Filtreleme
Kategoriler

Harry Potter İle Hayal Dünyanı Zenginleştir

Harry Potter hayranları için en uygun fiyatlı ve bol çeşitli oyuncak çeşitleri Otoys’da. Seçmen şapka ile sınıfını öğren, asan ile büyülü dünyaya katıl ve sevdiğin karakterleri her zaman yanında tut. Harry Potter, Hermione Granger ve Ron Weasley oyuncakları figürleri, setleri ve diğer çeşitleri ile sizleri bekliyor. Fiyat karşılaştırması yapmaya gerek kalmadan oyuncak alışverişi yapmanız için 7/24 açığız.

Asıl karakter Harry Potter’dir. Harry Potter dünyası onun yüzünü anmak için yaratıldı. Dumbledore'un ordusunun lideri ve cesur karakteridir. Gryffindor Quidditch takımının kaptan olup; Babası James Potter ve annesi Lily Evans'tır. Onun koruyucu azizi boynuzlu bir geyiktir.

 

Hermione Granger

Harry Potter’in en iyi iki arkadaşından biridir. Muggle kökenlidir. Nereden geldiğini biliyor ve çok çalışkandır. Okulun en iyi öğrencilerinden biridir. Sinir bozucu bir titizliği vardır. O da Gryffindor'dadır. Oldukça akıllı biridir. Bilgeliği sayesinde Harry'ye birçok yönden yardım etmiştir.

Arkadaşlarını çok seviyor. Eris'in Aynasına baktığında kendini Harry ve Ron ile görecektir. Okuldan sonra Sihir Bakanlığı Büyücülük Bürosunda çalışmaya başlamıştır. Ronald Weasley ile evli ve bir kızları vardır. Ev cinlerinin haklarının en önemli savunucularından biridir. Onun koruyucu azizi bir su samurudur.

Ron Weasley

Ronald Bilyus Weasley; Molly ve Arthur Weasley'nin altıncı çocuğudur. Harry Potter’in ikinci en iyi arkadaşıdır. Satranç lanetini bozan kişi, adaçayı taşını korumaktır. Muhteşem bir satranç oyuncusudur.

Harry'nin en sadık arkadaşı olup; utangaç ve ürkütücü bir görünüme sahiptir ancak iş sevdiklerine geldiğinde tüm korkularını düşmanlarına aktaracak kadar sadıktır. Hermione'nin karısı, Rose Weasley'nin babasıdır. Onun koruyucu azizi Jack Russell Terrier'dir.

Albus dumbledore

Zeki birisidir. Soğukkanlı, akıllı, meraklı, mantıklı, kibar ve güçlü olmakla beraber; iyi arkadaş, karanlık büyücünün düşmanıdır. O iyi ve düşünceli bir öğretmendir. Büyü dünyasının en saygın isimlerinden biri, birçok otoriteye göre gelmiş geçmiş en iyi büyücüdür.

Voldemort'un en korkunç büyücüsü olup, en büyük Muggle hakları savunucularından biridir. O da Gryffindor'dandır. Rowling, Dumbledore adını dikkatle seçmiş olup, Dumbledore, Latince'de yaban arısı demektir. Bu arada, Albus beyaz demektir. Onun koruyucu azizi Phoenix'tir.

Voldemort

Safkan rejim hareketinin lideri olup, neredeyse bir Nazi’dir. Bu arada, o karma bir ırktır. Tarihin en karanlık ve en korkunç büyücüsü olup, Harry'nin anne babasını öldürdükten sonra küçük Harry'yi de öldürmeye çalışmıştır.

Avada Kedavra'nın Harry'nin alnındaki laneti ters etki yapmıştır. Bu olaydan sonra bile gücü zayıflamıştır. Dumbledore sayesinde okula girdi. Slytherin'e yerleştirildi.

Zekâsı, çalışkanlığı ve yakışıklılığı ile örnek bir öğrenci olmuştur. Herkes ona hayran olmasına rağmen, sadece Dumbledore ondan şüphe duymuştur. Doğduktan sonra annesi ona adını verdi ve sonra öldü.

Uzun yıllardır anne ve babasını arıyor. Babasının Muggle olduğunu öğrenince babasını, büyükannesini ve büyükbabasını öldürdü. Daha sonra da adını değiştirmiştir. Artık onun asıl ismi Tom Marvolo Riddle değil, Voldemort'tur.

Harry Potter Oyuncakları

En iyi Harry Potter oyuncak ürünlerine göz atabilirsiniz. Harry, Hermione, Ron, Luna, Snape vb. gibi toplam on farklı favori Harry Potter film karakterinin hepsi sürpriz kutuda.

Sadece içerideki sürprizin sihirli bir şekilde açıldığı anı bekleyin. Kutuyu açtıktan sonra, artık içinizdeki sihirbazı serbest bırakabilir, ipuçlarını takip edebilir, büyülerinizi kullanabilir ve büyülü yaratıklar ve sihirbazlar bulabilirsiniz. Minions oyuncakları da inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR