Kategoriler

Oyun Setleri Modelleri ve Fiyatları

Her yaşa göre uygun oyun setleri eğitici ve eğlenceli çeşitleri ile Otoys’da. Aradığınız oyun setini en ucuza satın almak için ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Çocuk ve yetişkin oyun setleri en sevilen model ve markalar ile karşınızda. Büyük indirimler ve kampanya fırsatlarını kaçırmamak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuğunuzun zekâ ve fiziksel gelişimlerine destek olmak ve derslere adapte olması için dikkat güçlendirici oyunlar sipariş etmek istiyorsanız, biz buradayız

Hayal dünyası oldukça geniş olan çocuklar için oyun oynamak son derece eğlencelidir. Oyun setleri erkek ve kız çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklarınızın bilişsel gelişimi için yaş grubuna göre tasarlanan özel oyun setleri ile çocuklarınız hayal gücünü ve yaratıcılığını fazlasıyla ortaya çıkarabilirsiniz. Çocukların gelişim süreçlerinde oynadıkları oyunların pek çok noktada faydası görülmektedir. Eğitici oyun setleri ile çocuklar farklı açılardan gelişirler. Örneğin algılama ve kavrama yetenekleri, görsel zekâları, yaratıcı düşünceleri, yorumlama ve iletişim becerileri, el becerileri ve yatkınlıkları gelişmektedir. Aynı zamanda çocuklarınız çeşitli aktiviteler ile keyifli vakit geçirecek ve kendi ilgi alanlarını keşfedeceklerdir. Oyun setleri ile oynayan çocuklar arkadaşları ile birlikteyken empati yeteneği kazanırlar, paylaşımcı olmayı öğrenirler ve bu eğlenceli eğitici oyun ürünleri sayesinde problem çözme yeteneklerini geliştirebilirler. Uzmanlar çeşitli eğitici oyun setlerinin çocuklarda hem bilişsel hem de fiziksel gelişimine katkı sunduğunu açıklamaktadır. Sayfamızda birbirinden nitelikli ve farklı fonksiyonlara sahip oyun setleri bulunmaktadır. Geniş bir yelpazede sizlere sunulan bu ürünler arasından çocuklarınızın en çok beğeneceği ve eşsiz faydalar elde edebileceği nice oyun çeşitlerini bulabileceksiniz. Çocuklar üzerinde olumlu etkiler sunan bu oyun setleri okul öncesi dönem için de çocukları eğitim ve öğretime hazırlamaktadır. El yatkınlıkları da artan çocuklarda okula uyum süreci oldukça kolaylaşır. Görsel zekâları ve hafızaları güçlenen çocukların dersler için de dikkat ve başarısının artış göstermesi muhtemeldir.

Oyun Setleri Modelleri Nelerdir?

Çocuğunuzun hayal gücü ve yaratıcılığını tamamıyla ortaya koyup keyifli vakit geçirebileceği çok çeşitli oyun setleri mevcuttur. Evcilik oyun setleri, bilim oyun setleri, sihirbazlık oyun setleri, tamirci oyun setleri, hastane oyun setleri ve çok daha fazlası çocuğunuzun eğlenceyi en iyi şekilde deneyimlemesini sağlayacaktır. Çocuğunuz isterse evcilik oyun seti ile misafirlerine mutfağında yemekler hazırlar ve çay takımı ile içecekler ikram edebilir, bu şekilde gerçek yaşamı simüle edebilir. Oyuncak ütü setleri ile de bebeklerinin kıyafetlerini ütüleyip el yatkınlığını ve göz koordinasyonunu geliştirebilir. Yine evde bozulan eşyaları tamir eden kişileri hayal eden çocuklar, tamirci oyun setleri ile isterse bir otomobil tamircisine dönüşüp yeteneklerini sergileyebilir. Elektronik ve dijital aletlerin tamiri, bakımı ve onarımıyla ilgilenen çocuklar ise robot oyun setlerini tercih edebilir. Robot oyun setleri sayesinde algoritma ve programlama becerileri gelişen çocuklar bu sayede yaratıcı tasarımlar meydana getirip çeşitli teknikler ile sorunları çözebilir. Büyüyünce ne olacaksın sorusuna sıklıkla maruz kalan çocuklar ilgi alanlarını ve yeteneklerini çeşitli oyun setleri ile keşfedebilir. En çok talep gören ürünlerden biri olan doktor oyun setleri sayesinde çocuklarınız hastaları dinleyip tedavi etme düşüncesine girerken sorumluluk kazanır ve empati yeteneği geliştirir. Hastane oyun setleri, insan vücudunun ve iskeletinin maketini içerebilmektedir. Böylelikle çocuklar maketler sayesinde kasları, kemikleri ve çeşitli organları tanıyabilir ve insan vücudundaki yerlerini ve işlevlerini eğitici oyun setleri sayesinde öğrenebilir. Geleceğin bilim insanı olmak isteyen çocuklar bilim oyun setleri ile hayal dünyasını yeniden kurabilir. Böylelikle çocuklar gerçek bir laboratuvar ortamında çalışıyormuş hissine kapılabilir. Çeşitli ölçüm kapları ve deney tüpleri gibi araç ve gereçler sayesinde göz koordinasyonu gelişir ve bilimsel çalışma basamaklarına aşina olurlar. Bilim oyun setleri çocukların mantıksal ve sezgisel gelişimine olumlu katkı sağlar. Çeşitli deneylerin tadını çıkartarak hem öğrenir hem de eğlenirler.

Oyun Setleri Fiyatları Nelerdir?

Çocuğunuzun ilgi alanlarını ve zevklerini yansıtacak daha pek çok oyun setleri ürün grubu kategorimizde yer almaktadır. Oyun setlerinin fiyatları ise modelden modele değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca hitap ettiği yaş grubuna, kalitesine, markasına, içerdiği parça sayısına ve büyüklüğüne göre maliyetlerinde farklılık söz konusu olabilmektedir. Hem çocuğunuzun zevkle oynamak isteyeceği hem de ebeveynlerin bütçesine uygun olarak tasarlanmış oyun setlerine sayfamızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR