Kategoriler

 

Bahçe Ve Dış Mekan Oyuncakları Modelleri, Fiyatları

En uygun fiyatlarla dış mekan oyuncakları Otoys’da! En çok aranan markalar ve en kaliteli ürünler için bir tık uzağınızdayız. Tahterevalli, kaydırak, akülü araba, salıncak ve çok daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En dayanıklı bisikleti en ucuza satın almak için bizi tercih edebilirsiniz. Çocuğunuza doğum günü hediyesi almak ya da sürpriz yapmak istediğinizde oyuncak ihtiyacınızı karşılamak için aracınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Bahçe ve Dış Mekân Oyuncakları sayesinde artık çocuklar daha keyifli vakitler geçirmeye başlayabilir. Özellikle havuz oyuncakları ve bahçe oyuncakları tam çocukların aradığı özellikleri taşımaktadır.

Eskiden çocuklar sokaklarda birlikte oynarken, günümüzde bu durum tam tersi bir hale gelmiştir. Çocuklar tek başlarına bir odanın içinde bilgisayar ve tablet ile oynamaya daha çok zaman ayırmaya başlamıştır.

Bu ebeveynler ve çocuğun gelişimi açısından olumsuz bir durumdur. Eski zamanda sokaklar da bisikletle gezen çocukları, artık görmek pek mümkün değildir. Bilgisayar oyunlarının bağımlılık yaptığı düşünüldüğünde, bu çocuklar açısından son derece olumsuz bir durumdur.  

Teknoloji doğru kullanıldığı zaman, çocuklar açısından daha fazla avantaj sağlar. Ege bahçeli bir eviniz varsa ya da geniş bir balkona sahipseniz, bu alanları çocuğunuz için verimli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Dış mekân oyuncakları alarak, çocuğunuzun tablet ve bilgisayardan uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu hem çocukların gelişimi açısından hem de temiz hava almaları açısından son derece önemlidir. Eğer bahçeniz varsa, bisiklet ya da Scooter alarak, çocuğunuzun fiziksel bir aktivite yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca özgüven kazanması açısından çok önemlidir.

Dış mekan oyuncakları geniş bir yelpazede incelenebilir. Yaz mevsiminde şişme havuz koyulabilir. Yine kova setleri alınarak, kumla ve toprakla oynaması sağlanabilir. Çocuğunuzun dışarda keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız, siz de bu oyuncaklardan yararlanabilirsiniz.

Dış Mekân Oyuncakları Nelerdir?

Dış mekan oyuncakları, kullanım amacına göre değişiklik gösterir. En çok tercih edilenler, şu şekilde sıralanabilir.

Havuzlu Kaydırak; Evimizde bir bahçe bulunuyorsa mutlaka bu oyuncağı alabilirsiniz. Çocuğunuz için, küçük bir park yaratabilirsiniz. Her yaş grubuna özel bir kaydırak modeli vardır. Yeni yürüyen bebekler için bile model bulabilirsiniz. Yaşça daha büyük çocuklara özel eklentili çok değişik modeller mevcuttur.

Oyun Evi; Oyun evi son yıllarda daha sık gördüğümüz oyuncaklardan biridir. Minyatür şekildedir. Plastik ya da ahşap malzemeden yapılır. Bu gün evleri sayesinde çocuklar, sosyal olarak gelişim gösterir. Saatler boyu bu dış mekan oyuncakları sayesinde sıkılmadan oynar.

Sallanan Oyuncaklar; Salıncak hem küçük hem de büyükler tarafından sevilen bir üründür. Özelikle çocuklar cj eğlenir. Her yaştan çocuğa alınabilir. Çocuklarda hareket sağladığı için, kas gelişimi açısından önemlidir. Sallanma sakinlik sağlayan bir harekettir. Hem bebek hem de çocuklar için detaylı güvenlik önlemleri sağlanır. Güvenlik aparatları bulunur ve dayanıklı malzemeden yapılır.

Top Havuzu; Hem fiziksel hem de beyin gelişimi için üretilen top Havuzu, çocukların denge yeteneğini arttıran bir dış mekan oyuncakları arasındadır. Rengarenk toplar kullanılır ve atma becerisi gelişir.

Bahçe Oyuncakları ve Oyun Kumu; Oyun kumu en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yer alır. Hem hijyenik hem de güvenli şekilde üretilir. Kumla oynamak çocukların stres ve fazla enerjisini alır. Ayrıca el becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur. Kova, kürek gibi ürünler kullanmak, birçok beceri kazandırır.

Piknik Masası; Çocuklar için piknik yapmak, oldukça heyecan verici bir durumdur. Çocuklar birlikte bu piknik masalarında aktivite yapabilirler. Sosyal manada gelişmelerini sağlar. Masa oyunları oynayıp, çeşitli yiyecekler yenip, çay saatleri gibi aktiviteler düzenlenebilir.

Dış Mekân Oyuncaklarının Avantajları Nelerdir?

Dış mekân oyuncakları çocukların açık hava da eğlenceli aktiviteler yapmasını sağlar. Dışarda daha uzun bir zaman vakit geçirildiği için, elektronik eşyalardan uzak durulur. Zihinsel ve fiziksel gelişmelerine katkı sağlar. Gruplar halinde oynamak, çocuklara özgüven kazandırır. Kendilerini daha özgür hissettikleri için, küçük yaştan itibaren iz güven kazanırlar.

Temiz hava sağlıklı bir yaşam açısından çok önemlidir. Çocuklar daha iyi keşfeder, öğrenir ve gelişir. Bu açıdan bu oyuncakların önemi büyüktür. Eğer imkân sahibi iseniz mutlaka dış mekân oyuncakları alarak, çocuğunuzun gelişimine siz de katkı da bulunabilirsiniz.

Dış Mekân Oyuncak Fiyatları

Dış mekân oyuncakları fiyat aralığı bakımından değişiklik gösterir. Oyuncağın türü, kullanım alanı, üretim kalitesi ve büyüklüğü gibi detaylar, fiyatlar üzerinde etkilidir. Kaydırak, şişme havuz ve oyun evi gibi oyuncaklar, diğerlerine kıyasla daha pahalıdır. Top havuzu, oyun kumu gibi çeşitler ise fiyat bakımından daha ekonomik.

Modelleri inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Herkes gelirine uygun bir oyuncak bulacaktır. Satın alırken mutlaka kimyasal madde ve boya içermeyen ürünler tercih edilmelidir. 

Çocukların sağlıklı bir şekilde oynaması ve zarar görmemesi için, önemli bir detaydır. Siz de satın alarak, çocuğunuzun eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR