Filtreleme
Kategoriler

K’nex Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncakların çocukların fiziksel ve mental sağlıklarının gelişmesinde ne kadar büyük bir öneme sahip olduklarını biliyoruz. Bilinçli ve doğru oyuncakların seçilmesi çocukların hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının, bilişsel dünyalarının, el ve koordinasyon becerilerinin gelişmesinde doğrudan etkilidir. 1993 yılında ABD’de kurulan K’nex oyuncak başlangıçta oyuncak inşaat setler üretmekte olup daha sonra ürün çeşitliliğini arttırmış ve bugün dünyanın oyuncak denilince akla gelen ilk markalarından biri olmuştur. K’nex oyuncaklarını tanıyalım.

K’nex Oyuncaklar Nelerdir?

K’nex Imagine 70 Farklı Model Set

K’nex model setleri ile aklınıza gelen her şeyi somutlaştırıp, inşa edebileceksiniz. Aklınızdaki tüm tasarımları setin içerisinde yer alan çubuklar, konnektörler aracılığıyla birbirine takın, sökün, yerleştirin. Uçak, motor, araba ve kamyon gibi pek çok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerlekler de yer almaktadır. Setin içerisinde toplam 705 parça vardır ve bu parçaları kullanarak 70 farklı oyuncak tasarlayabilirsiniz. Hadi yaratıcılık zamanı!

K'Nex 375 Parça İnşa Serisi

"Hayal edebildiğin her şeyi inşa edebilirsin" mottosuyla yola çıkan ve inşa edilebilir oyun setleri üretme konusunda en popüler oyuncak markalarından biri olan K’nex oyuncak 375 parçalık setle sevenlerine kavuşmayı bekliyor. Plastik çubuklar ve onları birleştirmeye yarayan aparatlarla birlikte ne tasarlayacağınız tamamen zevkinize kalmış. Yaratıcılığınızı sergileyin!

K’nex Looping Light-Up Roller Coaster

Evinizde lunapark inşa etmeye ne dersiniz? Üstelik geceleri ışıl ışıl parlayan araba ile yer çekimine meydan okumak mümkün. Setin kurulumu çok kolay. Parçaların her biri birine kolayca monte edilebilir niteliktedir.  Setin içerisinde 448 tane K'Nex parçası bulunmakta olup hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap etmektedir. K’nex oyuncak tarafından tasarlanan K'Nex Looping Light-Up Roller Coaster 51455 (motorlu) adlı oyuncağın uzunluğu 81 cm’dir. Motorun çalışması için 3 tane Lr41 pil, aracın çalışması için  2 tane AA pil gereklidir. Motorun pilleri kutuya dahildir fakat aracın pilleri kutuda yer almamaktadır. Ürünümüz 9 yaş ve üzeri için uygundur.

K’nex Revolution Ferris Wheel Dönme Dolap (Motorlu)

Rengarenk ve sıra dışı bir dönme dolap tasarlamaya var mısınız? Lunapark içerikli oyuncaklar üretmeye devam eden K’nex oyuncak bu kez bir dönme dolapla karşınızda. İçinde tam 344 adet parçanın bulunduğu motorlu set ile yaratıcılık becerilerinizi ortaya koymaya hazır olun. Parçaları birbirine takın, motoru yerleştirdikten sonra dönme dolabı izlemenin keyfine varın. Ürünün uzunluğu 55 cm olup, motoru çalıştırmak için 2 adet AA pil gerekmektedir. Piller kutuya dahil değildir.

K'nex 25 Model Karışık Set 16462

Çocuklarınızın dikkat, el ve göz koordinasyonu, odaklanma gibi becerilerinin gelişmesine katkısı olacak bu oyuncak setimizde tam 375 adet renkli parça bulunmaktadır. Çubuklar ve onları birleştirmeye yarayan konnektörler ile kale, araç, robot, hayvan figürleri gibi 25 farklı tasarımı yapabilecekleri bir set onlarla kavuşmayı bekliyor. Oyuncağımız 7 yaş ve üzeri için uygundur.

K’nex Big Ball Factory Seti (Motorlu)

Evinizde büyük bir top fabrikası inşa etme fikrine ne dersiniz? K’nex oyuncak olarak bu büyük fabrika setini sizlerin zevkine sunuyoruz. Set tam tamına 3152 parçadan oluşmaktadır. Oyuncak setimizin yüksekliği 1,5 metredir. Motorun çalıştırılması için 2 adet AA pil gerekmektedir. Piller kutuya dahil değildir. Sette yer alan parçaları kullanarak iki adet büyük oyuncak tasarlayabilir, içinde yer alan 4 farklı yoldan ilerleyecek 4 adet topu izleme keyfini yaşayabilirsiniz. 12 yaş ve üzeri için uygun olan oyuncak setimiz inşa edilmeyi bekliyor.

K’nex Mecha Strike 18515 Eğitici ve Zekâ Geliştirici Oyuncak

Çocukların zekâ gelişimini eğitici oyuncaklarla desteklemek gerektiği aşikârdır. K’nex oyuncak bu seti özel olarak tasarladı. Çocukların merak ve yaratıcı dünyalarıyla bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarının birleşeceği bu set 3 boyutlu olarak üretilmiştir. Çubuklar ve onları birleştirmeye yarayan konnektörler ile ister roller coaster, ister büyük bir dönme dolap kurun size kalmış. Setin içerisinde bir adet araba yer almaktadır ve setin yüksekliği 71 cm’e kadar ulaşmaktadır. Motorun çalıştırılması için 2 adet AA pil gerekmektedir. Piller kutuya dahil değildir. Oyuncak 9 yaş ve üzeri için uygundur.

K’nex Neco K'Nex K-Force K-5 Phantom Yapı Seti

Bu sette bir silah inşa ediyoruz. Erkek çocukları için üretilen bu setimizde parçaları bir araya getirerek silahını tasarlayabilirsin. Yapı setinin içerisinde 3 adet köpük mermi, 1 adet RotoChamber, 1 adet tutma sapı ve 1 adet tutma halkası yer almaktadır. Tabanca, mermileri 75 metreye kadar fırlatabilmektedir. Set 53 parçadan oluşmaktadır. Çubukların rengi yeşil, beyaz ve mavidir. Oyunlarınızı renklendirecek bu silah setini bir an önce kurun ve eğlenceye başlayın. Oyuncak 8 yaş ve üzeri için uygundur.

K’nex Imagine Rocket Car 17006

K’nex oyuncak çocukların hayal güçlerinin, mantıksal yönlerinin, tasarım yapma yeteneklerinin ve el becerilerinin gelişmesi için oyuncaklar üretir. Çocukların ince motor gelişimi küçük oyuncakların tutulması ve onların bir araya getirilmesiyle gelişir. Bunlara blok, lego ve yapı inşa setleri örnektir. K’nex Imagine Rocket Car adlı oyuncakta parçaları hayal güçleri doğrultusunda bir araya getirip eşsiz tasarımlarını sergileyecekler. Ürün 74 parçadan oluşmaktadır. 5 yaş ve üzeri için uygundur.

K’nex K-Force Battle Bow Set 47525

K’nex oyuncak, STEAMagition adlı özel teknolojisi ile çocukların bilime, teknolojiye ve mühendisliğe olan meraklarının arttırılmasını sağlar. K- Force Battle Bow adlı sette de bunu sağlamaya çalışmıştır. 165 parçadan oluşan oyun setinde çubuklar ve konnektörler, 5 tane köpük dart, 1 hızlı fit saplar, 3 özel alternatif patlayıcı, 1 tane ateşleyici, 1 tane ele tam uyum sağlayan kavrama kabzası yer almaktadır. Parçalar birbiriyle kolayca birleşmekte olup tasarlayacağınız silah 22 metreye kadar ateş etme gücüne sahiptir. 8 yaş ve üzeri için uygun olan silah sayesinde savaş oyunlarınızda hedefleri bir bir vurup kazanan kişi siz olacaksınız.

K’Nex Taşıyıcı Helikopter (Işıklı) Building Set Knex 11413

K’nex oyuncak olarak çocukların araçlara ilgi duyduğunu, araçlarla oynamanın ya da onları tasarlamanın ne kadar mutluluk verici olduğunu biliyoruz. K’Nex Taşıyıcı Helikopter adlı bu inşa setinde de bir helikopter tasarlıyoruz. Bu helikopteri inşa ederken analiz etme, sorgulama, sebep sonuç bağlantısı kurma gibi yönleri gelişecek olup aynı zamanda çok eğlenecekler. Kutunun içerisinden çıkan 342 adet parçayla hayal güçlerini konuşturacaklar. Parçaları birleştirdikten sonra geriye motoru yerleştirmek ve helikopterin havada süzülmesini izlemek kalıyor. Motorun çalıştırılması için 2 adet AA pil gerekmektedir. Piller kutuya dahil değildir. Set 7 yaş çocuklar için uygundur.

K’nex Oyuncak Fiyatları

28 yıldır uluslararası alanda oyuncak denilince akla gelen ilk markalardan biri olan K’nex oyuncak ürettiği kaliteli ve ileri teknoloji oyuncaklarıyla ebeveynlerin ve çocukların vazgeçilmezidir. K’nex oyuncak çocukların oyuncaklara sert davranacağı ihtimalini göz önünde bulundurup sağlam ve dayanıklı ürünler tasarlar dolayısıyla satın alınan ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Marka, çocukların sağlığına zararlı hiçbir kanserojen ürünü oyuncaklarında kullanmaz. Otoys.com.tr'de uygun fiyata birbirinden çeşitli K'nex marka oyuncakları sizlere sunmaktayız. Çocuklarınızı K’nex dünyasıyla tanıştırmak için acele edin.

K’nex oyuncak çeşitleri ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR