Filtreleme
Kategoriler

Ben10 Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Ben (10) ten oyuncakları ile maceralara katılmak ve hep kazanan olmak için en iyi ürünleri Otoys’da bulabilirsiniz. Ben 10 saatleri,  figürleri ve karakterleri içerisinden dilediğinizi seçip çocuğunuzun oyunlarına eğlence ekleyebilirsiniz. Eğitici ve eğlenceli oyuncak çeşitlerinin ilk adresi ve sevilen sitesi olan Otoys, sizlere en uygun fiyatlı ürünleri sunuyor. Alacağınız ürünü karşılaştırarak farkı sizde görebilirsiniz.

Çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan bir tanesi olan Ben10, ilginç hikâyesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ben Tennyson karakteri 10 yaşında afacan bir çocuktur. Bu karakter Omnitrix isimli yabancı bir saat bulur. Bu saatin en önemli özelliği de karakteri 10 farklı uzaylıya dönüştürmesidir. Omnitrix saatini bulan Ben ile birlikte artık eğlenceli Ben10 maceraları başlamaya hazırdır. Bu 10 uzaylı karakter, Yaban Köpek, Ateş Topu, Gölge Hayalet, Pul Kanat, Yüzen Çene, Elmas Kafa, Güncelleme, Hız, Şimşek, Gri Madde ve Dört Kol’dur. Oyuncunun tek yapması gereken şey saatin kadranını çevirmek ve eğlencenin tadını çıkarmak olacaktır. Ben10 karakteri 2005 yılından beri ülkemizde çizgi film olarak sunulmaktadır. Bu süre zarfında çocukların çok sevdiği bu karakter aksiyon oyuncak figürleri olarak oyuncak piyasasına adımlarını atmıştır. İlk olarak erkek çocuklarının oldukça ilgisini çeken Ben10 oyuncak figürleri, zamanla tüm çocukların ilgisini çekmeye başlamıştır.

Ben10 Oyuncak Çeşitleri

Ben10 oyuncak figürleri çocukların gelişimi açısından da çok önemlidir. Çocukların öğrenme alışkanlıkları gelişir, yeni el becerileri öğrenirler, aynı zamanda çocuklar oyuncaklar ile birlikte sorun çözme, problem tanımlama, hayal güçlerini geliştirme, konsantre olarak bir konuya adapte olma yeteneklerini geliştirirler. Ben10 oyuncakları kaliteli parçalardan üretilmelerinden dolayı ebeveynler tarafından oldukça olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Ben10 figürlerinin çocuklar tarafından en çok beğenilen ve ilgi duyulan özelliği ise, oyuncakların hareketli eklemli yapıda olmasıdır. Bu sayede çocuklar gerçek bir oyun deneyimine tanıklık edeceklerdir. Ben10 oyuncakları yalnızca aksiyon figürleri ve karakterleri olarak hayatımızda yer almıyor. Aynı zamanda karaktere yönelik stickerler, çantalar, setler, kalemler ve etiketler gibi araçlar ile beraber çocuklar, Ben10 karakterini hayatlarının birçok yönünde kullanabiliyorlar.

Ben10 Oyuncaklarının Çocuklar Üzerindeki Olumlu Etkisi

Çocuklar Ben10 aksiyon figürleri ile birlikte oldukça eğlenceli vakit geçirirken ve aynı zamanda eğlenirken öğrenmenin tadını çıkaracaklar. Karakterlerin eğlenceli yapısı, çizgi filmden gerçek hayata uyarlanan gerçek parçaların işleyişi ile birlikte çocukların adeta vazgeçilmez birer parçası haline gelmiş durumdadır. Ben10 oyuncakları her yaş aralığındaki çocuklar için çeşitli olarak üretilmektedir. Bu çeşitler sayesinde oyuncaklar sürekli güncel halinde kalmayı başararak çocukların ilgi düzeylerinde asla bir kayıp yaşanmaz. Ailelerin de sık olarak tercih ettiği bu aksiyon figürleri çocukların gelişimini desteklediği gibi, üretildiği kaliteli ham maddelerden dolayı çocuklar için kesinlikle zararlı bir etki yaratmaz. Bu sayede ebeveynler bu oyuncaları çocuklarına gönül rahatlığı ile alabilirler.

Ben10 markalı oyuncakların çocuklar üzerinde bırakmış oldukları en belirgin etkilerden bir tanesi de, oyuncakların çocuklara katmış oldukları yaratıcılık yetkinliğidir. Çizgi filmlerde yaşanan olayları çocuklar, oyuncakların gerçekçi yapısı ile hayal ederek kurgular ve yaratıcı düşünceler ile birlikte oyunlar kurarlar. Hayal etmek de çocukların gelişim aşamasında mutlaka yapması gereken aktivitelerden biridir. Ben10 oyuncakları çocuklara bunu sağlarken aynı zamanda sosyalleşmelerine de olanak tanıyacaktır. Birçok Ben10 karakterinin olması farklı çocukların aynı anda oyun kurabilmesine, etkinlikler yapabilmesine ve arkadaş çevresini tanımlamasına yardımcı olacaktır.

Ben10 Puzzle Çeşitleri

Ben10 oyuncak figürleri yalnızca aksiyon temalı ya da saat şeklinde değildir. Aynı zamanda Ben10 temalı puzzle oyuncakları da çocuklar tarafından çok sevilen ve aileler tarafından sıklıkla tercih edilen oyuncaklardandır. Puzzle oyuncakları çocukların gelişimi açısından büyük önem arz etmektedir. Puzzle aracılığı ile el becerilerini geliştiren çocuklar, problem çözme ve motor aktivitelerini geliştirmektedirler. Ben10 oyuncaklarının bir diğer olumlu özelliği ise küçük çocuklar için tehlikeli olmamasıdır. Ben10 oyuncakları küçük parçalardan oluşmadığı için her yaştan çocuk bu oyuncaklar ile eğlencenin tadını çıkaracak. 

Ben10 ile Sıra Dışı Oyuncaklar

Çocukların en sevdiği çizgi film olarak öne çıkan Ben10 çizgi film serisinin oyuncakları kadar aksesuarları da ilgi görüyor. Çocukların severek kolunda taşıdığı Omnitrix adlı saatin içerisinde canavarlar yer alıyor. Saatin içinde saklı on adet oyuncaktan istediğine basıyor ve o canavara dönüşüyor. Çocukların kolunda taşıdığı Omnitrix saat oyuncak olarak da satılıyor. Bu oyuncakla çocuklar sıra dışı maceralara adım atıyor. Gelişmiş yapıya sahip olan bazı oyuncakların içerisinden canavar figürleri çıkıyor.

Ben10 oyun serisinin tek sevilen oyuncağı Omnitrix değil! Ben10 markasının birbirinden eğlenceli oyun setleri de bulunuyor. Bu oyun setlerinden, çizgi filmlerden çocukların tanıdığı Rusbucket adlı araç da bulunuyor. Kamyon formundaki araç üç katlı bir oyun setine dönüşüyor ve çocuklar bu sayede çok yönlü oyunlar oynayabiliyor. İçerisinde canavarlardan merdivenlere kadar birçok farklı detayın bulunduğu bu sıra dışı set ile çocuklar çok eğleniyor. Omnitrix saatlerin özellikleri saymakla bitmiyor. Çocuklar saate yerleştirilen topları fırlatabiliyor. Top fırlatılınca açılıyor ve canavar figürüne dönüşüyor. Çocuklar ışık gücü ile saatteki canavarları duvara yansıtabiliyor.

Ben10 Figürleri Her Yerde

Ben10 temaları piyasada birçok oyuncağın üzerinde bulunuyor. Toplarda, oyuncak arabaların üstünde, bowling setlerinde… Ben10 hayranı çocuklar Ben10 figürlü oyuncakları tercih ediyor. Ben10 figürlü maskelerle çocuklar Ben10 canavarlarına dönüşüyor… Bulmaca ve puzzle seven çocuklar Ben10 temalı puzzlelarla beyin jimnastiği yapıyor. Ben10 temalı çadırların içerisinde çocuklar eğlenceli oyunlar oynarken, Ben10 canavarlarının bulunduğu çocuk kaskları ile çocuklar güvenle Ben10 temalı bisiklet ve scooterlara biniyor. Kısacası Ben10 ile çocuklar yepyeni maceralara atılıyor.

Ben10 Oyuncak Fiyatları

Ben10 oyuncaklarının çeşitli kategorilerde üretildiğinden bahsetmiştik. Her yaşa uygun Ben10 aksiyon figürleri sürekli olarak kendini yenileyerek satışa sunulmaktadır. Çocuklar çizgi filmde yer alan bu karakterler ile gerçek bir oyun deneyimine tanıklık eder ve eğlencenin tadını çıkarır. Ben10 oyuncak fiyatları oyuncakların çeşitlerine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar genel olarak her bütçeye uygun şekildedir. Bu sayede her yaştan çocuk bu harika oyuncaklar ile eşsiz bir maceranın içerisinde kendilerini bulacaktır. Ben10 oyuncak fiyatlarının uygun olması ebeveynlerin bütçelerini sarsmadan çocuklarına harika oyuncaklar alabilmesine olanak tanımaktadır.

Ben10 oyuncak çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyatlarla şimdi otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR