Filtreleme
Kategoriler

Matchbox Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncaklar çocukların hayatlarında çok önemli bir yere sahiptir. Fiziksel, bilişsel ve mental sağlıklarının gelişmesinde oldukça mühimdir. Oyuncakların çocukları eğlendirirken aynı zamanda el-göz koordinasyonlarını geliştirdiği, sosyalleşmelerine katkıda bulunduğu, sebep sonuç bağlantısı kurarak mantıksal yönlerinin geliştiğini göz ardı etmemeliyiz. Tüm bunları dikkate alarak ürünlerini tasarlayan, uluslararası alanda tanınan en köklü oyuncak markalarından biri olan Matchbox, 1953 yılında İngiliz Lesney firması tarafından yaratılan bir markadır. Bugünkü sahibi Mattel INC. firması olup, kibrit kutusuna benzer kutularda satılan oyuncak otomobil modelleri üretmesiyle bilinir. Mathbox oyuncaklarını tanıyalım.

Matchbox Oyuncaklar Nelerdir?

Matchbox Tekli Arabalar 1956 Aston Martin DBR1 GKM33

1956 model klasik araba, gerçeğinin bire bir kopyası niteliğinde olup göz kamaştırıcı yeşil rengi ile çok havalı. Metal renkli tekerlekleriyle istediğin kadar hızlanabilir, herkesi arabanla etkileyebilirsin. Klasik araba koleksiyonuna 1956 model Aston Martin’i eklemeden geçmeyin. Ortalama araç uzunluğu 7 cm olup, ürün 3 yaş ve üzeri kullanımı için uygundur.

1:64 Ölçek Matchbox 1932 Ford PickUp

Klasik araba tutkunları aramızda mı? Matchbox Oyuncakları, 1930 yıllarda çıkan araba modellerini üretip piyasaya sunmaya devam ediyor. 1932 model Ford Pickup klasik bir İngiliz aracıdır. Siyah renkte ve metal modeldedir. Oyunlarınıza asil rengi ve şık tasarımıyla anlam katacak olup, Pickup kısmı oyunlar esnasında diğer objeleri de taşımaya elverişlidir.

Matchbox Tekli Arabalar 1962 Volkswagen Beetle C0859

Gerçeğinin bire bir aynısı olan 1962 model Volkswagen Beetle zamanının en popüler araçlarındandır. Bu gözde araca klasik arabalar serisinde yer vermek isteyen Mathbox markası araç oyunlarınızda yer almayı bekliyor. Tatlı mı tatlı cezbedici pembe rengi ve orijinal süslemeleri ile klasik araba serinize çok yakışacak. Kullanımı için herhangi bir pile ihtiyaç olmayıp, ortalama araç uzunluğu 7 cm’dir.

Matchbox Rocky Peaks

Kutu içerisinde tam beş tane birbirinden farklı model ve renklere sahip araç var. Hangisiyle istersen onunla oynayabilecek, oyunlarının temasına göre birden fazla seçim alternatifin olacak. Çocuklar gerçeklerinin küçültülmüş kopyası olan bu mini araçlara bayılacak. Ürün kullanımında pile ihtiyaç yoktur. Ölçüsü: 26,5 x 11 x 3,5 cm’dir. Ürün 5 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur.

Matchbox Off Road Rally

Matchbox’un klasik serilerinden olan içinde beş farklı aracın bulunduğu bu sette yüksek ve büyük tekerleklerin olduğu araçlar yer almaktadır. Sarı renk temasının ağırlıkta olduğu bu seri çocukların yaratıcı oyunlarında yer almaya hazır. Kutuda birden fazla araç olmasının bir diğer faydası da onları diğer arkadaşları ile de paylaşmaya teşvik edip, sosyal yönlerinin gelişmesine katkıda bulunacaktır. Ölçüsü: 26,5 x 11 x 3,5 cm’dir. Ürün 5 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur.

Matchbox Tekli Arabalar 2011 Mini Countryman

Çıktığı günden bu yana popülaritesini neredeyse hiç kaybetmeyen, en fazla talep gören araçlardan biri olan Mini Cooper Countryman Matchbox araba serisinde de yerini aldı. Capcanlı kırmızı renge sahip bu mini araba metal niteliktedir. Herhangi bir pil kullanımına gerek olmayan oyuncak araba, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Matchbox Tekli Arabalar Jurrasic Park Jeep Wrangler Rollbar

1990’lara damga vurmuş bilim/kurgu film serisi Jurrasic Park’ta kullanılan Jeep modellerinin bire bir aynısını üreten Matchbox, Jurrasic Park Jeep araç modeliyle çocukların oyun oynarken çok keyif alacağına emin. Arazi Jeep modelinde olan oyuncak araç, metaldir. Haki ve bordo renktedir. Üstü ve bagaj kısmı açıktır. Sağlam tekerlekleriyle dönüşlerde zorlanmayacak, arazi oyunlarının yıldızı olacaksın. Herhangi bir pil kullanımına gerek olmayan oyuncak araba, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Matchbox Sky Busters Gökyüzü Fatihleri 68982

Matchbox’un gökyüzü araç serisinden olan Sky Busters helikopter oyuncaktır. Uçak, helikopter gibi gökyüzü araçlarına ilgi duyan çocukların çok seveceğine emin olduğumuz bu oyuncak, metaldir. Koleksiyon serilerine eklenebilir. Gövde kısmı lacivert renkte olup kalan bölümleri kırmızı ve beyaz renktedir. Gökyüzü maceralarınıza eşlik edecek bu helikopter oyunlarınıza heyecan katıp, havada süzülmeye hazır.

Matchbox Aksiyon Sürücüleri İtfaiye Kurtarma Ekibi Oyun Seti

Çocukların meslekleri tanımaya başladığı dönemlerde, onlara uygun oyuncaklarla meslek çeşitlerini tanıtmak çok önemlidir. Matchbox Aksiyon Sürücüleri İtfaiye Kurtarma Ekibi Oyun Seti sayesinde çocuklar itfaiyecilik ile tanışıp itfaiyeci rolüne girebilecekler, kuracakları oyun sayesinde empati ve yaratıcılık becerileri gelişecektir. Çıkan yangınlara müdahale edip onları söndürebilir, günün kahramanı olabilirler. Bu muhteşem oyun setinde yangın efektli bir adet alıştırma kulesi, dört adet pist noktası bağlantısı ve ana Matchbox itfaiye aracı bulunur. Çocuklar aracı ittirdikçe aracın ses ve ışıklar etkin hale gelecektir. Gerçekçi modelde tasarlanan 1:64 ölçekli bir itfaiye aracını içeren bu set, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Seti kurup maceraya atılmaya var mısın?

Matchbox Aksiyon Sürücüleri Oyun Seti Arama Kurtarma Helikopteri

Evinizde bir kurtarma operasyonu düzenlemeye ne dersiniz? Oyun setinde çocukların yaratıcılığı ile oyun kurmaları ve Matchbox araçlarını kullanarak maceraya atılmaları bekleniyor. Kolayca inşa edilebilen, birbirine geçen parçalardan oluşan bu set çocukların ince motor gelişimlerine katkıda bulunacaktır. İnce motor gelişimleri, küçük parçaların tutulması, onların bir araya getirilmesiyle gelişir. Legolar, yapı inşa setleri, bloklar bunlara örnektir. Ayrıca bu set onların merak duyguları ve hayal güçlerinin bilim ve mühendislik alanlarıyla da tanışmasına da katkıda bulunacaktır. Seti kurarken sebep, sonuç, sorgulama, analiz etme gibi yönleri gelişecektir. Oyun setinde helikopter pistli bir hastane yer almaktadır. Araba taşıyabilen helikopter gerçeği bire bir yansıtmaktadır. Tehlikedeki araçları kurtarabilmeye yardımcı olacak ambulans 1:64 ölçeğindedir. Herhangi bir pil kullanımına gerek olmayan oyun seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Koleksiyon setlerine yenisini katmak ve eğlenceli maceraya atılmak için acele edin.

Matchbox Geri Dönüşüm Kamyonu

Matchbox Geri Dönüşüm Kamyonu ile hem odanız, hem eviniz artık tertemiz. Çöpleri toplamanıza yardımcı olacak bu kamyon yeşil rengi ile gerçeğinden farksız. Küçük çöp kutularınızı kavrama yerine sabitleyin, geri dönüşüm kısmına göndermek için çöp kolunu aşağı doğru itin bu işlemi yaparken sesler de etkin hale gelecektir. Sesi arttırmak için beyaz kabinin üstünde yer alan kornaya basmanız yeterlidir. Ayrıca kamyon ışıklıdır. Arka kısmından topladığınız çöpleri rahatlıkla boşaltabilirsiniz. Oyuncak 38 cm’dir. Herhangi bir pil kullanımına gerek olmayan oyun seti, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Etrafı temizlemenin keyfini Matchbox Geri Dönüşüm Kamyonu ile yaşayın!

Matchbox Oyuncak Fiyatları

Dünyanın en eski oyuncak firmalarından olan Lesney’in yarattığı bu marka kaliteli, sağlam ve gerçeğin aynısı araç modelleri ile ebeveynlerin vazgeçilmez markası. Çocukların oyuncaklara sert davranma ihtimalini göz önünde bulundurup dayanıklı oyuncak araçlar üreten marka satın alındıktan sonra uzun yıllar geçmesine rağmen sizlere eşlik eder. Bu yüzden koleksiyon araç serileri çok revaçtadır. Satışa sunduğumuz ürünler çocuklarınızın eğlence dünyasına katkıda bulunmakla kalmaz fiziksel, sosyal ve mantıksal yönlerini de geliştirir. Çocuklarınızı Matchbox dünyasıyla tanıştırmak ve kaliteyi uygun fiyata almak için Otoys sizleri bekliyor.

Matchbox oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR