hem de uzun saçları ile onların dikkatini çekmeyi başarıyor. Sesli Esma Bez Bebek de sarı saçlarına şekil verilecek tombik ve şirin bebek olarak ilgilerini celp ediyor. Daha birçok husustan ötürü ideal bir oyuncak olan bez bebekler  farklı şekilde üretilmeye devam ediyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR