Filtreleme
Kategoriler

HEADU Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Eğici oyuncak denilince akla gelen markalardan biri Headu şimdi Otoys’da! En kaliteli ürün ve en ucuz fiyatlara sahip oyuncak firması arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Dilediğiniz ürünü seçin, sıralayın ve filtreleyin. Hızlı bir alışverişin keyfini çıkartırken bütçe dostu ürünler sayesinde huzurlu bir güne devam edin. Bebek ya da çocuklarınızı mutlu etmek ve gelişimlerine destek olmak için oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.

Bir İtalyan markası olan Headu, yenilikçi bir öğrenim yöntemi sunan, çocukların temel becerilerini geliştirme konusunda katkıda bulunan eğlenceli ve yüksek kaliteli oyuncakların bilinen markasıdır. Birbirinden güzel ve kaliteli oyuncaklar üreten Headu oyuncak endüstrsi içerisinde güvenilir markalar arasında yer almaktadır.

Çoğunlukla puzzle tarzı ürünler üreten marka, çocukların zihinsel eğitimine katkıda bulunma amaçlı bir üretim benimsemektedir. Ürettiği oyuncaklar, yürümeye yeni başlayan bebekler, okul öncesi ve okul zamanı çocukları kapsamaktadır. Headu marka oyuncaklar, çocukların öğrenmesini kolaylaştıran bir özelliğe sahiptir. Bununla birlikte yetişkinleri düşünen Headu, bulmaca, puzzle ve çizim gibi çeşitli ürünler de üretmektedir.

Headu Puzzle

Söz konusu çocuklar olduğunda, tüm ailelerin yaklaşımı oldukça hassas olabilmektedir. Minik çocukların sağlıklı bir şekilde büyüdüğünü ve gelişimlerinin doğru gittiğini görebilmek, onların sağlıklı yetiştiğinden emin olmak, ebeveynlerin bir birey olarak tek arzu ettikleri şeylerden biridir. Tüm bunları arzulayan aileler, çocukları ile beraber vakit geçirmeli, beraber birçok gelişim odaklı aktivitelerde bulunmalıdırlar. Bu aktiviteler arasında yer alanlardan birisi de şüphesiz, herkesin bildiği üzere puzzle oyunları olabilir. Puzzle oyunları, parçadanı bütüne gitmek üzerine oynanan bir oyundur. Puzzleda parçaları birleştiriken, zihinsel olarak bir çabaya ihtiyaç duyulmasından ötürü, özelikle de tek başına yapılan bu çözümlemelerde kişi puzzle bitiminde inanılmaz bir özgüven kazanımı yaşayabilir. Dolayısıyla çocuğunuzun hem puzzle yaparken zihinsel gelişimini, hem de özgüven kazanımı sağlamak için tek başına veya birlikte vakit geçirebileceğiniz puzzle oyunları çocuklu aileler için ideal bir üründür. Ayrıca puzzleda parçaları birleştirirken harcanan zaman kişiye inanılmaz bir sabır yetisi kazandırmaktadır. yaparken çok zaman harcaması ve uğraşması, onun sabır eğitimini de iyi bir şekilde almasına büyük ölçüde katkıda bulunabilecektir.

Çocukların el ve göz kordinasyonlarının gelişmiş olması, ileride günlük yaşamında önüne çıkacak birçok durumda ona oldukça fazla katkı sağlayacaktır. El pratikliği ve ileriki yaşlarda pratik düşünme yetenekleri kazanarak yaşamını çok daha kolay kılınır bir hale getirebilecektir. Ayrıca çokça zaman geçirilen puzzle sayesinde çocuklar el ve göz koordinasyonlarını önemli ölçüde de geliştirebileceklerdir.

Headu Eğitici Oyuncaklar

Her çocuk, bebeklik zamanlarında yeni bir şeyler öğrenmek adına oldukça meraklıdır. Sürekli olarak çevresinde gördüğü birçok nesne ve eşyaları keşfetme amacında olurlar. Yapılmış olan araştırmalara da baktığımızda, oyun yoluyla öğrenilen her bilgi, çok daha kalıcı ve gelişime katkılı olmaktadır.

Siz de bir ebeveyn olarak, çocuklarınıza yeterli bir oyun zamanı yaratarak fazla enerjilerini daha çok dışarı atması konusunda yardımcı olabilirsiniz. Çocuklar da bebeklik döneminden itibaren kimlik arayışında kendini bularak büyük bir gelişim kaydederler.

Ebeveynler çocuklarına eğitici anlamda oyuncaklar sunarak, sosyalleşmelerini sağlamalı, birçok şeyi anlatarak onlara yardımcı olmalıdırlar. Bu durumların sağlanamadığı koşullarda ise, eğitici oyuncaklar ile bu açıklar kapatılabilir. Headu markası da, eğitici birçok oyuncağı ile çocuğunuzun hem keyifli vakit geçirmesini, hem de eğlenerek öğrenmesine fayda sağlar.

Eğitici oyuncakların oldukça farklı tasarım ve amaçları doğrultusunda, çocukların yaratıcı güçlerini teşvik etmede yardımcı olarak zihinsel gelişimine büyük katkıda bulunacaktır. Bu konuda ailelerin dikkat etmesi gereken konulardan birisi, çocukların yaşlarına uygun olan eğitici oyuncakların seçilme durumudur. Küçük çocuklar genel olarak oyuncaklarda ilgisini renkli nesnelere kaydırırken, biraz daha büyük çocuklar için ahşap bulmaca ya da puzzle tarzı eğitici oyunlar tercih edilebilmektedir.

Eğitici oyuncaklar faydaları konusunda birçok yeni durum keşfedilmiştir. Bunlara bakacak olduğumuzda, ilk olarak eğitici oyuncakların, çocuklarda el ve göz koordinasyonunu geliştirdiği, kimlik ve motor becerilerine katkıda bulunduğu söylenebilir. Bu becerilerin, çocuk gelişime uygun olarak ilerlemesi, IQ oranının kademeli olarak artış göstermesi anlamında oldukça fazla önem taşımaktadır. Bununla birlikte eğitici oyuncaklarda, duyuların gelişimi arttırarak çocuklarda duyuları keşfi konusunda büyük ilerleme kaydetmesine katkısı olur. Böylece istediklerini daha net bir şekilde sizlere aktararak iletişim becerilerini de arttırmış olurlar.

Tüm bunların dışında eğitici oyuncakların en önemli noktalarından birisi de, çocukların zihinlerine meydan okuma durumlarıdır. Ahşap bulmaca tarzındaki eğitici oyuncaklar, çocuklara belli sorunları çözme amaçları ile onları düşünmeye itecektir. Bu oyuncaklar ne kadar karmaşık ise, çocukların düşünme ve dikkat oranları da bu denli artış gösterecektir. Bu bulmaca oyunları ile matematiksel düşünme kabiliyeti ve gerçek hayatta sorunlara daha kolay çözümler bulabilmesi daha kolaylaşacaktır.

Headu oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR