ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Baby Shark Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Peluş, figür ve çeşitli özelliklere sahip olan BabyShark oyuncak çeşitleri için başka yere bakmanıza gerek yok. Otoys en uygun fiyatlar ve zengin ürün yelpazesi ile her zaman hizmetinize hazırdır. Aradığınız ürünü bulmak ve satın almak için filtreleyin, sıralayın ve size özel hazırladığımız kategorilere göz atın. Dayanıklı, uzun ömürlü ve eğitici oyuncaklar için ilk tercihiniz olmaktan memnuniyet duyarız.

Baby Shark şarkısını duymayan kaldı mı?  Güney Koreli eğitim şirketi Pinkfong tarafından kaydedilen bu şarkı, 8.5 milyar izlenme sayısı ile YouTube tarihinin en çok izlenen içeriği oldu. Baby Shark oyuncak markası da çocukların çok sevdiği video klibin ana karakterlerini sizlere sunmaktadır. Oyuncakların, çocukların hayal dünyasında ve bilinçlerinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Baby Shark yani bebek köpekbalığı şarkısı da sadece eğlenceli bir şarkı olmasının da ötesinde bizlere bazı faydalı mesajlar da vermektedir. Şöyle ki video klip bir aile kavramı üzerinde durmaktadır. Bağlılık, bir arada olma gibi durumları ön plana çıkarır. Bebek, anne, baba, büyükanne ve büyükbaba karakterlerinin su altındaki hikâyesine odaklanmaktadır. Ayrıca çocukların küçük yaşlarda hayvanların dünyasını ne kadar merak ettiği ve sevdiği gerçeğini göz önünde bulunduran klip bizlere çeşitli hayvan karakterlerini gösterir. Gerçek hayatta köpekbalığının korkutucu ve vahşi olduğu bilinse de çocukların zihinlerine bu negatif anlamlar yerleştirmekten öte onların renkli ve sevimli yaşantılarını sunar. Video klibin çocuklara sunduğu bir diğer faydası da şarkıda geçen ingilizce kelimelere aşina olup anlamlarını öğrenecek olmalarıdır. Şarkının eğlenceli melodileri ile kendilerini dansa kaptırıp fiziksel hareket ve becerilerini geliştirecekler ve harika zaman geçirecekler.

Baby Shark Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Baby Shark Şarkı Söyleyen Bebek Peluş 25 cm

Video klipte esas karakteri bebek köpekbalığıdır. Mavi baba köpekbalığı ve pembe anne köpekbalığı ile üç ayrı model olarak üretilen bu seri sizleri bekliyor. Sarı Baby Shark oyuncağı da 25 cm boyutu ve yumuşacık peluş kumaşıyla çocukların eğlenceli dünyasında yer almaya hazır. Oyuncağı istediğin yere taşıyabilir, şarkıyı alıp eğlenceli dansını yapabilirsin. Oyuncak pil ile çalışmaktadır. Piller dâhildir. 2 x LR44 pille çalışır. Ürünün ölçüsü 20 x 30 x 13 cm’dir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Baby Shark Şarkı Söyleyen Anne Peluş 25 cm

Serinin 3 ana modelinden biri olan pembe renkli anne Baby Shark, 25 cm boyutu ve yumuşacık peluş kumaşıyla çocukların eğlenceli dünyasında yer almaya hazır. Oyuncağı istediğin yere taşıyabilir, karnına bastırıp şarkıyı altıktan sonra o çok eğlenceli dansını yapabilirsin. Oyuncak pil ile çalışmaktadır. Piller dâhildir. 2 x LR44 pille çalışır. Ürünün ölçüsü 20 x 30 x 13 cm’dir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Baby Shark Şarkı Söyleyen Baba Peluş 25 cm

Ailenin 3 ana figüründen biri olan Baba Shark, masmavi rengi, yumuşacık peluş kumaşıyla çocukların eğlenceli dünyasında yer almaya hazır. 25 cm boyutunda olan oyuncağı istediğin yere taşıyabilir, şarkıyı alıp eğlenceli dansını yapabilirsin. Oyuncak pil ile çalışmaktadır. Piller dahildir. 2 x LR44 pille çalışır. Ürünün Ölçüsü: 20 x 30 x 13 cm’dir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Aileyi bir araya topla, seriyi tamamla ve oyunlarına başla!

Baby Shark Sesli ve Yüzen Figür

Yüzen Baby Shark oyuncak serisinde sizleri gerçek sualtı dünyasına biraz daha yaklaştırmaktadır. Video klipteki gibi herhangi bir su kütlesinin içine Baby Shark’ı koy, suyla temas eden kuyruğunun hareketlenip kendi kendine yüzmeye başlamasını izle. Yüzerken tabii ki o meşhur şarkıyı söylemeyi ihmal etmiyor “Baby Shark doo doo doo doo doo doo”. Seri bebek sarı Baby Shark, anne pembe Baby Shark ve mavi baba Baby Shark’tan oluşmaktadır. Oyuncak 3 x AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhildir. Ürünün Ölçüsü: 20 x 12 x 18 cm’dir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Baby Shark Sesli Mini Peluş Pembe Taçlı 7 cm

Baby Shark’ın 7 cm’lik bu minik ve tatlı yumuşacık peluş oyuncağını gittiğin her yere götürmek artık çok daha kolay. Bebek sarı Baby Shark, anne pembe Baby Shark ve mavi baba Baby Shark’ın haricinde yaratılan pembe renkli, gold taçlı, kare yüzlü bu köpekbalığına kim karşı koyabilir ki? O çok sevilen şarkıyı oyuncağın karnına bastır ve dans etmeye başla. Baby Shark doo doo doo doo dooo Oyuncak 2x LR44 pil ile çalışmaktadır ve piller ürüne dâhildir. Haydi, eğlence zamanı!

60 Parça Boyamalı Puzzle: Baby Shark Okyanus

Oyuncaklar çocukların gelişimi için çok önemlidir. Bilinçli ve doğru oyuncak seçimlerinin yapılması onların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini pozitif anlamda etkiler. Baby Shark oyuncak markası da eğitici ve zeka oyunları serisine 60 parçalı boyamalı Puzzle’ı kattı. Puzzle yapmaya bayılan çocuklar bu set ile hem eğlenecek hem öğrenecekler. Puzzle iki yönlüdür, 60 parçadan oluşan renkli puzzle parçalarını birleştirecekler ardından arkasını çevirip denizaltı dünyası ve hayvanların bulunduğu resmi kutunun içinden çıkan üç adet boyama kalemleri ile boyayacaklar. Çocukların harika zaman geçireceklerinden emin olduğumuz bu puzzle oyuncak ile hem sebep sonuç, analiz, mantıksal düşünme gibi yönlerini geliştirecekler hem de yapacakları boyama ile el becerileri, yaratıcılıkları ve görsel zekalarına katkı sağlayabileceklerdir. Ürünün Ölçüsü: 28,3 x 3,2 x 20,4 cm’dir. 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. E haydi eğlence başlasın!

Baby Shark Oyuncak Fiyatları Nelerdir?

Beğeni ve dinlenme sayısı ile kanıtlanmış en beğenilen çocuk şarkısı olan Baby Shark, yarattığı oyuncak karakterlerle de çok sevilen oyuncak markalarından biri olma özelliğine sahip. Baby Shark doo doo doo doo doo doo ritmini duydukları anda kıpır kıpır olmaları, ritmin onlara neşe verip dans etmelerini sağlamasıyla bu sevimli oyuncaklar aynı zamanda ebeveynlerin de vazgeçilmezi haline geldi. Kaliteli ve sağlam oyuncaklar üreten marka çocukların sağlığına zararlı hiçbir zararlı kanserojen madde kullanmaz. Ürettiği oyuncaklar ile onların hem fiziksel hem zihinsel gelişimlerine katkıda bulunur. Siz de şarkısına ve kalitesine karşı konulmaz oyuncaklar ile çocuklarınızı tanıştırmak için acele edin. Online alışveriş sitemizi ziyaret edebilir, siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Baby Shark oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR