ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Halley Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuklarınıza sürpriz yapmak ve hayalini kurduğu Halley oyuncak çeşitlerini almak için çok fazla ödemenize gerek yok. Büyük indirimler uygulayan oyuncak sitesi Otoys, ihtiyaçlarınızı karşılamak için bütçenizi sarsmayan fiyatları ile her zaman hizmetinizde! Doğum günlerini daha mutlu kılmak, geçmişe güzel anılar bırakmak ve çocukları neşelendirmek için sizlere aracılık etmekten mutluluk duyarız.

1993 yılında oyuncak sektörüne adım atan Halley markası peluş oyuncak kategorisinde yer alan öncü markalardan biridir. Oyuncak dünyasının renkli kapılarını çocuklara açan Halley, birbirinden farklı ve yumuşacık modelleri ile büyük küçük herkesin beğenisini kazanıyor. İnsan sağlığını ön plana tutan kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile her geçen gün popülerliğini arttıran Halley, boy boy, renk renk, sevimli peluş çeşitleriyle hem kız hem de erkek çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında yerini alıyor. Farklı boylarda peluş ayılar, hareketli peluşlar, yastıklar, bez bebekler, et bebekler ve çok daha fazlası Halley oyuncak modellerinin geniş ürün portföyünde yer alıyor.

Yumuşacık tüylü yapısı ile ön plana çıkan peluş oyuncaklar, günümüzde daha çok kız çocukları tarafından tercih edilse de erkek çocukların oynayabileceği peluş oyuncak modelleri de bulunur. Hatta peluş oyuncaklar en az çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Genellikle hayvan figürlerinden oluşan peluş oyuncaklar sevimli görünümleri ile evlerde çocuk odalarında dekorasyon malzemesi olarak da kullanılabiliyor. Halley peluş oyuncak deyince akla ilk olarak peluş ayı gelse de Halley oyuncak modelleri arasında ördek, kedi, fil, kuzu ve tavşan gibi hayvanların peluş modelleri de yer alıyor.

Birbirinden Sevimli Halley Peluş Oyuncak Modelleri

Sevimli hayvan figürlerinden oluşan peluş oyuncaklar, küçük büyük herkesin sahip olmak isteyeceği oyuncakların başında gelir. Avuç içine sığacak kadar küçük modellerden devasa büyüklükteki ayılara kadar her kullanım amacına ve her zevke uygun modeller Halley oyuncağın geniş ürün yelpazesi içinde yer alır. Sevimli görünümleri ile görenleri cezbeden Halley peluş oyuncak modelleri çeşitli aksesuarlar ile desteklenir ve daha sevimli hale gelir.

Son zamanlarda trend olan ve uyku arkadaşı olarak en çok tercih edilen peluş modellerden biri olan Halley Pof Uyku Arkadaşım, çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak. 65 cm boyutundaki bu sevimli file sarılıp uyuyan çocuklar kendilerini daha güvende hissedecek. Avrupa üretim standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan ürünü ebeveynler çocukları için gönül rahatlığı ile tercih edebilecek. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen Halley peluş fil, Halley oyuncağın en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor.

Halley Pof Efsace Papyonlu Büyük Ayıcık 100 cm ve 125 cm olarak iki farklı boyutta üretilir. Tatlı mı tatlı, sevimli mi sevimli ayıcık, çocuklardan çok yetişkinler tarafından tercih edilir. Özel günlerde verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan Halley büyük boy ayıcık ile genç kızlar küçük bir çocuğa dönüşür. Farklı renk seçeneklerine sahip olan model, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve sonrasında birçok teste tabi tutulmuştur.

Halley peluş modelleri arasında müzikli modeller de bulunuyor. 33 cm boyutundaki Halley müzikli peluş kedi sevimli görüntüsüyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Peluş modelleriyle daha çok kız çocuklarına hitap eden Halley ürünleri arasında erkek çocukları için de kamyon setleri, diecast metal minibüs ve daha birçok model yer alıyor. Çek bırak özellikli, açılır kapanır kapılara sahip olan modeller büyük küçük herkesin beğenisini kazanıyor. Halley markasının ürettiği en büyük model 2 metre boyundaki dev kalpli ayıcık… Elinde kırmızı bir kalp tutan beyaz ayıcık dev olduğu kadar sevimli de.

Markanın bir diğer dikkat çeken ürünü; Halley özür dilerim mesajlı peluş eşek. İstemeden sevdiklerinizin kalbini kırdıysanız ve telafi etmek istiyorsanız 60 cm boyundaki Halley peluş eşek sevdiklerinize gönderin ve kendinizi affettirin. Sevimli eşeğin üzerinde “eşeklik ettim özür dilerim” yazıyor.

Halley En Güzel Peluş Oyuncaklar

Büyük küçük, kız erkek herkesi memnun eden oyuncakların başında peluş oyuncaklar geliyor. Çocuklarınıza ya da sevdiklerinize hediye etmek için hem de kendinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz peluş oyuncaklar, modası geçmeyen ve her zaman popüler olan oyuncakların başında geliyor. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde alınan kalpli ayıcık duyguları en güzel şekilde ifade etme yöntemlerinden biri olarak tercih ediliyor. Çocuklarınıza uyku arkadaşı olarak tercih edebileceğiniz, sarılarak uyuyabileceğiniz, anahtarlık yapabileceğiniz ya da evinizde dekorasyon malzemesi olarak kullanabileceğiniz Halley oyuncak modelleri, zengin ürün seçenekleri ile Otoys’da yerini alıyor.

Oyuncak denince akla ilk olarak çocuklar gelse de, bazı modeller çocuklardan çok büyüklere hitap ediyor. Yetişkinler sevdiklerine sevgilerini göstermek için, özür dilemek için, anlamlı mesajlar iletmek için peluş oyuncak modellerini tercih ediyor. Çocuklar ise hareketli peluş oyuncaklarla, uyku arkadaşı modellerle, bez bebeklerle, et bebeklerle eğlenceli oyunlar oynuyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve çocukların sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen yumuşacık Halley oyuncaklar ile çocuklar güvenli bir şekilde oyunlarını oynuyor. Peluş oyuncak sektöründen ülkemizin en önemli firmalarından biri olan Halley geniş ürün yelpazesi ile tüm oyuncak tutkunlarını memnun ediyor.

Rengârenk ve Boy Boy Halley Hayvan Figürleri

Oyuncak üreticileri hem çocukların oyun saatlerini eğlenceli hale getiriyor, hem de büyükler için harika hediyeler ortaya koyuyor. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerde yetişkinlerin favori hediyesi olan peluş oyuncaklar, kimsenin karşı koyamayacağı formda üretiliyor. Farklı hayvan figürlerine sahip olan Halley peluş oyuncaklar, sevimli ayıcıklar, farklı yüz ifadesine sahip ördekler, köpekler, kediler, pandalar, kuzular, filler, tırtıllar, eşekler maymunlar ve daha birçok şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Farklı tasarımlara sahip Halley hayvan figürleri, farklı boyutları ile de dikkat çekiyor. Küçüklere oyun arkadaşı olan minik sevimli peluşlar, biraz daha büyük boyutlarda olan uyku arkadaşı filler ve kuzular, iki metreyi aşan dev ayılar, farklı yaş gruplarına ve zevklere hitap ediyor. Dev boyutlardaki peluş ayılar, oyun arkadaşı olmanın yanı sıra, sıra dışı tasarımlarıyla şık bir dekorasyon malzemesi olarak tercih ediliyor. Renk renk, çeşit çeşit üretilen peluş hayvan figürleri arasından herkes rahatlıkla tercih yapabiliyor.

Yatırılabilen, ayakta durabilen, oturabilen modeller everin en güzel köşesinde yerini alıyor. Halley oyuncakları arasında hareketli oyuncaklar yer alıyor. Küçük çocuklara hitap eden hareketli modeller pille çalışıyor. Kimisi sadece hareket edebilirken tercih edilen modele göre ses de çıkarabiliyor. Küçüklerin şarkılar söyleyip eşlik ettiği, birlikte dans ettiği, masallar dinlediği modeller okul öncesi çocuklar için tercih edilebilen en doğru oyuncaklar arasında yerini alıyor.

Halley Oyuncak Modellerini Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem çocuklar hem de yetişkinlerin vazgeçemediği oyuncaklar arasında gösterilen peluş oyuncaklar, farklı özellikleri ile karşımıza çıkar. Eğlenceli yüz ifadelerine sahip sevimli hayvan figürleri, bez bebekler, et bebekler, farklı tasarımlara sahip yastık modellerinin altına imzasını atan Halley oyuncak, ebeveynler tarafından çocuklarına arkadaşlık etmesinin yanı sıra dekorasyon malzemesi olarak da tercih ediliyor. Peluş oyuncaklar her ne kadar büyük küçük herkes tarafından tercih edilse de satın alma sırasında bazı özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Özellikle anne babalar oyuncak tercihi yaparken öncelikle oyuncağın sağlığa zararlı maddeler içerip içermediğine dikkat ediyor. Bazı modellerde bulunan düğme gibi aksesuarlar çocuklar için boğulma tehlikesine neden olabiliyor. Bu nedenle de oyuncak tercihi yaparken çocukların yaşını göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu tarz oyuncaklara alışık olmayan bazı çocuklar değişik yüz ifadelerine sahip olan peluş hayvanlardan korkabiliyor. Bu nedenle çocuklar için alışılmışın dışında modeller tercih etmemek gerekiyor.

Halley oyuncak markasına ait olan ürünler kanserojen madde içermeyen malzemelerle, kalite standartlarında üretilmiştir ve çocukların sağlığı ön planda tutulmuştur. Sağlam dikişlere sahip, kaliteli peluş malzemeden üretilen oyuncaklarla, ağızlarına tüy kaçma ihtimali olmadan çocuklar güvenle oynayabilir. Halley peluş oyuncakların makinede yıkanabiliyor olması da hijyen açısında oldukça önemlidir ve bu durum en çok anneleri mutlu eder. Uzun süre kullanımda bile ilk günkü kalitesini koruyan modeller, peluş oyuncak sevenlere çocukluktan yetişkinliğe kadar eşlik eder.

Halley Oyuncak Fiyatları

Oyuncak sektöründe peluş oyuncaklar sayısız çeşide ayrılır ve neredeyse her oyuncak markası tarafından üretilir. Dolayısıyla oyuncak fiyatları da markaya ve çeşide göre farklılık gösterir. Sektörün öncü markalarından biri olan ve modelleri ile büyük küçük herkesi mutlu eden Halley, fiyat olarak da kullanıcılarını memnun eder. 20 cm boyutundaki hayvan figürlerinden 2 metreyi aşan ayıcıklara kadar ürün yelpazesinde her boya yer veren Hallley oyuncakları, ürünün boyutu ile orantılı olarak artıyor.  Hareket edebilme ve konuşabilme özelliğine sahip olan ürünlerin fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olabiliyor. Her amaca uygun modeller bulunan Halley oyuncakları arasında seçim yaparken öncelikle nasıl bir ürün aradığınızı belirlemeli ve bu doğrultuda araştırma yapmalısınız. Çocuklar için daha küçük boyuttaki modelleri seçmeli, sesli ve hareketli modellerle onları mutlu edebilirsiniz. Özel günlerde hediye olarak tercih ederseniz, dev kalpli ayıcığı tercih edebilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca uygun ürünlerin yer aldığı Otoys.com.tr, her bütçeye uygun seçenekleri ile Halley oyuncaklarını sizlerle buluşturuyor.

Halley oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR