Banyo Oyuncakları  İle Banyo Yapmak Artık Daha Eğlenceli

Banyo Oyuncakları; Suyu ve suyla oynamayı seven çocuklar için eğlenceli olan sevimli oyuncaklar arasında banyo oyuncakları da yer alıyor.

Bu tür oyuncaklar sayesinde yıkandıkları süre zarfında daha keyifli vakitler geçiriyorlar. Bazı çocuklar bu süreyi oyun oynayabilme imkanı olduğundan ve kendisi için özgür bir alan sunulduğundan dolayı oldukça fazla sevebiliyor.

Özellikle yaz aylarında sık sık banyo yaptırılan çocuklar banyo oyuncakları sayesinde mutlu vakitler geçiriyor. Sadece ördek tarzındaki oyuncaklar değil Bebelou Banyo Zamanı Bebek oyuncağı güzel bir banyo arkadaşı oluyor. 

Şirin Banyo Arkadaşları 

Genellikle banyo oyuncakları denilince suda yüzen ördekler akla gelir. Fakat son zamanda popüler olan Şişme Banyo Oyuncağı figürleri arasında yengeç, balık, su kurbağası, ahtapot ve deniz yıldızı gibi birçok sevimli şekillerde yer alıyor.

Hatta alisha bebeğin banyo keyfi gibi küvet ve bebekten oluşan set oyuncaklar, çocuğunuz için banyoyu daha keyifli hale getiriyor. Yalnız olmadığı ve istediği kadar arkadaşa sahip olduğu küvetinde eğlencenin tadını çıkarırken bir yandan da misler gibi kokuyor.  Çngırak ve dişlik modelleri de tam bebeklere göre...

Banyo Korkusunu Yok Eden Oyuncaklar 

Her ne kadar sevenlere göre daha nadir olsa da banyodan korkan çocuklarda vardır. Genellikle suyun yüzüne temas etmesi sonucunda nefes alamadığı için yahut da havuz ve deniz gibi yerlerde zorla yüzme öğretilen çocuklarda banyo korkusu meydana gelebilir.

Bu korkuyu yenmenin en güzel yöntemlerinden bir tanesi de Bebelou Banyo Zamanı Bebek ile banyo arkadaşı olmaktır. Kendisinin banyoda tek olmaması ve sevdiği oyuncağını yanında tutarak onu yıkaması çocuğa güç verecektir. Kendisi bebelou banyo zamanı bebek ?bebek oyuncağını yıkarken hiç fark etmeden kendisi de yıkanmış olacaktır.

Bu durum genellikle annelere yarayacağı için onların işleri de kolaylaşacaktır. Bebelou banyo zamanı bebek ile vakit geçiren çocuk ona zorluk çıkarmayacak ve dilediği kadar çocuğunu banyoda tutma imkanı da elde etmiş olacaktır. 

Banyoyu Tanıtan Oyuncaklar 

Banyo yaparken oyuncakları sayesinde keyif yapan çocuk, aslında banyonun ne kadar eğlenceli yer olduğunu düşünür. Aynı zamanda nasıl banyo yapıldığını ve bunun ne anlama geldiğini de oyuncakları sayesinde anlar.

Bilhassa alisha bebeğin banyo keyfi gibi oyuncakları kullanarak banyoyu yakından tanır. Bunun dışında birde ahşap tutmalı banyo malzemeleri puzzle ile banyoyu keşf edecek ve onu aslında korkulmayacak bir yer olduğunu da anlamış olacak.

Annesinin düzenlediği, el yüz yıkanan yerin aslında ne çok iş halledilen bir yer olduğunun farkına varacak. Özellikle ahşap tutmalı banyo malzemeleri puzzle sayesinde bunu yakından idrak etmiş olacak. 

Uzun Banyo Keyfi 

2' li banyo oyuncağı eğlenceli hayvanlar ile beraberken vaktin nasıl geçtiğini dahi anlamayacak olan çocuğunuz dilediğiniz gibi temizce yıkanmış olacak. Farklı farklı şişme banyo oyuncağı şekilleri sayesinde eğlenceye dalarak uzun süre banyo keyfi yaşayacak.

Sadece banyoda değil oyun oynamak için yaz aylarında girmiş olduğu havuzda dahi eğlenceli dakikalar geçirmesine vesile olacak. Oyuncaklar sayesinde eğlenen, su korkusunu, yenen ve banyo yapmaktan hoşlanan çocuklar hayvanları yakından inceleyerek onlar hakkında bilgi sahibi de olacak. 

Sevilen Figürler 

Çocuğunuz için banyo oyuncağı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç hususu da gözden kaçırmamanız gerekir. Öncelikle seçilen banyo oyuncaklarının kalitesi güvenilir olmalıdır. Zira banyo esnasında çocuk oyun oynarken bazen onu ağzına sokarak yakından keşfetmek isteyebilir.

Bu sebeple hem kalitesine hem de sağlık için herhangi bir zarar teşkil etmemesine dikkat etmek yerinde olacaktır. Aynı zamanda çocuğunuzun sevmiş olduğu şekilleri ve hayvanları seçmeniz onun daha çok keyif almasına sebep olacaktır. Bebek oyun halısı modellerine de bakabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR