ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Bay Patates Kafa Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Sürpriz konuşmaları ve şarkıları ile çocukları şaşırtmayı başaran Bay Patates Kafa oyuncakları Otoys’da. Yüz aksesuarlarını takıp çıkartırken eğlenen çocukları izlemek oldukça keyifli. Ancak kaliteli oyuncakları en ucuza almak keyfinizi ikiye katlayacak. Her yaşa uygun eğitici ve eğlendirici oyuncak seçenekleri ile karşınızdayız.

Oyuncak Hikâyesi, Oyuncak Hikâyesi 2, Oyuncak Hikâyesi 3, Partysaurus, Oyuncak Hikâyesi Terör, Oyuncak Hikâyesi Zamanı Unutma, Small Fry, Hawaiian Vacation ve Oyuncak Hikâyesi Baş Belasına Karşı isimli animasyon filmlerinden tanıdığımız Bay Patates Kafa’nın yaratıcısı, The Walt Disney Company’dir. Bu filmlerden sonra çocukların sevgilisi haline gelen Bay Patates Kafa için YouTube platformunda binlerce video bulunmaktadır.

2 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Bay Patates Kafa oyuncağı, filmdeki karakterden esinlenerek oluşturulmuştur. Çocukların yaratıcılıklarını özgür bırakacak ve hayal güçlerini sınırsızca geliştirecek olan Bay Patates Kafa’nın vücut parçaları ve aksesuarları çıkıyor. Sök-tak mantığı ile oynanan Bay Patates Kafa Oyuncağı’nın bir adet patates gövdesi, 1 adet tabanı ve minik ellere uygun 14 adet aksesuarı bulunmaktadır. Ayrıca parçaların çoğu diğer Bay Patates Kafa oyuncağı ile uyumludur. Fakat her bir oyuncak ayrı satılmaktadır.

Çocuklar Bay Patates Kafa’nın göz, dudak, ayak, kol gibi parçalarını takarak ve ona şapka ve gözlük gibi aksesuarlarını ekleyerek süslemek ve Bay Patates Kafa'yı şekilden şekle sokmaya bayılıyorlar. Yaratıcılıklarını bu şekilde geliştiren çocuklar Bay Patates Kafa’yı komik hallere sokup, eğlenmeye de bayılıyorlar. Ayrıca el becerilerini de geliştiren Bay Patates Kafa’nın tüm parçaları gövdesinde bulunan bölmede saklanacak şekilde tasarlanmıştır. 14 cm boyunca olan Bay Patates Kafa’nın bir de eşi bulunmaktadır. Bayan Patates Kafa ile tüm aksesuarları birbirine uymaktadır.

Bilindiği üzere oyuncaklarında imitasyonları yapılmaktadır. İlk görünüşte orijinalinden görsel olarak ayırmayacağımız bu oyuncakları, kullanırken kalitesinden ve çabuk kırılıp yıpranmasından anlayabiliyoruz. Bu yüzden oyuncak alırken orijinal yani lisanslı ürün olduğuna dikkat etmeliyiz.

Bay Patates Kafa oyuncağı, Hasbro güvencesi ile üretilmekte ve orijinal olarak otoys.com.tr'de satılmaktadır.

Bay Patates Kafa Çeşitleri Nelerdir?

Tots Sürpriz Patates

Çocuklara sürprizlerle dolu bir sürpriz kutu açma oyunu hazırlayan Tots Sürpriz Patatesler, ambalajlı paketler içinde bulunuyor ve çocuklar ambalajın içinden ne çıkacağını bilmiyor. Her paketin içinde farklı bir Tots Sürpriz Patates ve karakterin özel aksesuarları bulunuyor. Çocukların severek oynadığı tak-çıkar oyununu oynadıkları Tots Sürpriz Patates’in kullandığı tüm aksesuarlar gövdesinin içinde özel bir bölümde saklanabiliyor. Çocuklar Tots Sürpriz Patates’in aksesuarlarını söküp takmaya, eğlenceli yüz şekilleri yapmaya bayılacaklar. Ayrıca seride, tavşan, sihirbaz, canavar, trol, cupcake kafa ve domates kafa karakterlerinin de figürleri bulunuyor. Sürpriz paketin içinden 1 adet patates gövdesi, 1 adet taban ve 4 adet aksesuar çıkmaktadır. 3 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur.

Bay Patates Kafa

Birbirinden komik ve eğlenceli Bay Patates Kafalar yapmak, eğlenceli ve komik tiplemelere bürünen Bay Patates Kafa ile çok kolay. Çocuklarınızı hem eğlendiren hem de ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bu oyuncak 2 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Bayan Patates Kafa

Bay Patates Kafa’nın kadın versiyonu olan oyuncak, Bay Patates Kafa ile aynı özelliklere sahip. 1 adet patates, 1 adet gövde ve 14 adet aksesuarı bulunan Bayan Patates Kafa’nın aksesuarları gövdesinin içinde özel bir bölümde saklanabiliyor. Bayan Patates Kafayı da şekilden şekle sokan çocuklarımız bu oyuncak ile çok yakın arkadaş olacak.

Konuşan Dudaklar

Bu kez Bay Patates Kafa şarkı söylüyor ve konuşuyor. Bay Patates Kafa sadece çocukları değil bu kez yetişkinleri de eğlendirmeyi başarıyor. Eğlenmeye başlamak için Bay Patates Kafa’nın ağzını takıp düğmeye basmanız yeterlidir. Bay Patates Kafa Konuşan Dudaklar, 40’dan fazla Türkçe şarkı ve 4 tane de İngilizce şarkı söyleyebiliyor. Ayrıca şarkı söyleyen oyuncağınızda 1 adet patates, 2 kol, 2 kulak, burun, gözler, şapka ve 2 ağız bulunuyor. Bu şarkıları söylerken ağzını kıpırdatıyor yani komik dudak hareketleri yapıyor. Konuşan dudaklarda bulunan parçaları diğer Bay Patates Kafa oyuncaklarında da kullanabilirsiniz.

Bay Patates Kafa Oyuncakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi ürünün lisanlı bir ürün olmasıdır. Çünkü lisanslı ürün kaliteli ve güvenilir malzemelerden yapılmıştır. Kimyasal ya da kanserojen maddeler içermez. Dayanıklıdır, bu sebeple kolay kolay kırılmaz ve yıpranmaz.

İkinci önemli husus ise, çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun oyuncak seçimi yapmalıyız. Çocuğumuzun, ilgisini çekmeyen bir oyuncak ile oynayacağı süre en fazla bir gün olacaktır.

Bay Patates Kafa Oyuncak Fiyatları

Hasbro güvencesi ile bizlerle buluşan Bay Patates Kafa oyuncakları her bütçenin rahatlıkla ulaşabileceği fiyatlara sahiptir. Çocuklar, hem gelişimlerini ve öğrenme süreçlerini oynayarak  destekliyor hem de Bay Patates Kafa ile eğlenceli vakitler geçiriyor.

Bay Patates Kafa oyuncakları ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR