₺552,00 KDV Dahil
₺629,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺736,00 KDV Dahil
₺839,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺453,59 KDV Dahil
₺647,98 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺287,27 KDV Dahil
₺410,39 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺67,85 KDV Dahil
₺78,74 KDV Dahil
₺6.900,00 KDV Dahil
₺8.399,99 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺302,86 KDV Dahil
₺432,66 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺78,18 KDV Dahil
₺111,69 KDV Dahil
₺148,31 KDV Dahil
₺211,87 KDV Dahil
₺212,29 KDV Dahil
₺241,49 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺57,50 KDV Dahil
₺78,74 KDV Dahil
₺483,00 KDV Dahil
₺629,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.840,00 KDV Dahil
₺2.099,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺69,00 KDV Dahil
₺78,74 KDV Dahil
₺862,50 KDV Dahil
₺1.039,49 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺230,00 KDV Dahil
₺262,49 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Ev Seti İle  En Güzel Oyuncak Evler

Evcilik oyunlarına eğlence katmak ve çocukların oyun sürelerini arttırmak için oyuncak ev seti aradığınızda ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ahşap ve portatif ev, iki katlı ve ışıklı oyun setleri şimdi Otoys’da ve çok uygun fiyatlarla! Ütü, hazır mutfak, süpürge ve çok daha fazlası için sanal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Lisanslı ve en popüler markaların oyuncaklarını büyük indirim fırsatları ile stoklar tükenmeden sipariş etmeyi unutmayın.

Çocuklar oyuncak ev oynamaktan çok hoşlanır. Bu nedenle onların ilgilerini seçecek oyuncakları bulmak ve ev seti satın almak büyük önem taşır.

 Ev seti özellikle kız çocukları için harika bir zaman geçirme şeklini ortaya çıkarır. Kızlar bu evlerle oynayarak hayallerini doyasıya yaşama şansı bulacaklardır. Birbirinden güzel evlerde bebeklerini canlandıracak, onların ağızlarından konuşacak ve kendileri için rengarenk bir dünya yaratacaklardır.

Her yaştan kız çocuğuna özgü olan 4 katlı ahşap ev gizemli bir dünyanın kapılarını da açacaktır. En güzel ev seçenekleri arasından seçim yapmak ise oldukça zor olacaktır. Bu nedenle çocuğunuza özel seçim yapmanız önemlidir.

Son dönemlerde çocuklar için eğitici ve yaşamı öğretici oyuncaklar tasarlanıyor. Ev seti ve Mutfak Setleri bu anlamda yaşamı öğretici oyuncaklar arasında yer alıyor. Birbirinden güzel ve sanki gerçek ev izlenimi veren evler çocukların ev yaşantısına da ışık tutuyor. 

Ahşap prenses oyun evi gibi seçenekler çocukların birbirleri ile paylaşmayı öğrenmesini de sağlıyor. Evlerini diledikleri gibi döşeyen çocuklar bu evlerle uzun süre sıkılmadan vakit geçirebiliyor. Her çocuğa özel objelerin bulunduğu bu güzel evler anne ve babaların bile ilgisini çekiyor.

Çok güzel ve tasarım harikası bir görsel taşıyan çantalı ev seti kız çocuklarının ellerinde oyuncaklarını taşıyabilmelerini de sağlıyor. Bu bakımdan oldukça tarz ve hoş bir oyun konsepti tasarlanabiliyor. 

Rengarenk Ev Setleri

Ev setleri arasında en güzel tasarımlar bulunuyor. Rengarenk evler arasında her birinin renkli florası dikkat çekiyor. İnsanların yaşam tarzını ve güzelliklerini yansıtan sade evlerin yanı sıra lolanın 3 katlı rüya evi seti  gibi seçenekler de göz kamaştırıyor. Ev seti modelleri ile çok güzel zamanlar geçirmek mümkün oluyor.

Çocuklar zaman zaman bu oyunlarına anne ve babalarını da dahil edebiliyor. Bu bakımdan bu oyuncaklar ailecek oynanabilecek olan oyuncakları oluşturuyor. Çocukları bu oyunları oynarken izlemek de anne ve babaya büyük keyif veriyor. 

Gizemli Şatolar

Çocukların masallarda duymuş ve dinlemiş oldukları şatolar da çocukları çok etkileyen oyuncaklar arasında bulunuyor. Sunman şato kız oyun seti gibi dikkat çeken oyuncaklarla oynamak çok daha eğlenceli bir ortamı oluşturuyor. Harika görseller taşıyan küçük ev modelleri tüm çocuklara hitap eden yapısı ile beğeni topluyor. Kızlar evcilik oyunlarında bu oyuncakları seçerek daha konseptli ve neşeli oyunlar oynuyor. 

En Güzel Villalar

Her çocuğun hayal dünyasına hitap eden ev oyuncakları villalar ile daha da farklı bir görsel oluşturuyor. Çocuklar villa oyuncakları satın  alarak kendilerini farklı bir ambianste hissederek oyunlar oynuyor.

Üstelik bir arada oyun oynamanın da keyfini çıkarabiliyor. Minik hayvanlar ve pastane tarzı oyuncaklar ise çocukların sosyal ortama uyum sağlamalarını ve nasıl davranmaları gerektiğini öğreten oyuncakları oluşturuyor.

Sizlerde çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de farklı sosyal yaşamları hakkında bilgi edinmesini istiyorsanız ev setleri modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve gösterişli mentari ahşap prenses kalesi  gibi oyuncaklarla çok kaliteli vakitler geçirmelerini sağlayabilirsiniz. 

Ev Setleri Figürleri

Çocuklar için ev ortamındaki eşyaların figürleri de oynamak için en eğlenceli objeleri oluşturuyor. Bu objeler arasındaki figürlü ev setleri, Doktor Setleri özellikle kızların arkadaşlarını bu oyunlara dâhil etmesini sağlıyor. Her oyuncuda farklı figürler olurken evler de bu eşyalar ile dekore edilebiliyor.

Kızlar bu oyuncakları oynamaktan çok büyük keyif alırken, günlerinin büyük bir bölümünü bu oyuncaklarla oynayarak geçirebiliyor. Can sıkıntısı yaşamadan ve aynı zamanda neşe içinde oyun oynamak isteyen çocuklar ev setleri ile son derece güzel vakitler geçiriyor.