Filtreleme
Kategoriler

Laço Kids Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Sevilen oyuncak siteniz Otoys, Laço eğitici setlerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyor! Büyük indirimler ve cazip fırsatları kaçırmamak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Puzzle, oyun hamuru, kutu oyunları, stres oyuncakları ve daha çok çeşitli ürünlere sahibiz. Ürünleri filtreleyip sıralayarak seçimlerinizi daraltıp kolaylaştırabilirsiniz. Hızlı ve keyifli bir oyuncak alışverişi için bizi seçin.

Çocukların gelişimine anne babaların ilgisi kadar oyun materyalleri de katkı sağlar. Oyuncak denildiğinde akla ilk olarak eğlendiren ve keyifli vakit geçirmeyi sağlayan modeller gelse de kimi ebeveynlerin tercihi eğitici oyuncaklardır. Piyasada yer alan çeşit çeşit eğitici oyuncaklar çocuklara farklı alanlarda kendilerini geliştirmesine fırsat sunar. Küçük yaşlardan itibaren eğitici oyuncaklarla vakit geçiren çocukların zekâ gelişimi yaşıtlarına oranla daha hızlı olur. Çocuklar hızlı anlayabilme ve kavrayabilme becerisine sahip olur ve okul hayatında daha başarılı olur. Aynı zamanda küçük yaşlarda zekâ oyunları ile tanışan çocuklar günlük hayatta karşılaştıkları problemlere karşı olgun davranır ve problemleri nasıl çözebilecekleri konusunda hızlı karar vermeyi öğrenir. Laço zekâ oyunları okul öncesi dönemde çocukları evde eğitmek için ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Laço eğitici kelime oyunları, manyetik aktiviteler, hafıza oyunları, puzzlelar ve çok daha fazlası okul öncesi yaş grubundaki çocuklar için tavsiye edilen yardımcı araçlardır. Çocuklara yönelik eğitici oyunlar kategorisinde öncü markalardan biri olan Laço geniş ürün yelpazesiyle oldukça geniş kitlelere hitap eder.

Çocuklar doğdukları andan itibaren etrafı keşfetmeye ve farklı şeyler öğrenmeye başlar. Çocukların görsel algılarını uyarıcı etkiye sahip olan Laço zekâ kartları çocukların ilk eğitim araçlarıdır. Çocuklar; karşısına ilk çıkan kavramlar olan hayvanları, meyveleri, sebzeleri, araçları, kıyafetleri Laço manyetik oyunlar ile eğlenerek öğrenir. Çocukların beyin gelişiminin büyük bir bölümünün tamamlandığı 0-4 yaş arası dönem eğitim açısından en verimli geçen dönemdir. Bu dönemde edinilen bilgiler çocukların kişilik özelliklerini belirler ve çocukların gelecek hayatlarını şekillendirir. Bu nedenle de 0-48 ay arası gelişim döneminde çocuklara temel eğitimlerin en iyi şekilde verilmesi gerekir. Çocukların dikkatini çekecek şekilde hazırlanan Laço manyetik sayılar, harfler, hayvanlar, meyveler ve çeşitli oyunlar çocukların bu kavramları eğlenerek öğrenmesini sağlar. Laço zekâ kartları ve eğitici oyunlarla çocuklarınızın ilk eğitimlerini evde verebilir, aynı zamanda çocuklarınızla kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Laço Eğitici Oyuncak Magnetler

Çocuğunuzun hayal dünyasını zenginleştiren, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayan ve okul hayatına hazırlayan oyuncaların başında oyuncak magnetler gelir. Her yaş grubuna uygun tasarımlarıyla dikkat çeken Laço oyuncak magnet, çocuklarının gelişimlerine katkı sağlamak isteyen ebeveynler tarafından tercih edilir. Çocukların hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de bir şeyler öğrenmesini sağlayan Laço eğitici oyuncak magnetler, okul öncesi dönemde çocuklara harfler ve sayıları öğretmek için en eğlenceli araçlardır. Laço manyetik oyuncak koleksiyonunda harfler ve rakamların yanı sıra; sevimli hayvanlar, rengârenk meyveler ve sebzeler, farklı taşıtlar yer alır. Mıknatıslı olarak dizayn edilen parçalar genellikle Laço manyetik tahta ile birlikte kullanılsa da bazı çocuklar buzdolabına yapıştırmayı da tercih edebilir. Kolay takılıp çıkarılabilen parçalar çocuklara farklı tasarımlar yapabilme fırsatı verir. Çocuklar harflerin ve rakamların yerlerini değiştirerek farklı kelimeler türetir ve farklı sayıları öğrenir. Set içerisinde bulunan toplama, çıkarma, bölme, çarpma ve eşitlik işaretlerini kullanarak dört işlemi öğrenir.

Uzman psikolog ve pedagoglar tarafından hazırlanan Laço eğitici oyuncaklar çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlar. Okul öncesi eğitimde büyük destek olan Laço oyunlarıyla vakit geçiren çocuklar, okula başladıklarında derslerine daha kolay adapte olurlar ve anlatılanları daha çabuk kavrarlar.  Özellikle Laço manyetik yazı tahtası ile birlikte kullanılabilen alfabeler ve sayılar çocukların okula hazırlanmasında en büyük yardımcılarıdır. Manyetik oyuncakları tek tek satın alarak bütün seriyi tamamlayabilir, sayılar, harfleri, meyveleri, hayvanları, taşıtları çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Farklı şekiller oluşturulmasına imkân sunan manyetik setler; çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine katkı sağlar. Renkli ve dikkat çekici tasarımlarıyla çocukların kolay kavramalarına yardımcı olur.

Laço Puzzle Modelleri

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan oyuncakların başında puzzlelar gelir. Çocukları için tercih ettikleri oyuncakların eğlendirici olduğu kadar eğitici olmasına da özen gösteren ebeveynler çocuklarını puzzlelarla oynamaya yönlendirir. Çocukların hafıza gelişimleri üzerinde olumlu etkilere sahip olan puzzle modelleri her yaş grubuna hitap eden çeşitleri ile ön plana çıkar. Çocukların hem keyifli zaman geçirmesini sağlayan hem de zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlayan Laço puzzle modelleri sayısız ürün çeşitliliği ile kullanıcıların karşısına çıkar.

Her bir parçası farklı olan ve mükemmel bir şekilde birbirine geçmeli olarak tasarlanan puzzle modelleri çeşitli temalarda ve konseptlerde tasarlanır. Çizgi film karakterlerinden esinlenilerek tasarlanan Laço çocuk puzzle modelleri çocukların oldukça ilgisini çeker. Maşa ile Koca Ayı, LOL Bebek, Ben 10, Harry Potter temalı puzzlelar, Laço puzzle modelleri arasında yerini alır. Bunların dışında hayvanlar, çiçekler ve doğa motifleri de çocukların ilgisini çekecek şekilde puzzle olarak tasarlanmıştır. Çocukların hayal dünyalarını zenginleştirmelerinin yanı sıra çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine de katkı sağlar. Parçadan bütüne gitme yöntemi ile oynanan puzzle çocukların el göz koordinasyonunu, motor becerilerini geliştirir.

24, 36, 48, 60, 100 ve 500 parça olacak şekilde üretilen Laço eğitici puzzle modelleri farklı yaş grubundaki çocuklara hitap eder. Az parçalı puzzlelar daha büyük parçalıdır ve küçük yaştaki çocuklar için uygundur. Çocuklar puzzle yapmayı kavradıktan sonra parça sayısı attırılabilir ve daha küçük parçalı puzzle modellerini tamamlamaya teşvik edilebilir. Çocuklar tamamen kendi çabalarıyla puzzle modellerini tamamladıktan sonra özgüvenleri artar ve farklı alanlarda da bu öz güveni kullanabilir.

Laço Eğitici Oyuncak Modelleri ile Bilgili Nesiller

Çocukların geleceklerinin şekillenmesinde gelişim çağında ne şekilde eğitim aldıkları önemlidir. Küçük yaşlarda zekâ geliştirici oyun ve oyuncaklarla tanışan çocuklar okul hayatında yaşıtlarından bir adım öndedir. Çocukların gelişimine büyük katkı sağlayan Laço eğitici oyuncak modelleri çocuk eğitiminde ailelerin en büyük yardımcısıdır. Geniş bir yaş aralığına hitap eden Laço eğitici oyuncaklar, çocukların temel seviyedeki bilgileri eğlenerek öğrenmesini sağlar. Farklı bilgileri çocuklara öğretirken resimleri kullanır ve böylece çocukların dikkatini çekmeyi başarır. Hayvan ve meyve figürleri ile hazırlanan magnetler siz mutfakta yemek yaparken çocuğunuzun eğlenmesine yardımcı olur. Magnetleri buzdolabına yapıştırır ve oynarken bilgileri pekişir. Manyetik özelliklere sahip olan alfabe, sayılar, renkler, meyveler, hayvanlar, taşıtlar ve temel seviyedeki nesneler Laço manyetik oyuncaklarla kolaylıkla öğrenilir.

Çocukların eğitiminde önemli bir yere sahip olan bir diğer ürün Laço hafıza oyunları. 48 parçadan oluşan sette her şekilden iki tane vardır. Ters bir şekilde dizilen kartları çocuklar tek tek açarak eşlerini bulmaya çalışır. Çocukların beyin jimnastiği yaparak hafızalarını çalıştırmalarına yardımcı olan en önemli ürünlerden biri olan hafıza oyunu çocukların konsantre olmayı öğrenmelerini sağlar. Hafızalarını güçlendiren, el becerilerini geliştiren, öz güvenlerini arttıran, dokunma, hissetme, tanıma gibi duyguları güçlendiren harika bir oyundur. Hafıza oyunlarının amacı; hafızayı güçlendirme, renk, boyut, şekil, sayı gibi kavramları öğrenmelerini sağlama, görsel hafızayı güçlendirme, ayrıntılara odaklanabilme becerilerini kazandırmaktır.

Laço Oyuncak Fiyatları

Laço eğitici oyuncak modelleri çocukların eğitimi için başlangıç yapabilmeniz için en doğru araçlardır. Laço oyuncak modellerinin arasında çocuklarınızın sayılar, harfler, meyveler, taşıtlar, hayvanlar gibi temel kavramları çocuklarınıza öğretebileceğiniz manyetik setler, farklı parça sayılarına, farklı konseptlere sahip puzzle modelleri, çocuklarınıza ilk kelimelerini öğretebileceğiniz eğitici kelime kartları, İngilizce alfabe setleri, manyetik kıyafet giydirme oyunları ve insan anatomisi, anlat bakalım, dedektif kartal göz gibi eğitici oyunlar, meslekleri öğreniyorum okul setleri ve çok daha fazlası yer alır. Laço hafıza kartlarıyla çocuklar hem farklı kelimeler öğrenir hem de hafızalarını güçlendirir. Çocukların sakinleşmesini sağlayan bu model çocukların konsantrasyon becerilerinin artmasına yardımcı olur.

Laço manyetik taşıtlar çocukların dışarıya çıktıklarında karşılaştıkları taşıtları tanımalarına yardımcı olur. Böylece çocuklar dış dünyaya daha kolay adapte olur. Laço puzzle modelleri çocukların dikkat yeteneklerini arttırır. Parçadan bütüne gitmeyi öğrenir ve bir şeyler başarmanın keyfini çıkarır.

Laço oyuncak fiyatları tüm bu oyuncak modellerine göre farklılık gösterir. Çocuğunuzun gelişimine evinizde en iyi şekilde katkı sağlamanız için gereken her şeyi bulabileceğiniz Laço oyuncak modelleri her bütçeye uygun ürünleri ile sizleri ve çocuklarınızı mutlu eder. Laço ürünleri arasında çocuğunuzun gelişim seviyesine ve yaşına en uygun modeli seçebilir, çocuğunuzu okul hayatına en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.

Laço Kids oyuncak çeşitleri ve daha fazlası Otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR