Filtreleme
Kategoriler

My Little Pony Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Her çocuğun hayalinde bir My Little Pony oyuncak yer alır. Siz fazlasını yapın ve bir yerine iki tane alın! Uygu fiyatlarımızı gördüğünüzde sepetinizdeki ürün sayısının artacağına eminiz. Bir tık uzağınızda olan oyuncakçınız Otoys, My little pony bebekleri, peluş oyuncakları ve setleri ile karşınızda. Hangi ürünü seçerseniz seçin çocuğunuzun beğenecektir. Her biri kaliteli ve ucuzdur.

Amerikan yapımı bir çizgi diziden esinlenilerek Hasbro tarafından piyasaya sürülen My Little Pony oyuncak figürleri ile çocuklar fantastik bir dünyaya adım atıyor. Çocukların hayranlıkla izlediği My Little Pony animasyon filminin renkli oyuncakları çocukların çok ilgisini çekiyor. Büyülü yaratıkların yaşadığı Equestria’da sevimli midilliler şarkı söyleyerek ve oyunlar oynayarak günlerini geçirirler ve barış içinde yaşarlar. Fakat buradaki tüm canlılar barışçıl değildir ve midillileri yok etmek için uğraşır. Sevimli midilliler, kendilerini yok etmek isteyen cadılar, troller, goblinler gibi kendilerine zarar vermek isteyen canlılarla uğraşır. Oyuncak figürlerle bu fantastik dünyayı canlandırmak çocuklar için oldukça keyiflidir.

Birbirinden farklı renklerde ve desenlerde tasarlanan Pony figürleri ile çocuklar sıkılmadan vakit geçiriyor. Çocukları birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oynamaya teşvik eden My Little Pony oyuncakları her çocuğun zevkine ve ilgi alanına hitap ediyor. Pony figürleri, peluş oyuncaklar, aksesuarlar, sürpriz paketler, çantalar, oyun çadırları, tekstil ürünleri ve daha fazlası Pony figürleri arasında yer alıyor. Fantastik dünyaya adım atmak isteyen çocukların en sevdiği ise ışıklı, simli, müzikli ya da konuşabilen My Little Pony’ler. Çocuklar Pony karakterleri ile filmi yeniden canlandırıyor!

Birbirinden Güzel My Little Pony Oyuncakları

Çocukların My Little Pony’nin renkli eğlence dünyasına adım atmasını sağlayan figür oyuncak modelleri, peluş oyuncaklar ve aksiyon setleri oldukça ilgi görüyor. Müziğe ilgisi olan çocuklar mikrofon, piyano gibi enstrümanlarla müzik yapıp şarkı söyleyebiliyor. Oyun çantaları ile çocuklar oyuncaklarını istedikleri yere götürebiliyorken, oyun çadırında kendi Pony dünyalarını kurarak eğlenceli vakit geçiriyor. Birbirinden güzel sticker ve rengârenk kuyruk çeşitleri bunulan Pony tasarım atölyesi ve oyun kiti ile çocuklar kendi Pony’lerini yaratabiliyor ve böylece yaratıcılık özellikleri gelişiyor.

Maceralarla dolu My Little Pony dünyasına adım atmak isteyen çocuklar için tasarlanan korsan gemisi, sandal, at arabası, denizatı gibi araçlarla çocuklar eğlenceli maceralara atılıyor. Çocuklar bu oyuncaklarla kendi hikâyelerini oluşturuyor ve hayal güçleri zenginleşiyor. My Little Pony oyuncak setleri içerisinde bulunan tasarım atölyesi, müzik okulu, sinema salonu, pastacılık sınıfı, arkadaşlık okulu gibi farklı mekânlarda çocuklar hem tek başlarına hem de arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlar oynuyor. Çocuklar arkadaşlarıyla oyuncaklarını paylaşıyor ve sosyal yönleri gelişiyor.

My Little Pony Oyuncak Modelleri

Geniş ürün yelpazesiyle milyonlarca çocuğun sevgisini kazanan My Little Pony’nin oyuncak modelleri ile çocuklar kendilerini bir anda Pony dünyasının içerisinde buluyor. Karakterlerin yaşam alanlarını yansıtan Pie’nin sandalı, Pie’nin rengârenk şekerleme dükkânı, kristal imparatorluk sarayı, Canterlot Sarayı ve balo arabası ile çocuklar kendilerini Pony dünyasının içinde hissediyor. Setlerin içerisinde bulunan günlük eşyalar ile çocuklar kendi Pony dünyalarını yaratıyor. Farklı aksesuarlar ile birlikte sunulan setler de çocukların çok ilgisini çekiyor. My Little Pony çizgi dizisinin içinde yer alan Neşeli Bebek Pony, Prenses Cadance, Modacı Rarity, Güzel Kanatlı Prnses Celestia ve Prenses Twilight Sparkle gibi karakterler tekli olarak satılıyor. Tekli satılan bebeklerin yanında bulunan aksesuarlar ile çocuklar karakterleri giydirebiliyor, saçlarını yapabiliyor ve onlarla konuşarak kendini oyunun içerisinde hissediyor.

Tekli oyuncakların yanı sıra farklı aksesuarlarla birlikte satılan Pony figürleri ile çocuklar kendi hikâyelerini yaratıyor. Aksesuarlarla çocuklar bebeklerini diledikleri gibi süslüyor ve onları partiye hazırlıyor. Çocukların kendi hikâyelerini yaratmalarını sağlayan Pony figürleri; farklı saç renklerinde ve modellerinde, farklı aksesuarlarla ve farklı süslemelerle raflarda yerini alıyor. Böylece oyuncaklara sahip olan çocuklar her figüre farklı bir karakter yüklüyor, kendi arkadaşlıklarını kuruyor ve kendi hikâyelerini yaratıyor böylece filmden bağımsız olarak farklı bir Pony dünyası yaratıyor.

My Little Pony’nin Sihirli Dünyasını Keşfedin

Sevimli unicornların sihir dolu dünyasını anlatan My Little Pony oyuncaklar figürler ile evlere konuk oluyor. Birbirinden renkli figürleri, renkli ve eğlenceli dünyaları ile çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını açan My Little Pony, oyuncak ev çeşitleri ile de yoğun ilgi görüyor. Çocuklar aksesuarları kullanarak bebekleri süslüyor, partiye hazırlıyor ve oyun evlerinde çeşitli oyunlara dâhil ederek eğlenceli saatler geçiriyor. Hem çocukları tek başına eğlendiren hem de kalabalık arkadaş gruplarına eşlik eden oyuncakların her çocuğun zevkine göre modelleri bulunuyor. Aynı zamanda bu oyuncaklar çocukların kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Konuşan My Little Pony oyuncak çeşitleri ile çocukların hem işitsel algıları gelişiyor hem de eğleniyor. Bu modellerde Türkçe dil desteği bulunması da büyük beğeni topluyor. Çocuklar şarkı söyleyen Pony’lere eşlik ediyor ve müziğe olan yatkınlığı artıyor. Kendi kendine hareket edebilen ya da dokununca tepki veren modeller ile çocuklar neden sonuç ilişkisi kurmayı öğreniyor. Adım atabilen, konuşan ve saçlarını sallayan modeller ile çocukların iletişim yetenekleri artacak ve hayal dünyaları genişleyecek.

Hem plastik hem de peluş olarak üretilen modelleri evcilik oyunlarına dâhil etmekten çocuklar büyük mutluluk duyuyor. Özellikle de ağlayan ve beslenebilen modellerle çocuklar çok eğleniyor. Gerçek bir bebek gibi davranan My Little Pony modelleri çocukların en yakın uyku arkadaşı oluyor. Rengârenk ışıkları ve şık aksesuarları ile çocukların kalbini kazanan ışıklı modeller çocukların odalarını renklendiriyor. Çocuklara arkadaşlık eden, hayal güçlerini geliştiren ve içinde sağlığa zararlı madde bulunmayan My Little Pony, ebeveynler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Siz de geniş ürün yelpazesiyle çocukların beğenisine sunulan My Little Pony figürleri içerisinden çocuğunuzu mutlu edecek oyuncağı seçip, çocuğunuzun Pony’nin renkli dünyasına adım atmasını sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Eğlenceli My Little Pony Karakterleri

Birbirinden renkli My Little Pony figürlerinin her biri farklı karakterlere sahip… Gizemli, tehlikeli, yardımsever, tehlikeli, çekingen, zeki, maceraperest ve lider ruhlu… Her çocuk kendi karakterini yansıtan figürü seçiyor ve eğlenceye adım atıyor. Ayrıca her özelliğe uygun aksesuarlar da setlerin içinde yer alıyor. Prenses Celestia’nın tacı ve Pinkie Pie’nin mikrofonunun yanı sıra, Prenses Calestia’nın şatosu, Pinkie Pie’nin müzik ve pasta sınıfı, Twiling Sparkle’ın arkadaşlık okulu gibi karakterlerin tarzlarına uygun oyun stantları da bulunuyor. Sadece figür oyuncaklarla değil, farklı birçok ürünle de çocukların dünyasını süsleyen Pony’ler peluş oyuncak ve Pony desenlerinin ve sembollerinin bulunduğu oyuncaklarla da karşımıza çıkıyor. Çocukların hem eğlenmesi hem de kişisel gelişimlerinin hızlanmasını sağlayan My Little Pony oyuncakları zengin ürün çeşidiyle farklı yaş gruplarına hitap ediyor ve çocukların hem tek başına hem de arkadaş grupları ile eğlenceli oyunlar oynamasına fırsat sunuyor.

My Little Pony ile Mutlu Çocuklar

My Little Pony’nin eğlenceli dünyasını anlatan My Little Pony çizgi dizisinin renkli karakterleri çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor. İyilikleri, neşeleri ve zariflikleri ile çocukları etkileyen My Little Pony oyun oynama konusunda çocuklara ilham veriyor. Çocuklar oyunlarını renkli figürlerle çeşitlendiriyor ve çocuklar hayran oldukları karakterleri oyunlarına katabiliyor. Çocuklara evcilik oyunlarında eşlik eden plastik oyuncakların yanı sıra yumuşacık malzemelerden üretilen peluş oyuncaklar da ilgi görüyor. Dokununca çocukların içini ısıtan peluş oyuncaklar hem oyun oynarken hem de uyku arkadaşı olarak çocuklara eşlik ediyor. Aksesuar olarak da kullanılan peluş oyuncaklar çocukların odalarını süslüyor. Küçük çocukların ilgisini çeken, ele alındığında sıkılan ve ses çıkaran minik figürleri çocuklar şekilden şekle sokuyor ve oldukça eğlenceli vakit geçiriyor. My Little Pony sürpriz oyuncak setleri içerisinde bulunan bu figürlere, etiketler, aksesuarlar ve karakterlere ait kartlar yer alıyor. Çocuklar her pakette farklı ürünlerle karşılaşarak kendilerine geniş bir My Little Pony koleksiyonu oluşturuyor. Bu paketler ile çocuklar hem sevdikleri My Little Pony karakterlerine sahip oluyor hem de heyecan dolu bir serüvene adım atıyor. Setlerin içerisinden çıkan aksesuarlar ve oyuncaklarla eğlenceli oyunlar oynuyor, aynı zamanda çıkartmalarla odalarını, defterlerini ve çantalarını süslüyor.

My Little Pony Özellikleri ve Fiyatları

Geniş ürün yelpazesiyle çocukların karşısına çıkan My Little Pony birbirinden farklı birçok karakter, aksesuar ve figür barındırıyor. Her biri farklı özelliklere sahip oyuncaklarda çocuklar dilediklerini seçiyor. Pony karakterleri ve Equestria girls karakterleri ile çocuklar eğlenceli Pony’nin sihirli dünyasına adım atarken, araçlar, mekânlar, aksesuarlar, semboller ve desenlerle de bu yolculukta çocuklara eşlik ediyor. Rengârenk kuyrukları, yeleleri, boynuzları ve kanatları ile çocukların oyun dünyasına renk katan My Little Pony oyuncakları arasında figür oyuncaklar, peluş oyuncaklar, kostümler, aksesuarlar, spor oyuncakları ve müzik oyuncakları gibi alternatifler yer alıyor. 2-12 yaş arası çocuklara hitap eden Pony oyuncakları ebeveynlerin çocuklarına hediye edeceği en güzel oyuncaklar arasında yer alıyor.

Binlerce farklı modelle raflarda yerini alan My Little Pony oyuncakları arasında her bütçeye uygun modeller bulunuyor. Markanın tasarımlarına, kullanılan malzemelere ve setlere göre oyuncakların fiyatları değişiyor. Tekli halde satılan figürlerin fiyatları daha uygun olabilirken set halinde satılanların fiyatları yüksek oluyor. Çocuklarınızın renkli oyun dünyasına bütçeniz dâhilinde My Little Pony karakterlerinden birini katabilirsiniz. Uygun fiyatlara hem çocukları hem de aileleri mutlu eden My Little Pony oyuncak setlerini satın alırken filtreleme seçeneklerini kullanarak çocuğunuzun ilgi alanları doğrultusunda arama yapabilir aradığınız ürünü daha kolay bulabilirsiniz.

My Little Pony oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR