Filtreleme
Kategoriler

Tomy Oyuncakları Çeşitleri ve Fiyatları

Uygun fiyatlı ve indirim fırsatlı Tomy oyuncak çeşitleri ve modelleri ile karşınızdayız. Oyunların kalitesini arttıran zengin çeşitli oyuncak yelpazemizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Karşılaştırma yapmanıza gerek bırakmayacak fiyatlarımız ile bütçe dostuyuz. Çocuğunuzu mutlu etmek ve gelişiminin desteklemek için bizi seçin.

Tomy, çocuk oyuncakları ve ürünleri üreten Japon bir eğlence şirketidir. 1924 yılında kurulan şirket, Tomy adını 1963 yılında almıştır. Genel merkezi Tokyo’da bulunmaktadır.

Tomy Oyuncak Çeşitleri

Tomy oyuncakları, bebeğinizin doğumundan yürümeye başladığı döneme kadar gelişimlerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Bebeklerin hareket etmesini, duyularının ve el-göz koordinasyonunun gelişimini sağlar. 90 yılı aşkın süredir tüm dünyada çocuklara eğlenceli oyunlar sunarak, eğlenmelerini sağlamaktadır.

Birbirinden güzel ve eğlenceli, eğitici ve öğretici Tomy Oyuncakları;

Şakacı Korsan Gold

3 yaş ve üzeri için uygun olan Şakacı Korsan Gold, Tomy kutu oyunu’dur.

Cingöz Nine Fırfır

3 yaş ve üzeri için uygun olan Cingöz Nine Fırfır, Tomy kutu oyunu’dur.

Cingöz Nine

Cingöz nine kurabiyeyi çok seviyor ve hepsini kendisine saklamak istiyor. Nine uyduğunda ve sıra sana geldiğinde kurabiyeleri sessizce topla. Nineyi sakın uyandırma! 3 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur.

John Deere Uzaktan Kumandalı Traktör

Uzaktan kumandalı Johnny ile eğlencenin tadını çıkarın! 18 ay üstü çocukların ve bebeklerin motor fonksiyonlarını geliştiren bu oyuncak ayrıca keyifli vakit geçirmelerini de sağlayacaktır.

Megasketcher

Manyetik bir çizim tahtası olan Megasketcher, genç ressamların daha net çizimler yapması için tasarlanmış bir Tomy oyuncağıdır. Çizilen resimler, silginin tek bir hareketi ile yok olmaktadır. Megasketcher, 1 adet ve 4 adet şekil damgasından oluşmaktadır. Tahta, sadece içinden çıkan kalem ile kullanılabilmektedir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan çizim tahtası, temiz ve dağınıklık yaratmadan çocuklarınızın dilediği gibi çizmesini ve kendilerini çizdikleri resimlerle ifade etmelerini sağlar.

Traktör Johnny

Çocukların el-göz koordinasyonu ve düşünme becerilerini geliştiren, sayıları, şekilleri ve renkleri öğretip, eşleştiren bu traktör, 18 ay ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye! Çocuklarınız Johnny’yi itecek ve şekillerin fırlamasını keyifle izleyecek.

Diğer traktörden farkı, üzerine bastırıldığında hareket etmesidir. Çocuğunuz aracın peşinden gidecek ve daha çok oynama hissi oluşacaktır. Bu traktör bebeğinizin ilk oyuncağı olmaya aday görünüyor. Ayrıca bebeğinizin emeklemesi ve yürümesi için onu teşvik eden Johnny, bebeğinize neden-sonuç ilişkisini de öğretmektedir. 18 ay ve üzeri çocuklar için kullanımı uygundur.

Traktör Seti

Mini traktör ve damperli kamyon ile açık havada ya da evde çocuklarınıza keyifli oyun imkanı sunabilirsiniz. İki aracında dönen tekerlekleri bulunmaktadır ve dayanıklı, uzun ömürlü plastikten yapılmıştır.

John Deere Sarsıntılı ve Homurtulu Kamyon

Devasa tekerlekleri ile oynarken yer sallanacak ve kemikleriniz titreyecektir. Motor sesini duymak için düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Dış mekan kullanımına uygun olan oyuncağın boyutları 225*150*175 mm’dir.

Banyo Arkadaşları Ahtapotlar

Bebeğiniz keyifle banyo yapsın diye üretilen bu oyuncaklar ayrıca bebeğinizin en iyi arkadaşları da olacak. Ahtapotlar 12 ay ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Yaramaz UFO

10 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan Yaramaz UFO, adından da anlaşılacağı gibi çok yaramaz. UFO’ya bastırdığınızda oyuncak hem döner hem de şekilleri fırlatır. Çocuklarınız böylece eşleştirme yapmayı ve neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir. 2017 yılında Best Toddler Toy gümüş ödülünü kazanmıştır.

Kükreyen Dinozor

12 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan dinozor, boynundan tutup yere bastırdığınızda ya da salladığınızda sesler çıkarıyor. Bebeğinizin koordinasyon ve kas gelişimini desteleyen dinozor aynı zamanda bağımsızlık yönünü de desteklemektedir.

Sevimli Sıpa

Yeni doğandan itibaren kullanılabilen Sevimli Sıpa, sürpriz kulakları, neşeli gülümsemesi ve sempatik bakışları ile sizin de sevginizi kazanacak. Yumuşak, renkli ve farklı dokudaki kumaşlarıyla bebeğinizin duyusal gelişimini destekleyen bu oyuncağı dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Dondurma Makinesi

Makinenizin içine şampuan ve su koymanız yeterli olacaktır. Fayansa yapıştırarak 12 ay ve üzeri çocuklarınızın çok rahat kullanımını sağlayabilirsiniz. 3 külah ve 1 şekerlemesi bulunmaktadır.

Denizanası

Bebeğinizi suya alıştırmanın en eğlenceli yolu olan denizanası oyuncağı banyoda haznesini su doldurarak kullanılır. Su dolu oyuncağı yukarı kaldırdığınızda, içindeki su dönerek akmaya başlar. 2017 yılında denizanası oyuncağı Best Bath Toy’da altın ödülü almıştır.

Uçan Ejderha

Yeni doğan bebeklerde bile kullanılabilen oyuncak, taşıma halkası çekildiğinde mor kanatlarını harekete geçirir. Yumuşak, rengarenk ve farklı dokudaki kumaşı ile bebeğinizin duyularının gelişmesine olanak sağlayacaktır.

Çizmeli Örümcek

Arkadaş canlısı çizmeli örümcek, sallandıkça tıkırdayan yakaları ve gövdesi ile bebeğinizin duyularını geliştirecektir. Bebeğinizin bu oyuncak ile oynarken mutluluğunu gözlemleyecek, onunla birlikte keyifli vakitler geçireceksiniz.

Yüzücü Kaplumbağa

Çizgili mayolu kaplumbağa ile çocuklarınızın banyo saatleri kahkaha ve keyifle geçecek. Sırtında bulunan düğmeyi çevirerek, ağzından çıkan baloncukları harekete geçirebilir ve neşeli seslerini duyabilirsiniz. Oyuncak pille çalışmaktadır ama pil yüzerken şarkı söylemesi için gereklidir. Yüzmesi için kurmak yeterli olacaktır. 12-18 ay çocukların kullanımı için uygundur.

Paytak Penguen

Turuncu kollukları ile banyo saatine eğlence katan Paytak Penguen oyuncağını sırtından kurmanız yüzmesi için yeterli olacaktır. Yüzerken ağzından balonlar çıkaran penguen şarkı da söylemektedir. Şarkı söylemesi için oyuncağa pil takmanız yeterli olacaktır.

Sörfçü Kunduz

Kuyruğuna dokunduğunuzda eğlenceli sesler çıkaran kunduz ile banyo saatleri daha eğlenceli hale gelecek.

Saklambaçlı Renkli Yumurtalar

Civcivlerin kafasına bastırdığınız neşeli cik cik sesleri çıkaran bu yumurtalarda 2 farklı eşleştirme oyunu da bulunuyor. 6 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan oyuncak hareket kaynaklı sesler çıkarmaktadır.

Islatan Ejderha

Miniklerin suya alışmasını sağlayan ejderhanın göbeğine bastırdığınızda içine su dolacak. Çocuğunuz ejderhaya bastırdığında ise ağzından ışıklı su fışkıracak. Pille çalışan bu oyuncak, 18 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

Roket

Roketi suyun içine batırıp çıkararak içine su doldurabilirsiniz. Sihirli roket çeşmesinden çocuğunuza su dökülecek ve onun eğlenceli banyo yapmasına olanak sağlayacaktır.

Yakala Fırlat

Düğmesi ile çocuğunuza top fırlatan oyuncakta 4 top bulunmaktadır. 18-24 ay arası çocukların kullanımına uygun olan oyuncak, 2018 yılında Best Toddler Toy gümüş ödülü almıştır.

Yatak Spirali

Bebeğinizin yatak, puset ya da araç koltuğuna koyabileceğiniz oyuncak, çok yönlü oyun imkanı sağlamaktadır. Canlı renkleri ile bebeğinizin görsel duyusunu harekete geçiren oyuncak, ses çıkaran halkaları ile işitsel duyularını harekete geçirecektir.

Jumbo’nun Bandosu

5 farklı müzik aleti bulunduran oyuncak ile çocuklarınız neşeli şarkılar ile ileri geri itme oyunu oynayacak ve eğlenceli vakit geçirecektir.

Müzikli Maymun

Maymunu kollarından ve bacaklarından kavrayarak salla ve müziği dinle! 6-12 ay arası çocuklar için uygun olan oyuncak, bebeğinizin kolay kavraması için uygun boyutta üretilmiştir.

Zıplayan Hayvanlar

Neşeli kamyonumuz eğlenceli müziklerle ilerlerken, arkada oturan sevimli hayvanlar da aniden fırlayacaktır. 12-18 ay arası çocuklar için uygun olan oyuncak, dikkat ve konsantrasyonu geliştirir, kas gelişimini sağlar ve çocuklarınızın hafızasının güçlenmesine yardımcı olur.

Çuf Çuf Tren

Bu tren ile üç şekilde oynayabilirsiniz. Zeminde, tren yolunda ve kavisli tren yolunda gidebilen bu set, 10 parçadan oluşur ve çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirirken, neden-sonuç ilişkisi kurmasını da sağlar.

Civciv Mama Sandalyesi Oyuncağı

Yaramaz civcivler kendi etraflarında dönerlerken aynı zamanda atlıkarınca gibi de dönüş yaparlar. Özel vakumlu sistemi ile mama sandalyesine yapıştırabileceğiniz bu civciv ile çocuğunuzun eğlenerek yemek yemesini sağlayabilirsiniz.

Müzikli Akordeon Marley

Sevimli köpek ile yürüdükçe neşeli sesler çıkaracak ve oyun yolu ile müzikal bir dünyaya adım atacaksınız.

Uykucu Pooh

Zaman ayarlayıcısı ile bebeğinize 10-20 dakikalık ninniler dinletebilir, uykuya geçişini kolaylaştırarak oyuncağa sarılıp uyumasını sağlayabilirsiniz.

İlk Tren Setim

Tünel ve ağaçlardan oluşan bu set ile eğlenceli bir tren yolculuğu yapabilirsiniz. Çek-bırak özelliği ile bebeğinizin kullanımına uygundur.

Karınca Yapboz

Çocuğunuzun problem çözme becerilerini geliştiren bu oyun, çocuğunuz bulmacayı tamamladığında neşeli sesler çıkararak onu keyiflendirmesini sağlayacaktır.

Oturan ve Yürüyen Yavru Köpek

Çocuğunuzun en iyi arkadaşı olmaya aday olan bu köpeği tasmasından çektiğinizde neşeli sesler çıkarır, kendisiyle ilgilenilmediğinde ise ağlama sesleri çıkarır.

Tomy Oyuncakları Alırken Dikkat Edilecekler

  • Okul öncesi dönemde özellikle 0-24 ayın ne kadar önemli olduğu konusu son zamanlarda oldukça fazla konuşulmaktadır. Bebeklik dönemi olarak adlandırılan bu dönemde çocuk tam alıcı dönemdedir ve verilen her şeyi kayıt cihazı gibi öğrenir.
  • Tomy oyuncakları bu dönemin önemini ilke edinerek özellikle bu döneme uygun oyuncaklar üreterek, ruh ve bedenen sağlıklı çocukların yetişmesine yardımcı olmaktadır.
  • Bu sebeplerle Tomy oyuncakları seçerken, mutlaka üzerinde yazan ay veya yaşa dikkat ederek oyuncakları almalıyız.
  • Tomy oyuncakları en yüksek kalitede plastik malzemeden üretilmiştir. Kesinlikle kimyasal madde ve kanserojen madde içermemektedir. Tamamen sağlıklı malzemelerden üretilen Tomy oyuncakları dayanıklılık konusunda da oldukça başarılı bir firmadır. Nesilden nesile aktarılacak dayanıklı ve güvenilir oyuncakları ile dünyada öncü oyuncak firmalarındandır.

Tomy Oyuncak Fiyatları

Firmamız kaliteyi uygun fiyata satma politikasını uygulamaktadır. Bu politika, Tomy oyuncakları için de geçerli olmaktadır. Piyasada çok yüksek fiyatlara satılan bu oyuncakları otoys.com.tr'den uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Tomy oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR