Kategoriler

Niloya Bebekler Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncakların çocukların dünyasında ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Onların fiziksel, zihinsel, bilişsel becerilerinin gelişmesine katkıda bulunurlar. Ebeveynler tarafından doğru ve bilinçli oyuncaklar tercih edilmesi bu yüzden çok önemlidir. Çocuklar gün içinde yaklaşık üç saatlerini oyuna ayırmaktadırlar bu süreçte de yaratıcılıkları, el göz koordinasyonları, hayal güçleri, mantıksal düşünme yönleri gelişmektedir. Çok sevilen Niloya çizgi filmindeki karakterleri oyuncak bebeklere dönüştüren Niloya Bebekler, çocuklarınızın gelişim süreçlerinde onlarla birlikte. Niloya Bebekler ile hem çok eğlenecekler hem çok şey öğrenecekler. Niloya tamamen Türk yapımı olan, okul öncesi yaş grubu için özel olarak hazırlanmış, Dhx Media ve YumurcakTV’nin yerli çizgi film projesidir. 2009 yılında hayatımıza giren Niloya, TRT Çocuk kanalında yayınlanmaktadır. Peki, kimdi bu Niloya? Annesinin adını Nil koymak istemesi, babasının da Oya koymak istemesi ile dedesinin de o halde ikiniz de mutlu olun adı Niloya olsun demesiyle adı konulmuş, kahverengi saçlı, koca gözlü fındık burunlu sevimli mi sevimli bir kız çocuğudur. Niloya bu toprakların gerçek çocuğu bizlerden biri. Ailesi ve arkadaşlarıyla olan macerasını çizgi filmlerden takip edebilir, sahip olacağın Niloya Bebekler oyuncak çeşitleriyle onu her zaman yanında bir arkadaş olarak hissedebilirsin. Şimdi Niloya Bebekleri tanıyalım.

Niloya Bebekler Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Niloya Et Bebek ve Tosbik

Çok sevilen çizgi film karakteri tatlı mı tatlı Niloya Bebekler oyuncak serilerinden biri olan Niloya ve arkadaşı Tospik sizlere kavuşmayı bekliyor. Niloya Bebek ve Tospikle yeni maceralara atılmak, eğlenceli ve güzel oyunlar oynamak için hazır mısın? Onlarla dans edebilir, şarkılar söyleyebilir, yanında taşıyabilir en yakın arkadaşların yapabilirsin. Çocuklarınızın yaratacağı oyunlarla hayal güçlerini ve yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunacak bu oyuncak sizleri bekliyor. Niloya Bebek, 30 cm boyunda ve et bebektir. Oyuncak kokuludur. Niloya Bebekler markası %100 Türk Malıdır. Oyuncak 3 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur. Kutunun Ölçüleri: 42 x 30 x 14 cm’dir.

Niloya Bereli Müzikli Peluş

Niloya Bebekler, Bereli Müzikli Peluş’u çocuklarınızın oynarken çok keyif alacağını düşünerek yarattı. Çünkü çocuklar ritimli, melodili, ses çıkaran her şeye bayılırlar. Niloya bebek de onlardan biri. Birlikte şarkı söyleyip, dans edecekler, eğlenceli evcilik oyunları oynayabilecekler. Kış konseptinde karşımıza çıkan Niloya beresi, turuncu montu ve botu, pembe eldivenleriyle tam bir kış çocuğu. Oyuncak ile çocuklarınızın işitsel yönlerine katkı sağlayacak bir oyuncaktır. Yumuşacık peluş kumaşı vardır. Oyuncağın Uzunluğu: 35 cm’dir. Oyuncak bebek pil ile çalışmaktadır. 3 x 1,5V LR44 pil gerekmektedir ve piller kutuya dâhildir. Kutunun Ölçüsü: 12,5 x 15,5 x 40 cm’dir.

Niloya Tek Katlı Ev Bloklar

Niloya bebeğin pembe evini inşa etmeye ne dersin? Tam 38 parçadan oluşan bu set ile legoları kullanarak güzel bir ev tasarlayacaksın. Gerçek bir ev gibi tasarlanmaya uygun olan, bir bahçeye sahip, masa sandalyesi hatta çam ağacının bile bulunduğu bu oyun seti ile çocuklarınız hem eğlenecek hem öğrenecek. Seti kurduktan sonra bahçesine Niloya bebeği ve onun en yakın arkadaşı Tospik figürlerini yerleştirip eğlenceyi tamamlayacaksın. Bu set çocuklarınızın ince motor becerilerine katkıda bulunacaktır. İnce motor becerileri küçük parçaların tutulması, onların bir araya getirilmesi ile geçilir. Legolar, yapı inşa setleri, bloklar bunlara örnektir. Niloya Bebekler markası %100 Türk Malıdır. Oyuncak evin boyutları: 42,3 x 23,5 x 20 cm’dir.

Niloya Market Arabası

Alışveriş yapmaktan keyif alan çocuklarınız Niloya bebek temalı bu market arabası setine bayılacaklar. Market Alışverişi seti sayesinde sosyal hayat becerilerini, rol yapma yeteneklerini, mutfak ve gıda ürünlerini tanımalarını ve sorumluluk alma gibi pek çok yönlerini geliştireceklerdir. Market arabası ile ister sizlerle birlikte alışverişe giderken kullanabilecekler, isterlerse oyuncaklarını taşıyabilecekleri mini bir araç olarak kullanabilecekler. 16 parçadan oluşan bu sette sebze, meyve, süt, margarin ketçap, mayonez ve birbirinden farklı pek çok oyuncak vardır. Market arabası Ölçüsü: 36 x 40 x 46 cm’dir. Niloya Bebekler markası  %100 Türk Malıdır.

Niloya Çantalı Oyuncak Doktor Seti

Çocuklarınıza meslekleri tanıtmaya başladığınız yaşlarda onlara bu mesleklerin icra edilirken kullanıldığı alet, araç ve gereçleri vs. tanıtırsanız daha akılda kalıcı olacaklarından şüphe yok. Niloya Bebekler markası da çocuklarınızın meslekleri tanıma süreçlerinde onlarla birlikte. Çantalı Doktor Seti ile doktorculuk oynamaktan çok keyif alan çocuklarınız set ile hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Rol yapma yetenekleri, empati kurmaları, oyuncak bebeklerini iyileştirmedeki sorumluluk, sosyalleşme ve el kas becerilerinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. 9 parçadan oluşan doktor seti ile ihtiyaçlarına yarayacak tüm aletler bu şık pembe çantanın içinde mevcuttur. Çantanın içerisinde şırınga, steteskop, gözlük ve ateş ölçer gibi parçalar bulunmaktadır. Çantanın Ölçüleri: 24 x 17 x 8,5 cm’dir. Niloya Bebekler markası  %100 Türk Malıdır.

Niloya Bowling Seti

Niloya Bebekler ile spor macerasına var mısın? Bowling oynamaktan mutluluk duyan çocuklar için hem spor yani fiziksel becerilerine katkıda bulunmak hem de eğlenceli vakit geçirmek için Niloya Bebekler markası Bowling Seti’ni sizler için tasarladı. Niloya bebek çizgi film karakterlerinin yer aldığı kukaları dik ve topunla hepsini yıkmaya çalış. İster ailesiyle, ister arkadaşlarıyla hep birlikte oynayacakları bu set keyifli zaman geçirmenin anahtarıdır diyebiliriz. Oyun setinin içerisinde 6 adet kukula ve 1 adet top vardır. Top Çapı: 10 cm’dir. Kutunun Ölçüsü: 36,5 x 16,2 x 22 cm’dir. Niloya Bebekler markası  %100 Türk Malıdır.

Niloya Ressam Figür

Çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ifade etmelerinin en güzel yollarından biri resim yapmalarıdır. Niloya Bebekler, Ressam Niloya bebeğiyle çocukları resim yapmayı teşvik ediyor. Niloya Bebek, önlüğünü takmış, kovaları, resim tahtası, renkli boyaları ve fırçalarıyla yaratıcılığınızı göstermeniz için hazır. Çocuklar bu Ressam Figürü ile oynarken çok eğlenceli vakit geçirecekler. Oyuncak bebeğin uzunluğu 12 cm’dir. Kutunun Ölçüsü: 20 x 6,5 x 16 cm’dir. Haydi, yaratıcılık zamanı!

Niloya Şef Mutfak

Niloya Bebekler, sıradanlıktan uzak çocukların sevebileceği farklı temalarda oyuncak üretmeye devam ediyor. Bu sefer Niloya Şef Mutfak ile sizlerle buluşmak için hazır. Şef Mutfak ile minikler mutfağa girip kendi yemeklerini hazırlayıp, mutfaklarının şefi olacaklar. Evcilik oyunlarının vazgeçilmezi haline gelebilecek sette 16 parça bulunuyor. Set kurulu olup ocak ve fırını mevcuttur. Şef Mutfak setinde 1 tane davlumbaz, 1 tane mini fırın, tekli ocak, 2 tane büyük boy tabak, 1 tane çaydanlık, lavabo, musluk, 1 tane tabaklık, 2 tane küçük boy tabak, 2 tane bardak, 1 tane süzgeç, 1 tane tencere, 1 tane kaşık, çatal, bıçak ve 1 tane kevgir yer almaktadır. Şef Mutfakta yok yok! Artık tek yapmaları gereken eğlencenin tadını çıkartmak. Rol yeteneklerinin, el becerilerinin, yaratıcılıklarının, hayal güçlerinin gelişmesine katkıda bulunacak Niloya Bebekler oyuncak çocukları bekliyor.

Niloya Bebekler Fiyatları

Tamamen yerli çizgi film olan Niloya Bebek karakterlerini sizlerle buluşturan Niloya Bebekler markası çocukların ve ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalardandır. Marka çocukların sorumluluk alma, el kas becerilerini geliştirme, yaratıcılık, sosyalleşme gibi durumların gelişmesine katkıda bulunur. Çocukların sağlığına zararlı hiçbir kanserojen ürün kullanmayan marka oyuncaklarının sağlamlığı ve kalitesiyle tanınır. Siz de çocuklarınızı Niloya Bebekler dünyasıyla tanıştırmak için online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Niloya Bebekler oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR