Dönence ve Projektör ( Bebek Oyuncakları )

Dönence ve Projektör indirimli en özel fiyatları ile sizlerle. Dönencesi Projektörlü bebeğinizin en sevdiği oyuncaklardan biri olacak…

Bazı çocuklar uyku zamanlarında epey huysuz olurlar, bir türlü uyuyamazlar. Uykuya dalan bebekler için onların oyun arkadaşı olacak dönence ve projektör geliştirilmiştir. Bu çeşitli dönence ve projektör çocuğunuzun huzurla uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır.

Huzurla uykuya dalan bebekler ise uyku esnasında daha rahat olurlar ve uyandıklarında huysuz olmazlar. Uyku büyümenin en etkili aracıdır ancak sağlıklı bir şekilde uyunduğu zaman bu mümkün olabilir.

Eğer çocuğunuz huzursuz bir şekilde uykuya dalıyorsa ve her şeyi tamsa demek ki ortamda sevmediği onu huzursuz eden bir şeylerin olduğu akla gelmelidir. Dönence ve projektör yanı sıra çocuğunuza uyku eğitimi vermekte onun kaliteli ve sağlıklı uykular uyumasına yardımcı olur. 

Müzikli Uyku, Sağlıklı Uyku

Bu gibi tasarımlar uykuya bir türlü adapte olamayan çocuklar için can kurtarıcı niteliktedir. Bazen onların konuşmasını, dertlerini söylemesini istersiniz fakat sizi karşılayan tek şey ağlama krizleri olur. Bu durumda onu sakinleştirecek ve ilgisini bir yerde toplamasını sağlayacak can kurtaranlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda müzikli ve ışıklı uyku arkadaşları çocuğunuzun sağlıklı uykuya geçişinde en büyük yardımcınız olabilir. Can, Müzikli Işıklı Dönence-Minik Düşler, çocuğunuzun doğduğu andan itibaren kullanabileceği bir oyun arkadaşıdır. Onun gelişimine destek sağlar.

Çocukları Sakinleştirici Dönenceler

Sakinleştirici müzik seçenekleri ile çocuğunuzun uykuya kolayca geçmesini sağlar. İçerisinde bulunan çeşitli ışık oyunları duyusal becerilerini geliştirir. Çeşitli hayvan figürleri ile de çocuğunuzun ilgisini canlı tutar.

Bu dönence çocuğunuza güven, mutluluk ve huzur verir. Huzur dolu sakin bir ortam yaratmak isterseniz bu dönenceyi almanızda fayda var. 

Can, Ninni Söyleyen Pilli Dönence, içerisinde Türkçe ninniler bulundurur. Çocuğunuza iki farklı ninni söyleyebilen bu dönence de 10 farklı müzik de bulunmaktadır.

Bebeğinizin peluş hayvanlar eşliğinde güvenli bir uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır. Beşik kenarına takılan aparat ile kullanılmaktadır. Dönencenin takılı olduğu gülümseyen güneş ise bebeğinizin içini ısıtır. 

Bulutların Üzerinde Yumuşacık Uykular 

Çocuğunuzun sevdiği oyuncaklarla dolu bir dönencesi olsun istemez misiniz? Cevap evet ise çözüm oldukça basit. Pasifik, Pilli Aksesuarlı Dönence, beşik kenarına takılan güneş şekilli bir tasarıma sahiptir.

Bu dönencenin en güzel özelliği ise güneş tasarımının uçlarında bulunan uçaklar olmuştur. Çocuğunuz uykuya dalarken son gördüğü şeylerin sevdiği oyuncaklar olması onun huzurlu bir uyku çekeceğini gösterir. Dönencenin ucunda sarkan rengarenk uçaklar çocuğunuzun rüyasına girerek onu bulutların üzerinde uçuracak ve uykusunda gülümsemesini sağlayacaktır.

Çeşitli ışık oyunlarıyla onu uyku aşamasına sağlıklı bir şekilde geçiren bu dönence, içerisindeki müzikler ile de odaya huzur dolmasına, bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olur. Bu dönenceyi çocuğunuz doğduktan itibaren alıp gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Fisher-Price Mutlu Bulutlar Dönence ve Uyku Arkadaşı ise bulut tasarımlı bir uyku arkadaşıdır. Beşiğe takılan uzun bir sapa sahip olan bu dönencenin tepesinde büyük beyaz bir bulut bulunmaktadır. Bu bulutun ucunda küçük bembeyaz bulutlar, ortasında ise mışıl mışıl uyuyan bir yarım ay bulunur.

En Güzel Uykular İçin Eğlenceli Dönenceler

Çeşitli müzikleri içerisinde barındıran bu uyku arkadaşı, uçlarındaki bulutlar ve yarım ay çıkartılarak yalnızca büyük bulut olarak ta kullanılabilir.  Çıngıraklı Dönence içerisinde araba ve çeşitli hayvanları barındırır.

Rengarenk olan bu uyku arkadaşı çocuğunuza müzikle birlikte harika bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Müzikli Askılı İpli Kurmalı Çiçek ise devasa bir çiçekten meydana gelmiştir.

Bu dönence uzun bir sapa sahip değildir. Kısa bir kayış ile beşiğe sabitlenir. Etrafında çocuğunuzun ilgisini çekebilecek renkte küçük çiçekler ve kelebekler bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR