Filtreleme
Kategoriler

Goliath Elenceli Oyuncaklar

Adore Goliath oyuncak çeşit ve modelleri en uygun fiyatlarla Otoys’da sizleri bekliyor. Haylaz maymun ile çılgın bir maceraya çık ve muzları havaya fırlat! Çocukların eğlencelerine çılgınlık eklemek, mutluluklarını ikiye katlamak için bu tarz eğlenceli ve eğitici oyuncaklar için sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Sanal mağazamızda sahip olduğumuz zengin ürün yelpazesi sayesinde çok aranılan ve popüler oyuncakları kolayca bulabilirsiniz.

Goliath oyuncağını satın alarak çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Goliath kategorisi içerisinde bulunan goliath haylaz maymun oyuncağı çocukların oyun dünyasına renk katacak türden. 

Bu oyuncak da diğer oyuncaklar gibi çocuklara birçok fayda sağlamakta.  Örneğin oyuncaklar çocukların bilişsel, duyuşsal, fiziksel ve dil becerilerini  geliştirmekte ve bunun gibi birçok yarar sağlamaktadır. Bu oyuncakların çocuklara  olan faydaları bir alt başlıkta detaylıca verilmiştir. 

Oyuncakların Çocuklara Faydası 

Oyuncaklar çocukların hayal güçlerini geliştirmede yardımcı olur.  Ve bu hayalleri oyuncaklar sayesinde somut bir biçime dönüştürebilirler.  Ayriyeten bu evrede   kafalarında bir olay örgüsü oluşturup bilişsel becerilerinin gelişmesine katkıda bulunurlar. 

Çevresiyle birlikte bu oyuncaklarla oynamasıyla sosyal  becerileri ve iletişim kurmaya çalışmakla birlikte dil becerileri de gelişir.  Çocuklar kendi hayallerinde anlamlandırabildikleri oyuncakları seçerler. Bu nedenle oyuncak seçimi oldukça önemlidir.  

Goliath Oyuncak Çeşitleri

Goliath oyuncak çeşitleri sitede Goliath haylaz maymun oyuncağını içermekte. Bu oyuncak Goliath oyuncaklarının en büyük varisi. Kaliteli bir yapısı olan bu oyuncak çocukların kendi gelişimsel dönemlerine de olumlu bir etki bırakıyor. 

Oyuncak maymun ile çocuğun yarış halinde olmaları zevkli bir rekabet ortamı doğuruyor.  Bu nedenle Goliath haylaz maymun oyuncağına ebeveynlerin rahatça alıp  güvenebileceği bir oyuncak diyebiliriz. 

Goliath Haylaz Maymun Oyuncağı İçeriği

3 yaş ve üzerine uygun olan goliath haylaz maymun oyuncağı çocukların oldukça eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.  Muzlar ve maymun odaklı oyuncak, maymun ve çocuk arasındaki muz toplama yarışını gösteriyor. 

Ama dikkat edilmesi gereken en önemli nokta maymunun muzları alabilmesi için havaya fırlaması. Bu noktada büyük bonusu yakalayabilmek için maymunu havada yakalamak gerek. Böylelikle ekstra iki muz alma hakkı doğuyor. Ve oyunu muzların hepsini toplayan kazanıyor. 

Goliath ve Monster Jam kategorisi içerisinde bulunan bu oyuncak çocukların reflekslerinin gelişmesinde katkı sağlıyor. Ayriyeten çocuklar da  uzun süre odaklanma becerilerinin gelişmesine,  bilişsel ve motor özelliklerini ilerletmelerine yardımcı oluyor. 

Bu oyuncak hakkında daha fazla bilgi sahibi olunmak istenirse goliath ve My Garden Baby kategorinde bu oyuncağa dair birçok bilgi veriliyor. Oradan bakılıp bilgi sahibi olunabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR