Filtreleme
₺446,04 KDV Dahil
₺24,12 KDV Dahil
₺25,22 KDV Dahil
Kategoriler

Kanz Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Kanz markalı bebek ürünleri ve oyuncak çeşitleri en uygun fiyatlarla Otoys’da. Kanz markalı oyuncak kumanda, telefon ve araba dışında yürüteç, ilk adım ve bebek arabası gibi ürünlerimizde mevcuttur. Markaların kaliteli ürünlerini en ucuza satın almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Oyuncak alışverişi için ilk tercihiniz olmaktan memnuniyet duyarız.

Yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile ülkemizde hizmet veren Kanz, bebek gereçleri üzerine üretim sağlayan dünyadaki sayılı firmalardan bir tanesidir.  Kanz firması genel olarak, bebek arabaları, bebek otomobil koltukları, ana kucağı ürünleri, bebekler için seyahat araçları, bebek kıyafetleri gibi ürünler üretmektedir. Son derece sağlam ve kaliteli olarak üretilen bu araç ve gereçler, aileler tarafından sıklıkla tercih edilir ve güvenli bir şekilde kullanılır. Firmanın genel olarak taahhüt ettiği amaç, bebekler için güvenliği, konforu sağlamak ve tüm bunları gerçekleştirirken aynı zamanda şıklık ve kaliteyi de ön planda tutmaktır.

Kanz markalı ürünler çok çeşitli olarak üretilir. Tüm bu çeşitler kız ve erkek bebeklerin farklı tarzlarına uyum sağlamakta ve adapte olabilmektedir. Kanz firmasının temel vizyonlarından bir tanesi de anne ve babalara kolaylık sağlamaktır. Bu kolaylığın sağlanması ürünlerin fonksiyonel olarak üretilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Kanz markalı tüm ürünler sürekli olarak denetimlerden, kontrollerden ve testlerden geçmektedir. Bu sayede çocukların sağlığına zarar verecek herhangi bir madde ürünlerin üretim aşamalarının herhangi bir yerinde kesin olarak kullanılmaz. Bu durum ailelerin son derece dikkat ettiği, önemsediği ve satın alım gerçekleştirirken incelediği bir durumdur.

Kanz Ürün Çeşitliliği

Kanz markası ürün çeşitliliği anlamında bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik her türlü ürün üretimini sağlamaktadır. Bebeklerin doğumlarından büyüme aşamalarındaki gelişimine kadar hayatı kolaylaştırmaya yönelik çeşitli ürünler Kanz markasında sunulmaktadır. Anne ve babaların çocukları ile çıkmış oldukları yürüyüşlerde, araç yolculuklarında, uyku odalarında, yemek saatlerinde, bebek ve çocuk hayatına yönelik her türlü aktivitede Kanz marka ürünler çocukların hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Dolayısıyla ailelerin de hayatı büyük ölçüde kolay hale gelmektedir.

Kanz ürünlerinin çeşitliliği, ailelerin de çocukları için daha geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşmasına katkı sunmaktadır. Kanz markası, ürünlerinde çeşitliliği sağlarken, aynı zamanda kaliteden de asla ödün vermemektedir. Örneğin Kanz bebek arabaları son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretildiği gibi, aynı zamanda hafif materyaller ile oluşturulmuştur. Bu sayede bu araçları kullanan bebekler ve çocuklar güvenli şekilde keyifli vakit geçirebilirler. Aynı zamanda anne ve babalar da bu araç ve gereçleri taşırken fazla yorulmak ve güç harcamak zorunda kalmazlar.

Kanz Ürünleri ve Güvenilirlik

60 yılı aşkındır hizmet veren Kanz firması, en önemli vaat olarak bebeklere ve çocuklara konforu sunmak ve anne babalara güven hissiyatını sonuna kadar vermek olduğunu söylemektedir. Güvenilirlik aşamalarındaki temel husus, satılan her üründeki geri bildirimlerin yapılması olmaktadır. Kanz firması satmış olduğu çoğu ürünün takibini yaparak müşterilerden geri bildirimleri toplar ve ürünlerin üretim aşamalarını, ürün çeşitliliğini bu bildirimlere göre şekillendirir. Ürünlerde kullanılan plastik malzemelerin ve tekstil ürünlerinin, bez kumaşlarının son derece dayanıklı ve sağlığa uygun materyaller ile kullanılması bu güvenilirliğin sağlanması adına oldukça önemlidir.

Kanz marka ürünler arasında en sık tercih edilen ürün ise otomobillerde kullanılan bebek koltuklarıdır. Kanz marka bebek koltukları bebekler ve çocuklar için hayati bir önem arz etmektedir. Bu önemli güveni sağlamak adına Kanz bebek koltukları son derece dayanıklı, sağlam ve güvenilir bir şekilde üretilmektedir. Çocuklar ve bebekler için tüm gereksinimler son derece özenle üretilmektedir. Kanz firması aynı zamanda tasarımcılar ile çalışmaktadır. Tasarım aşamaların çocukların ve ebeveynlerin zevklerine göre şekillenmekte, bu sayede her zevke uygun geniş ürün yelpazesi satışa sunulmaktadır.

Kanz genel olarak güvenilirliğe son derece önem vermektedir. Kız ve erkek bebekler ya da çocuklar için yıllardır sık olarak tercih edilen Kanz, bu güveni sağlamada son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Kanz Bebek Arabası

Yıllardır hayatımızda var olan ve ailelerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik bir çok ürünün üretimini sağlayan Kanz firması, en çok talep gören ve yoğun olarak kullanılan ürünlerinin başında bebek arabaları gelmektedir. Bebek arabaları Kanz firması tarafından oldukça dayanıklı, sağlam, konforlu ve fonksiyonel olarak üretilmektedir. Bebekler ve çocuklar özellikle gelişim çağında korunmaya son derece muhtaçtır. Bu sebeple bebeklerin ya da çocukların kullanacakları ürünlerin seçimi konusunda ebeveynler oldukça seçici davranabilmektedir. Bu sebeple çocuklar için tüm bu konforu ve güveni sağlayan Kanz firması bebek arabaları konusunda bu alanda önde gelen üreticilerden bir tanesidir. Kanz bebek arabaları üretim şeması içerisinde tamamen travel sistem ünitesi üzerine üretilmiştir. Bu sayede oluşan kompakt tasarımı aracılığı ile bebek arabaları katlandığında daha az yer kaplayarak taşınması kolay hale getirilmiştir. Bebeklerin ve çocukların konforu için bebek arabaları 3 fonksiyona evirilebilmektedir. Bu sayede bebeklerin uyurken ya da gezintiye çıktıklarında tam konforları sağlanmış olur. Bebek arabalarında aynı zamanda tam donanımlı fren sistemleri, emniyet kemerleri ve sırt dayanakları gibi ekstra ilave önlemler yer almaktadır.

Kanz Ürün Fiyatları

Kanz ürünleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak satılmakta ve yoğun talep çerçevesinde kullanılmaktadır. Tüm bu taleplere karşılık verebilme adına Kanz firması geniş bir satış ağına sahiptir. Satılan ürünlerin garantisi firma güvenliği altındadır. Firma satmış olduğu her ürünün arkasında durmakta, uygun koşullarda değişim ve iade gibi taleplere hızlıca cevap verebilmektedir. Kanz firmalı ürünlerin fiyatları da her bütçeye uygun olarak değerlendirilebilir. Kanz firması ürün çeşitliliği kapsamında oldukça seçenek barındıran bir yelpazeye sahiptir. Farklı özelliklerde fonksiyonel ürünler firma tarafından piyasaya sunulmuştur. Ürünlerin fonksiyonları artıkça ek ilave özellikler ürüne eklendikçe paralel olarak fiyatlarda da artış gözlenebilmektedir. Ancak temel olarak değerlendirmek gerekirse Kanz markasının üretip satışa sunmuş olduğu her bir ürün son derece kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu gibi aynı zamanda bebekler ve çocuklar için de oldukça konforlu ve güvenilirdir.

Kanz ürünleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR