Filtreleme
Kategoriler

Sylvanian Families Oyuncakları ve Fiyatları

Sylvanian families hayranları için en uygun fiyatlı yüzlerce çeşit oyuncak Otoys’da! Işıklı ev, tavşan, setleri ve eşyalarına göz atmak için sanal kataloğumuza göz atabilirsiniz. Sevilen markaların, kahramanların ve karakterlerin oyuncaklarını en ucuza almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Büyük indirimlerden yararlanmak ve cazip fırsatları kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

Sylivanian Families, farklı yaş grupları içerisinde yer alan insanları, sahip olduğu birçok oyuncak çeşitliliği ile etkilemeyi başaran ve bu başarıyı 1985 yılından bu yana sürdüren bir firmadır. Sylivanian Families, oyuncak ihracatı gerçekleştiren bir firma olarak dünyada birçok kişi tarafından sevilen bir marka olmayı başarmıştır. Çocukların sosyal olarak becerilerini geliştirme konusunda katkıda bulunan Sylivanian Families, çocukların hayal güçlerini ve ufkunu açmayı amaç haline getirerek, yardımlaşma ve önemseme duygularını öğrenebilmeleri adına oyuncaklarında aile, sevgi ve doğa olarak üç temel unsuru hedef almıştır.

Doğa içerisinde keyifli vakit geçirmekten hoşlanan aile üyeleri, Sylivanian Families ürünlerini tercih ediyor. Marka, çocukların gündelik yaşam içerisinde keyif almaları için kendi hikâye türlerini oluşturabilecek ve farklı oyun temaları görebilecek oyun setlerini bizlere sunuyor. Oyuncaklar çeşitliliği arasında, her biri ince detaylar ile süslenmiş evler, dükkânlar, aksesuarlar ve mobilyalar yer almaktadır. Birçok oyuncak benzersiz bir ifade ve ideal ölçülere göre tasarlanarak görünüm anlamında da sıcak bir yaklaşım sunmaktadır.

Sylivanian Families oyuncakları, herkes için samimi duygular beslemesine yardımcı olan, samimiyet yaratabilen ve eskimeyen oyuncak türleridir. Kız çocuklar için ev dekorasyonu, mobilya ya da kıyafet tarzı birçok geniş yelpazede oyuncak çeşidi yer almaktadır. Bu ev içi oyuncak çeşitliliği ile çocuklara özgürce oynayabileceği bir ortam oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

Sylivanian Families Oyuncaklar

Oyuncaklar, çocuklar için yararlı olması adına birtakım özellikleri içermesi gerekiyor. Bu özellikler arasında, kasları çalıştırmalı, çocuklar için merak uyandırmalı, hayal gücünü arttırmalı ve en önemlisi de, problem çözmeleri adına katkıda bulunmalıdır. Bu sebepten ötürü çocuklar için en iyi oyuncaklar, sürekli olarak oynamak isteyeceği ve her oynadığında daha çok zevk aldığı oyuncaklar olmalıdır. Bu şekilde elde edilen oyuncaklar, çocuklar adına iyi bir yaşam deneyimi sunarken, kendini birçok durum içerisinde değerlendirmesine de yardımcı olmaktadır.

Oyuncakların çocuklar için farklı yaş gruplarına göre seçilmesi oldukça önemlidir. Yaş grupları, çocuğun sadece ne ile oynayacağına değil, nasıl oynayacağı konusunda da yardımcı olur. Bebekler genel olarak duyuları uyarabilecek nitelikteki, renkli ya da sesli çıngırak türündeki oyuncaklara ilgi duyabilirken, okul öncesi çağı çocukları, yaratıcı özellikleri destekleyecek nesne ya da resimler yapma konusuna da ilgi duyarlar. Çocukların yaşına uygun olarak becerilerine gelişim sağlayacak oyuncaklar konusunda daha çok duyarlı oldukları bilinmektedir. Çünkü çocuklar adına edinmiş oldukları beceriler, bir oyun niteliği de taşımaktadır. Objelerin yer değiştirmesi durumu ya da objelerden çıkarılan sesler bile, çocuklar için eğlenceli bir oyun olarak yer alabilir.

Oyuncaklar, çocuklar için kişilik ve yeteneklerinin gelişimine katkıda bulunarak, yetişkin dünyasına atılan adımlar için oldukça büyük bir basamaktır. Doğru bir şekilde seçilmiş oyuncakların, çocukların psikolojik gelişimleri için katkı sağlayarak, kültürel gelişmeleri ve hatta ileri zaman içerisinde meslek seçimlerine de oldukça fazla katkı sağlayabilir. Örnek verecek olduğumuzda, arabalara ilgi duyan bir çocuğun, ileri zaman içerisinde yarış sporlarına merak duyma oranı oldukça yüksektir. Lego ya da el işçiliği konusunda ilgisi bulunan çocuklar ise, ileride bir mimar ya da mühendis adayı olabilir. Oyuncaklara olan bu ilgi, tamamen doğuştan gelen bir özellik olarak ortaya çıkar ve değiştirilmesi pek mümkün değildir. Burada ebeveynlerin yapacağı en önemli şey, çocukların ilgi ve yeteneklerini iyi bir şekilde gözlemleyerek buna göre çocuklarını doğru bir şekilde yönlendirmesi gerektiğidir. Bu nedenle yaş gruplarında doğru oyuncak seçimleri her anlamda oldukça önem taşır.

Sylivanian Families Oyuncak Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuncaklar, çocuklara her ne kadar birçok fayda sağlıyor ve zekâsal gelişimlerine katkıda bulunuyor olsa da, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da yer alabilmekte. Özellikle aileler, oyuncak alımlarında kullanıma bağlı olarak olumsuz etkileri konusunda çocuklarını korumalıdır. Oyuncakların parçaları herhangi bir zorlamaya karşı sağlam ve dayanıklı olmalı, yüzeyleri zararlı olan bir kimyasal madde içermemelidir. Bunun dışında kenarları ya da çıkıntıları, çocuklar adına fiziksel olarak zarar verecek düzeyde de olmaması gerekir. Oyuncak parçaları, çocukların boğulacak düzeyde küçük olmamakla beraber, nefes borusuna kaçacak herhangi bir boyutta yer alan küçük oyuncaklar, çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Fiziksel zararları haricinde oyuncaklar adına hayal kahramanları ya da tabanca ya da tüfek gibi oyuncaklar, çocukların ruhsal gelişim anlamında olumsuz bir şekilde etkilenmesine sebebiyet verebilir. Bu tür oyuncaklar, çocukları şiddete meyilli hale getirerek çeşitli travmalara sebebiyet verebiliyor. Çocuğun özellikle 5 yaşına kadar soyut ve somut kavramları gelişmemesinden ötürü, gerçek hayal ile hayal dünyasına birçok karmaşaya sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle ailelerin bu tür konularda oldukça titiz ve dikkatli olması, şiddet içeren oyuncaklardan çocuklarını uzak tutmaları gerekmektedir.

Sylvanian Families oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR