Kategoriler

Çocuk Makyaj Setleri Fiyatları

Oyun, çocukların dünyaya bakış açılarını genişleten ve diğer bireylerle sosyal olarak etkileşim kurmalarını, duygularını kontrol etmelerini sağlayan etkinliklerin tamamıdır. Belirli kuralları olan, zekâ ve yetenek geliştirici, güzel, eğlendirici etkinliklerdir. Oynayacakları oyun, oyun arkadaşları ve oyuncak tercihleriyle cinsiyetlerinin gelişimleri arasında doğrudan bağlantı bulunmaktadır. Kız çocukları genel olarak makyaj seti, mutfak seti, bebek gibi hizmet ve bakım oyunlarını tercih etmektedirler. Çocuk makyaj setleri de tercihleri arasında en çok tercih edilenlerdir. Erkek çocukları ise arkadaşlarıyla genel olarak itfaiyecilik, arabacılık, askerlik vb. oyunları tercih etmektedirler.

Makyaj Setleri ve Çocuklar İçin Önemi

Çocuklar anne-babayı taklit etmeye başladıklarında onları birer rol model olarak almaktadırlar. Aslında gördüklerini taklit etmeye çalışarak ebeveynleri ile aralarında bağ kurmaya çalışırlar. Çocuklarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek için onların isteklerine saygı duyarak onlara uygun olan oyuncaklar almalısınız. Makyaj yapmak isteyen çocuklara büyükler için kullanılanların aksine onların yaşlarına uygun olacak makyaj setlerinden alarak kendilerine küçük sorumluluklar verebilirsiniz. Bu sayede kendilerine ait olan oyuncak makyaj malzemeleri ile sizleri etkilemeye çalışacaklardır. Sürülebilir makyaj malzemeleri ile yaptıkları makyajın güzel olduğunu söyleyerek onların yeteneklerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Kız çocukları büyürken annelerini örnek alırlar ve bu yüzden anneleri gibi makyaj, temizlik, ütü, yemek vb. yapmak isterler. Kız çocuklarının küçük yaşta makyaj yapma istekleri ebeveynler tarafından doğru yönlendirilerek oyuncak makyaj setleri alınmalıdır. Makyaj malzemelerini kullanmaları yerine çocuk makyaj setleri organik ürünlerden oluşan oyuncaklar verilmelidir. Oyuncak makyaj setlerinde çocukların ciltlerine zarar vermeyen sürülebilir boyalar bulunmaktadır. Bu sayede çocukların ciltlerine zarar gelmeden oyun oynama imkânına sahip olurlar. Çocuğun gelişimi için makyaj yapmasını engellemek yerine destekleyici olarak onlara çocuk makyaj setleri alınmalıdır. Bu durum kız çocuklarında kendi özel alanlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Kız Çocuk Makyaj Setleri

Kız çocuklarının makyaj yapma istekleri başladığı zaman onlara karşı bir tutum yerine onlar için olan oyuncak makyaj setleri ile tanışmaları sağlanmalıdır. Bu sayede onları desteklediğiniz ve isteklerine saygı duyduğunuzu ifade etmiş olursunuz. Çocuklar için tercih edilen çocuk makyaj setleri ucuz ise bu o ürünün kalitesiz olduğu anlamına gelmemelidir. Aksine bu tür oyuncakların fiyatlarını malzeme ve içerikleri belirlemektedir. Kız çocukları anneleri gibi bakımlı olmayı isterler bu yüzden sadece makyaj değil aynı zamanda saçlarında da değişiklik isterler. Anneleri gibi saçlarını taramak, şekillendirmek veya farklı örgü modelleri denemek hoşlarına gider. Çocuk makyaj setleri içerisinde saç bakım seti içerenler de mevcut olup çocuğun yaşına göre uygun olan tercih edilmelidir. Kız çocukları makyaj setlerinde önemli olan çocuğunuzun cildine zarar vermeyecek ürünler olmasıdır. Çocuk makyaj setlerinde; saç şekillendirme setleri, saç boyama, allık, fondöten, rimel, ruj, oje, parlatıcı vb. ürünler tamamen çocukların kullanabileceği şekilde üretimi yapılmaktadır. Ayrıca bu setlerde makyaj malzemelerinin yanı sıra ayna, makyaj masası, fırçalar da bulunmaktadır. Bu setlerde önemli olan malzemelerin sürülebilir ve çocukların ciltlerine zarar vermiyor olmalarıdır.

Çocuk Makyaj Setlerinde Organik Ürünler

Çocuk makyaj setlerinin organik olmaları çocukların sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Organik olan ürünler sürülebilir olmaları nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Kız çocukların oje sürme istekleri nedeniyle tırnaklarına zarar vermeden kullanabilecekleri bir malzeme olmalıdır. Bu yüzden setlerimiz ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği organik oyuncaklardır. Sürülebilir organik makyaj malzemeleri ile çocuklar yüzlerini diledikleri gibi boyayarak hayal dünyalarını genişletebilirler. Kız çocuklarının ebeveynleri tarafından desteklenerek oyuncak makyaj malzemeleri ile oynayabilmeleri onların gelişimlerini destekler. Bu sayede bu çocuklar daha özgün ve kararlı olabilmektedirler.

Çocuk makyaj seti en iyi fiyatlarla Otoys’da! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR