Filtreleme
Kategoriler

Toy Story Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncak dünyasında çocukların gelişimine katkı sağlayan, hayal dünyasını genişleten ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan sayısız oyuncak çeşidi vardır. Bunlar arasında her yaşa, her cinsiyete ve her bütçeye uygun sayısız seçenek bulunur. Her çocuğun hayallerini süsleyen oyuncaların başında ise çizgi kahramanlardan tasarlanmış oyuncak çeşitleri gelir. İnce detayları ve göz dolduran tarımları ile dikkat çeken Toy Story oyuncakları, çocuklar kadar yetişkinlerin de kalbini çalan Toy Story çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmıştır.

Her çocuğun hayal dünyasında bir çizgi film kahramanı vardır. Küçük yaşlarda itibaren seyredilen çizgi filmlerin çocukların gelişimine önemli katkısı vardır. Çocuklar çoğu zaman seyrettikleri karakterlerin özelliklerine sahip olmak ister ve onların davranışlarını örnek alır. Büyük küçük herkesin severek izlediği animasyon filmi Toy Story, çocukların kalbini kazanmış ve onların hayal dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Karakterlere olan bu ilgiyi göz önünde bulunduran oyuncak üreticileri Toy story kahramanlarının figür oyuncaklarını üretmiş ve çocukların gerçek hayatta da maceraya ortak olmasını sağlamıştır. 

Toy Story Oyuncak Çeşitleri

Birbirinden sevimli oyuncakların hayat bulduğu Toy Story animasyon filminde bu oyuncakların maceraları anlatılır. Konuşan, hareket eden oyun oynayan karakterleri çocuklar ekranlarda severek izler. Sevdikleri karakterlere gerçek hayatta sahip olan çocuklar oyuncakları ile hayal güçlerini kullanarak animasyon filmini yeniden canlandırır. Ana karakter Sheriff Woody ve arkadaşlarının maceraları seslendirme ve müzikleri ile de çok ilgi görüyor. Dans eden, şarkı söyleyen oyuncakların canlandırıldığı filmde adeta bir müzikal havası yaratılıyor. Çocuklar müziklere eşlik ediyor ve oyuncaklarla birlikte dans ediyor.

Türkçe adı oyuncak hikâyesi olan animasyon filmin figür oyuncakları denince akla ilk olarak Woody ve Buzz Lightyear geliyor. Diğer karakterler ise Bo Peep, Bunny, Jessie, Forky, Duke Caboom, Ducky, Slinky ve Rex. Farklı tasarımlarda ve boylarda üretilen bu karakterler filmin sahnelerinden bazı cümleler söyleyerek eğlenceyi ikiye katlıyor. Toy Story hayranı çocukların ve koleksiyonerlerin gözdesi olan bu karakterler ayrı ayrı satılır. Hepsini toplayın ve koleksiyonunuzu tamamlayın!

Filmin başkarakteri Sheriff Woody, Toy Story karakterleri için mükemmel bir hediye olacaktır. En çok tercih edilen oyuncak modelinin başında Buggy Woody figürlü uzaktan kumandalı araba gelir. Ful fonksiyonlu, turbo fonksiyon hızı, ayrıntılı tasarım ve kaliteli yapısı ile dikkat çeken araba ile sonsuzluğa birlikte uçun. Çok hızlı gitmek isterseniz aracın turbo özelliğini kullanın. Oyuncağa arkadaşlarınızla birlikte sahip olun ve yarışa hazırlanın.

Toy Story’nin en güçlü ve cesur karakteri Buzz Lightyear Figürü ile çocuklar oyun oynamaya doyamayacak. Peluş gözdesi ile çocukların beğenisini kazanan Buzz, gerçek uçuş sesi çıkarıyor ve kanatlarını hareket ettirebiliyor. Hareketleri ve ses efektleri ile çocukların dikkatini bir noktada toplamasına yardımcı oluyor. Toy Story oyuncak çeşitlerinden istediklerine sahip olan çocuklar hayal güçlerini kullanarak yeni Toy Story maceraların ortaya çıkarıyor.

Toy Story 4 Karnaval Oyun Seti ile çocuklar eğlenceli maceralara atılacak. Aksiyon seven çocukların bayılarak oynadığı karnaval setinde dönen rokete binin, Woody’i kaydıraktan uzaklaştırın, Ducky’nin kazanması için mermi fırlatıcısını kullanın. Çocukların en sevdiği bu oyun setinde çocukları mutlu edecek harika hediyeler de var.

Toy Story 4 Konuşan Figürler ile harika maceralara hazır olun. Filmdeki ile birebir aynı detaylara sahip olan oyuncak figürleri 15’den fazla İngilizce kelime içeriyor. Farklı yüz ifadelerine, mükemmel hikaye anlatımına ve hareketli eklemlere sahip olan figürleri çocuklar istedikleri gibi hareket ettirebiliyor. Çocuklar bu animasyon yıldızları ile oynarken bir yandan da İngilizce kelimeler öğreniyor. Birbirinden güzel modelleri ile sizleri bekleyen Toy Story oyuncakları çocukların en sevdiği hediyelerden biri olacak. Animasyon filmi seven çocuğunuza ve sevdiklerinize hediye düşünürken öncelikle bu seçeneği göz önünde bulundurmalısınız.

Toy Story Maceraları

Toy Story kahramanları animasyon filminde birçok maceraya atılıyor. Sheriff Woody eski bir kovboy oyuncaktır. Woody her filmde ayrı ayrı maceralar yaşar ve bu maceralar çocukları çok eğlendirir. Animasyon film serisinin ilkinde Sheriff Woody sahibi Andy’nin en sevdiği oyuncağıdır. Ancak bir doğum gününde Andy’ye hediye olarak Buzz verilir ve Buzz yavaş yavaş Woody’nin yerini almaya başlar. Bu durumu kıskanan Woody, Buzz’dan kurtulmaya çalışır ve böylece eğlenceli olaylar başlar.

Sonrasında ise Woody bir oyuncak toplayıcısı tarafından kaçırılır ve eve dönmek için heyecanlı maceralara atılır. Buzz ve birkaç arkadaşı Woody’y kurtarmaya gelir ve tekrar Andy’nin evine dönerler.  3. Animasyon filminde Andy büyüyor ve üniversiteye başlıyor. Artık oyuncaklarla oynamak istemeyen Andy Woody hariç tüm oyuncakları toplayıp tavan arasına kaldırıyor. Tek başına kalmak istemeyen Sheriff Woody, arkadaşlarını kurtarmanın yollarını arıyor. Sheriff Woody ve arkadaşlarının maceraları bu şekilde devam ediyor.

Animasyon Severler İçin Toy Story

Son zamanlarda trend olan animasyon filmlerinden biri olan Toy Story, yükselişine devam ediyor. Çocukların ekranlarda severek izlediği filmin karakterleri çocuklar için üretiliyor ve satışa sunuluyor. Çeşitli özelliklerde, modellerde ve boyutlarda üretilen Toy Story figürleri satış rekorları kırmaya devam ediyor. Yıllar için de gelişen ve değişen oyuncak endüstrisine ayak uyduran firma farklı amaçlara uygun, farklı kullanım alanlarına sahip oyuncakları ile ürün yelpazesini gün geçtikçe genişletiyor.

Çocukların hayallerini süsleyen animasyon filmi figürleri her yaştaki çocuğa uygun oyuncakları ve birbirinden farklı kullanım alanına sahip ürünleri ile dikkat çekiyor. Biblolar, tablolar, Legolar, yapbozlar, plaj malzemeleri, konuşan oyuncaklar, uzaktan kumandalı oyuncaklar ve çok daha fazlası Toy Story oyuncak çeşitleri arasında yer alıyor.

Toy Story Oyuncaklarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ebeveynler oyuncak seçerken çocuklarının sağlığını ön plajda tutmaktadır. Toy Story oyuncakları çocukların sağlığını ön planda turan tasarımları ile dikkat çekmektedir. Oyuncak kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Toy Story, eğlenceli ve eğitici oyuncak seçenekleri ile çocukların oyunlarına eşlik eder. Çocuklar birden çok çeşidi bulunan oyuncaklarla aileleri ile arkadaşları ile ve bireysel olarak eğlenceli vakit geçirir. Çocuklarınızın gelişimine katkısı oyuncakların seçiminde bazı noktaların dikkate alınması gerekir;

  • Satın alınacak oyuncak çocuğun yaşına ve cinsiyetine uygun olmalıdır.
  • Üzerinde CE işareti olan oyuncaklar tercih edilmelidir. Üzerinde CE işareti olan Toy Story oyuncakları orijinal ürünlerdir.
  • Çocuğun sağlığına zarar verecek bileşenler içeren ürünler tercih edilmemelidir.
  • Çocuğun yaratıcılığını kısıtlamamak için tek yönlü oyuncaklar tercih edilmemeli, çocuğun gelişimi, yaşına uygun oyuncaklarla desteklenmelidir.
  • Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan, kötü etkileşimlere teşvik etmeyen oyuncaklar tercih edilmelidir.

Toy Story Oyuncak Fiyatları Ve Özellikleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek izlediği animasyon filmi Toy Story’nin oyuncak modelleri çocukların kalbini çalıyor. Eğlenceli tasarımları, filmde kullanılan araçları ve sürpriz özellikleri ile dikkat çeken Toy Story figür oyuncakları kız ve erkek çocukları için üretilen modelleri ile çocukların karşısına çıkıyor.  Oyuncakların canlanmasını ve gerçek bir karaktere bürünmesini anlatan filmden esinlenerek tasarlanan oyuncakların fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir.

Oyuncak fiyatlarının belirlenmesinde oyuncağın sahip olduğu özellikler ilk sırada yer alır. Basit mekanizmalı teknik özellikleri olmayan ürünlerin fiyatı düşük olabilirken, konuşan, dans eden, sesli ve ışıklı modellerin fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Set halinde satışa sunulan ürünler ve tek satışa sunulan ürünlerin fiyatı da sahip olduğu parça sayısına göre değişiklik gösterir. Toy Story oyuncakları kalite standartlarına önem verilerek üretilmiştir.  Çocukların sağlığı ön planda tutularak üretilen oyuncaklar ebeveynler tarafından da gönül rahatlığı ile tercih edilir. Story Oyuncak fiyatları her bütçeye uygun olması ile dikkat çekiyor. Bu sayede hiçbir çocuk sevdikleri karakterlere sahip olmaktan mahrum kalmıyor. Siz de filtreleme seçeneklerini kullanarak çocuğunuza ve bütçenize en uygun oyuncağı seçebilir, çocuğunuza unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Toy Story oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR