₺161,00 KDV Dahil
₺183,75 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺173,46 KDV Dahil
₺189,98 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺53,28 KDV Dahil
₺58,35 KDV Dahil
₺34,94 KDV Dahil
₺38,27 KDV Dahil
₺36,22 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺80,50 KDV Dahil
₺89,25 KDV Dahil
₺112,01 KDV Dahil
₺122,67 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺32,46 KDV Dahil
₺35,55 KDV Dahil
₺16,42 KDV Dahil
₺17,98 KDV Dahil
₺11,89 KDV Dahil
₺13,03 KDV Dahil
₺41,51 KDV Dahil
₺45,46 KDV Dahil
₺25,73 KDV Dahil
₺28,18 KDV Dahil
₺51,75 KDV Dahil
₺63,00 KDV Dahil
₺24,15 KDV Dahil
₺31,50 KDV Dahil
₺51,75 KDV Dahil
₺59,85 KDV Dahil
₺59,34 KDV Dahil
₺68,25 KDV Dahil
₺51,75 KDV Dahil
₺63,00 KDV Dahil
₺153,99 KDV Dahil
₺176,40 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺63,31 KDV Dahil
₺73,49 KDV Dahil
Kategoriler

 

Eğlendirirken Rekabet Ettiren Balık Tutma Setleri 

Yetişkinlerin en önemli sakinleştirici aktivitelerinden birisi de balık tutmaktır. Öyle ki bu hobiyi terapi olarak bile kullananlar vardır. Hobi olmasının yanı sıra önemli bir kesim için de ekmek teknesidir. Bu kadar önemli bir aktiviteden çocukların da faydalanabilmesi için balık tutma setleri üretilmiştir. 

Kartela Balık Tutma Oltası gibi bir oyuncak oltayla yetişkinler balık tutarken küçükler de eğlenebilir. Ayrıca bu sayede ebeveynleri gibi bir şeyler başardıklarını düşünerek hayatlarına daha motive bakarlar. Herkesi hem eğlendiren hem de herkese bir şekilde bir şeyler öğreten balık tutma setlerinden kesinlikle almalısınız.

Balık Tutma Setleri İle Oynanabilecek Oyunlar 

Yetişkinler ve çocukları ortak paydada buluşturan eğlenceli balık tutma setleriyle pek çok oyun oynayabilirsiniz. Örneğin Playtive Junior Ahşap Manyetik Balık Yakalama Oyunu ile birlikte kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Çocuğunuzu balıkçı olarak görevlendirin ve siz de ondan birkaç balık isteyin. Balık tutma setleri ve Mangal & Barbekü Setleri sayede mıknatısın nasıl çalışacağını öğrenecek. Ayrıca balık türlerini ve sayıları da ezberleyecektir. 

Pilli Balık Tutma Oyunu ve Pilli Balık Oyunu ile rekabetle birlikte eğlenebilirsiniz. Hem ebeveynler çocuklarıyla hem de çocuklar arkadaşlarıyla oynayabileceği bu oyunda çekişme oyuna renk katacaktır. Çünkü en fazla balık tutmaya çalışan çocuklar bir yarış haline girilecektir.

Aynı şekilde Pasifik, Balık Olta Oyun Seti ile de sette yer alan 45 balığı en çok yakalayan kazanmanın tadına varabilir. Balıkların çok olması onların bir süre sonra tuttukları ve kalan balıklar arasında bir strateji kurmalarına neden olacaktır. 

3 yaşından büyük herkes için uygun olan Balık Avı Oyunu, sahip olduğu 16 parça ve iki oltasıyla aslında keyifli bir düello oyunudur. Ancak düellolar hiç bu kadar eğitici olmamıştı. Çünkü kaybetmenin ne demek olduğunu bilmeyen çocukların çoğu oyunlarda kaybettiklerinde agresif olurlar.

Ancak bu tarz rekabetli oyunlarla erken yaşta tanışarak kaybetmenin ardından yükselen sinir engellenebilir. Oyunların kaybedilse de doğru adımlarla kazanılabileceğini öğrenmiş olurlar.

Kazandıkça da yeni şeyler öğrenmenin onları başarıya götüreceğini fark ederler. Ayrıca Kartela Kurmalı Balık Avı setinde her alan iki olta ile de benzer deneyimler yaşanması mümkün.

Dolayısıyla erken yaşta bu tarz oyunlar sayesinde tanıştırılan rekabet, aslında olumsuz bir şey değildir. Grup çalışmalarında nasıl davranılması gerektiğinin ufak bir provasıdır.

Bir Taşla İki Kuş 

Çocuklara alınan oyuncaklar aslında çoğu kişi fark etmese de gelişimlerini her anlamda büyük ölçüde etkilemektedir. Bu etkinin olumlu veya olumsuz olması ise oyuncakların spesifik özelliklerine bağlıdır.

Örneğin çocuğun yaşına, zevkine ve öğrenme seviyesine göre alınan bir oyuncağın olumsuz etkisi söz konusu dahi olamaz. Örneğin Tamir setleri ya da Kartela Balık Oltası ile oynarken balıkların renkleri kolaylıkla öğrenebilir. Bunun için örneğin kırmızı balığı istiyorum derseniz bir iki oyundan sonra çocuğunuz kırmızı rengini öğrenmiş ve gerçek nesnelerle bağdaştırıyor olabilir. 

ChivaNuh'un Gemisi Ahşap Balık Tutma ile de yalnızca balıkları değil hayvanları öğretebilirsiniz. Örneğin kaplumbağayı boğulmaktan kurtar derseniz bir süre sonra kendisi sizden hayvanları kurtarmanızı isteyecektir.

3 yaşından büyük çocukların tutma kabiliyetlerini arttıracak Sunman Sesli ve Işıklı Olta Seti de tercih edebileceğiniz balık tutma setlerindendir. Çünkü cocuklar grup halinde oynayabildikleri gibi tek başlarına da keyifle oynayabilirler. Bu yolla da yalnız kaldıkları zaman can sıkıntısından tatsız eylemlere başvurmak yerine tek başlarına oyun üretip oynayabilirler.

Dolayısıyla çok küçük yaşlardan itibaren hayatlarında belki de bir hobi edinmelerine neden olacak balık tutma setleri kesinlikle almalısınız.