Kategoriler

İndirimli Ürünler

En sevilen, son moda ve en güzel oyuncakları en uygun fiyata alabileceğiniz adrestesiniz. Otoys kalite ve fiyat uygunluğu konusunda popüler oyuncak sitelerinden biridir. Çocuğunuzu mutlu ederken bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmak için indirimli oyuncaklar sizleri bekliyor. Zekâ ve fiziksel gelişimi destekleyen yüzlerce oyuncak çeşidini burada bulabilirsiniz. Her zaman farklı ürünlerde uygulanan büyük indirimleri kaçırmamak için bizleri ziyaret etmeyi unutmayın.

Birbirinden güzel ve kullanışlı çocuklarınız için öğretici oyuncaklar indirime girdi. Oyuncaklar çocuklarımızın hayatında büyük bir öneme sahip. Öncelikle çocukların kullanacakları oyuncalar sağlıklı olmak zorundadır.

Ailece Oynanabilecek Puzzle Oyun Setleri

Ravensburger, Kolezyum 3D Puzzle bu muhteşem oyuncak toplam 216 parçadan oluşmaktadır. 2D puzellardan farklı olarak bu puzzle 3D dir ve çocuğunuzun el göz kordinasyonunu geliştirmesinde, hayal gücü gelişiminde ona yardımcı olacaktır. İnşa ettiği kolezyumu sergileyebilir. Yapıştırıcı kullanımını gerektirmez.

Ravensburger, Tower Bridge 3D Puzzle toplam 216 parçadan oluşmaktadır. Çocuklarınızın  el göz kordinasyonunun geliştirmede yardımcı olacak bu  puzzle 3D dir ve yapıştırıcı içermez. Parçalar plastiktir.

Çocuklar İçin Muhteşem Oyun Setleri

Adeland İş Makineleri Boyama Kitabı 3 yaş üzeri çocuklar için uygun olan bu minik iş makineleriyle çocuklar istedikleri gibi oyun oynayabilecek.  İçindeki 6 farklı iş kamyonu ve yanında hediye gelen boyama kitabı ile çocuklar çok eğlenecek. Winx Cosmix Fairy bütün çocukları büyüleyen  çizgi film Winx perileri şimdi çocuklarınız için harika bir oyuncak!  3 yaş üstü çocuklar için uygun olan bu muhteşem oyuncaklar eğer winx serisinin hayranı olan çocuklar iiçin muhteşem bir oyuncak.

Renkli renkli kıyafetleri ve saçlarıyla winx kahramanları macredan maceraya atılmayı bekliyor.

Pinypon Polis Merkezi Oyun Seti çocuklarınız istediği polis merkezine kavuşacak ve şehirdeki kötü adamları yakalamak için onların peşinde düşecek! Çocuklar için zararlı olmayan boya ve maddelerden üretilmiş olan bu harika oyuncak ile çocukların hayal dünyası gelişecektir. 

Eğlenceli Oyuncaklar

Angry Birds Peluş Anahtarlık herkes tarafından sevilen Angry Birds anahtarlıkları sevdiklerinize muhteşem bir hediye olabilir. Toplam boyutu 7.62 cm olan bu anahtarlıkların başındaki aparata rahatlıkla anahtarlıklarınız takabilirsiniz. Emoji Filmi 5 li sevilen emoji filmlerinin emojilerini artık kolayca kalemlerinizin başına takabilir ve daha eğlenceli şekilde yazı yazabilirsiniz.  Arkadaşlarınızla bu emojilerle anlaşabilirsiniz. Oldukça sevimli olan bu emojilerden her bir paket içinden 5 adet çıkmaktadır. 

 Tomy Şakacı Korsan 4 yaş üzeri için uygun olan bu oyuncak çok eğlenceli. Korsanı fıçıya yerleştir ve ardından kılıçları saplamaya başla. Bakalım ilk önce korsanı kim çıkaracak fıçıdan? Tomy Şakacı Korsan Gold 4 yaş üzeri için uygun olan bu oyuncak çok eğlenceli. Korsanı fıçıya yerleştir ve ardından kılıçları saplamaya başla. Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bu oyunda bakalım kin ilk önce korsanı fıçıdan çıkaracak?

Pie Face Cannon eğlenceli oyuncak ise 8 yaş üstü çocuklar için uygundur. Topu ateşleyerek arkadaşının suratına kremaya bulamak isteyen biri ile onu engellemeye çalışan iki çocuk oynayabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR