Kategoriler

Robot Oyuncaklar Çocukların Teknoloji Sevgisini Artırıyor

Robotlar son zamanların en çok ilgi göre oyuncakları arasında yer alıyor. Büyük küçük demeden herkesin dikkatini çeken ve merakını uyandıran robotlar her evde yerini alıyor. Çocuklar için sesli koruma robotu ve oyuncak telsizler  gibi oyuncak robotlar keyifli dakikalar geçirmesine vesile oluyor.

Özellikle hiçbir kardeşi olmayan ve evde tek başına oyun oynama mecburiyetinde kalan çocuklar, Cool Disko Işıklı Dansçı Robot ve sürmeli araçlar  gibi oyuncak türleri sayesinde hiç sıkılmadan, tıpkı arkadaşı ile oynar gibi oyun oynama imkânı buluyor. Bu sebeple genellikle tek çocuklarda Danseden Disko Işıklı Robot türleri daha fazla tercih ediliyor.

Çocukların Robot Aşkı 

Robotlar bir yönüyle insana benzediği için çocuklar kendilerine daha yakın hissediyor olabilir. Konuşması, hareket etmesi veya programına uygun davranması çocukların daha fazla merak etmesine neden olabiliyor.

Robotlar arasında özellikle Eğitici Konuşan Robot / Kodlama-Coding Lab +5 yaş tarzındaki robotlar kendisinden pek çok yeni detay öğrenildiği için daha çok sevilebiliyor.

Küçük çocuklarda Dans Eden Robot Kedi çeşidi, çıkardığı sesler ve güldüren hareketleri ile dikkat çekerken, 5 yaş üstündeki çocuklar için eğitici olan modeller ideal oluyor. 

Bir Kaç Yönlü Robotlar 

Robotların arasında bulunan Metal Gövdeli Dönüşebilen Robot çeşitleri ise bir kaç yönlü olduğu için daha fazla tercih edilen modeller arasında. Özellikle erkek çocukları Kartela Robota Dönüşebilen Araba cinsi ile daha güzel vakitler geçirebiliyor.

Hem robot hem de araba olarak kullanılan Robot Car Pilli Robota Dönüşen Araba gibi modeller sayesinde çocuklar bir yönden sıkılınca farklı oyuna geçme imkânını aynı oyuncakta bulabiliyor. Bu nedenle farklı yerlere yolculuk yapıldığında birçok oyuncağı yanınıza almak yerine sadece Kamyona Dönüşebilen Mini Robot oyuncağı almak da yeterli oluyor. 

Hayvan Figürlü Robot Oyuncaklar 

Robot çeşitleri arasında yine çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesi de hayvan figürlü olan robotlardır. Pilli Işıklı Duman Püskürten Robot Trex gibi çeşitleri çocukların maceraya dalması açısından yeterli oluyor. İstedikleri senaryoyu kurarak oynayabilecekleri birçok robot çeşidi sayesinde, tek başlarına iken bile daha kaliteli ve heyecanlı dakikalar geçiriyorlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR