Kategoriler

Çizgi Film Karakter Oyuncak Modelleri & Fiyatları

En sevilen çizgi filim karakterlerinin oyuncakları en kaliteli ürünleri en ucuza satan ve sevilen oyuncak sitesi Otoys’da! Dilediğini seç, filtrele, karşılaştır ve çocuğunun hayalini kurduğu oyuncağı stoklar tükenmeden al. Oyuncak kreşi, Pijamaskeliler, Niloya, Pepee, Transformers ve çok daha fazlası için bizi seçin.

Çocukların dünyasını derinden etkileyen ve ayrıca onların gelişimine olumlu ya da olumsuz olarak etki eden konulardan bir tanesi de çizgi film- animasyon konusudur. Bazen sadece çocuklara değil yetişkinlere de hitap eden, oldukça derin anlamlara sahip olan animasyonlar çocuk dünyasın da ayrıca bambaşka fırtınalar koparabiliyor.

Renkli renkli görüntüler ve dikkat çekici şekilleri ile çizgi filmleri kendi dünyasına aitmiş gibi hisseden çocuklar, ayrıca oradaki karakterlerin figürüne sahip olan oyuncaklarla daha keyifli oynayabiliyor. Tanıdık ve bilindik olan figür yalnız çocukların da imdadına yetişerek adeta onlara arkadaş oluyor. Bu sebeple belki de oyuncaklar arasında en uzun oynadıkları çizgi film- animasyon karakterlerine sahip olan figürler oluyor. 

Son Zamanlar En Sevilen Çizgi film Karakterleri 

Bundan 10 yıl öncesine kadar en sevilen çizgi film karakterleri Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Miki Mouse gibi karakterler iken, çocuklar bunlara kendisini kaptırarak adeta hayranlık duyuyordu. Evlerinde bu karakterlerin oyuncaklarına sahip olanlarına kendilerini özel hissediyor ve son derece mutlu oluyordu.

Fakat son zamanların en sevilen çizgi film karakterlerinden bir tanesi olan pijamaskeliler çocukların favorisi haline geldi. Pjmaskeliler ve 3' lü metal araç seti ile izledikleri çizgi filmin hayalini kurarak kendi oyun dünyalarında ayrı bir senaryo yazan çocuklar saatlerce hiç sıkılmadan oyunla vakit geçirebiliyor. Cat-car metal aracı gibi tekli oyuncaklar da aynı işleve sahip olan daha uygun fiyatlı oyuncaklar arasında. 

Pepeenin Vazgeçilmez Yanı 

En sevilen çizgi filmler arasında gelen Pepee, çocukları eğlendirirken öğretmekten de vazgeçmiyor. Belki de bağlayıcı kısmı çocuklara doğru ile yanlışı, aile ve arkadaş bağlarını öğreterek, aynı zamanda onların anlayacağı tarzda bu konuları ele almasıdır. Şirin bir yapıya sahip olan müzikli dans eden Pepee çocukları sevindirecek en güzel oyuncaklar arasında yer alıyor. 

Bebek Pepee 30 cm olan bez ve peluştan oluşan oyuncakta küçücük çocukların bile rahatlıkla oynayabileceği tarzda. Herhangi bir zarar teşkil edecek sert bir yapıya sahip olmaması daha çok küçük çocuklara yönelik. Aynı zamanda bezden oluşu daha uzun ömürlü olmasını sağlayarak çocuğunuzun uzun yıllar boyunca en yakın arkadaşı olmaya da müsait. 

Kız Çocuklarının Vazgeçilmezi Niloya 

Ortak oyuncakların yanı sıra bir de cinsiyete göre hitap edici tatlı oyuncaklar çocuğunuzun ilgisini çekmeye devam ediyor. Örneğin kız çocukları için tasarlanan Niloya tek katlı ev blokları motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken, aynı zamanda hayal dünyalarında birçok senaryonun da canlanmasına vesile oluyor. 

Niloya bisikletli figür 12 cm oyuncağı da bir o kadar neşe ile oynanacak hareketli oyuncaklar arasında. Bazen sadece kendi dünyalarında ki senaryoyu Niloya ressam figür 12 cm ile canlandıran çocuklar, bazen de çizgi filmin karşısında aynı senaryoyu oyuna geçirebiliyor. 

Animasyon Figürlü Çantalar 

Sadece oyuncak ihtiyacı olmayıp bazen asli ihtiyaçlarını da önemseyen çocuklar bunları animasyon figürleri ile kullandıklarında daha çok bağlanabiliyor. Mavi jerome çanta harika kanatlar fuşya erkek çocuklarının oldukça dikkatini çekerken, aynı zamanda sevdiği çantayı daha çabuk kabullenmesine ve düzenli olmasına yardımcı olabiliyor. 

Sarı donnie çanta harika kanatlar da aynı şekilde çocukların severek kabullenecekleri tarzda üretilmiş. Bilhassa erkek çocuklar çanta takmayı ve kullanma şeklini benimsemeye zorlandıkları için, ona bu şekilde çantalar almak sizi hedefinize daha kolay yaklaştıracaktır. 

Sevimli Peluş Oyuncaklar 

Oyuncaklar arasında çocuk odalarında en çok bulunan ve zararsızlığı sebebiyle küçük çocuklara dahi rahatlıkla tercih edilenler peluş Snoopy 40 cm tarzındaki peluş oyuncaklardır. Hafif ve yumuşak olmaları onları daha kolay taşınır yaptığından, genellikle uyku arkadaşı olarak da peluş oyuncaklar seçilir.

Herhangi bir yırtılma ya da sökülme meydana geldiğinde tamiri kolay ve hızlıdır. Evde bile dikilerek tamir edilen peluş oyuncaklar bu sayede diğerlerine nazaran daha uzun ömürlü. Mickey core peluş 25 cm genellikle erkek çocukları tarafından sevilirken, ayıcıklı figürler hepsi tarafından da tercih ediliyor. İrili ufaklı her bir peluş oyuncak çocuğunuzun yaşına ve zevkine göre de mevcut olduğundan bulunması gayet kolay oluyor. 

Kutulu Çizgi Film Karakterli Oyuncaklar 

Çizgi film - animasyon karakterlerine sahip olan oyuncaklar arasında bir de küçük küçük figürlere sahip olan kutulu oyuncaklar da mevcut. Bunların diğerlerine nazaran farklı olan özelliği ise, daha toparlayıcı ve düzenli oluşudur. Çocuklar bazen büyük boy oyuncaklarla oynamayı severlerken, bazen de hiç beklenmedik zamanlarda küçük figüranlar da oynamaktan daha fazla zevk alabilirler. Özellikle bu figürler herhangi bir çizgi film kahramanına ait olduğunda oyun zamanın nasıl geçtiğini kendileri bile fark etmez.

Hatta bazen aynı çizgi film karakterine sahip olan farklı birçok şekildeki oyuncakları bir araya toplamaktan da zevk alabilirler. Bu sebeple çocuklarınızın oyuncak zevklerine dair her türlü bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Zaman zaman farklı sürprizler yaparak onları sevindirmek sizi de mutlu edecektir. Aynı zamanda hayal dünyalarını genişletmek açısından da onlara yardımcı olabilir, hiç sıkılmadan oyun kurmasına aracı olabilirsiniz. 

Oyuncak Fiyatlarının Önemi 

Çocuklarınız için alacağınız her türlü oyuncağın fiyatından önce aslında onun kalitesi ve sağlığa ne kadar zararlı olup olmadığı önem arz eder. Bu sebeple oyuncağın üretim maddesini göz önünde bulundurarak, oyuncakların fiyatı hakkında birkaç yerden bilgi alarak kıyaslama yapabilir ve kendinize en uygun olan fiyatları tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR