Filtreleme
Kategoriler

Polly Pocket Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Birbirinden seçkin tasarımları ile dünyanın her köşesinden çocukların beğenisini kazanan Polly Pocket oyuncakları zengin ürün seçenekleri ile dikkat çekiyor. Son trendleri takip ederek çocukların beğenişleri doğrultusunda oyuncaklara yenilikçi özellikler ekleyen Polly Pocket oyuncakları ile çocuklarınız oyun alanı kurabilir, ister arkadaşları ile ister bireysel olarak eğlenceli oyunlar oynayabilir. Çocukların gelişim çağına ve oyun zevklerine göre çok sayıda yeni özellikler eklenerek tasarlanan oyuncaklar estetik açıdan da oldukça niteliklidir. İçinde sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmayan, doğal materyallerden üretilen oyuncak modelleri ebeveynlerin de gönül rahatlığı ile tercih ettiği oyuncaklar arasındadır.  Çocukların gelişimi için özel olarak tasarlanan oyuncaklar, çocukların gerçek hayata dair beceriler kazanmasına, bilgilerinin artmasına, motivasyon ve özgüven kazanmalarına yardımcı olur.

Polly Pocket modelleri arasında yer alan tüm oyuncaklar uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı ve sağlam materyallerden üretilmiştir. Kirlenmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı olan modeller darbe alsalar bile zarar görmezler ve böylece çocuklara zarar vermezler. Polly Pocket oyuncakları arasında yer alan tüm seçenekler çocuklarınızın oyun dünyasını renklendirecek şekilde dizayn edilmiştir.  Çocuklarınızın arkadaşları ile oyunlar kurup hayal dünyasını zenginleştirecek oyunlar oynamasını sağlayan Polly Pocket oyuncakları çocuğunuzun boş zamanlarında eğlenmesi ve öğrenmesi için birebirdir. Çocukların sıkılmadan vakit geçirmesini sağlayan oyuncaklar çocukları ekrana maruz kalmaktan kurtarır. Hayal gücünü be yaratıcılık yeteneklerini kullanan çocukların bireysel becerileri gelişir. Oyuncak seçimi yaparken çocuğun karakterine uygun ürün tercih etmek performans açısından önemlidir. Son derece popüler olan Polly Pocket oyuncakları kalite ve tasarım açısından piyasadaki benzerlerine göre bir adım öndedir. Birbirinden şık ve sevimli Polly Pocket oyuncak modelleri arasından istediklerinizi seçebilir, çocuklarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Yenilikçi Özellikleri İle Polly Pocket Oyuncak Modelleri

Een çok talep gören Polly Pocket oyuncak modelleri arasında Polly Pocket oyuncak bebek modelleri gelir. Kız çocuklarının favorisi olan Polly Pocket oyuncak bebek, birbirinden farklı seçenekleri ile çocukların dünyasını süsler. Gerçeğe benzer özellikleri ile çocuklara gerçekçi bir oyun seçeneği sunan Polly Pocket oyuncak modelleri, sektörde kalite söz konusu olduğunda ilk akla gelen markadır. Farklı görünümleri, saç uzunlukları, kıyafetleri ve renkleri ile dikkat çeken Polly Pocket bebekleri modanın nabzını tutuyor. Çocuklar Polly Pocket karakterlerinin renkli dünyası, tarzı ve güzelliği ile ilgileniyor ve sevimli minik bebeklerle eğlenceli anlar yaşıyor.

Polly Pocket oyun seti modelleri çocukların hem tek başlarına hem de arkadaş grupları ile kaliteli vakit geçirmesini sağlıyor. Polly Pocket oyun setleri Moda seti, havuz partisi seti, su parkı seti, oyun parkı macerası oyun seti, popcorn oyun seti, parti paketi oyun seti setlerinden meydana geliyor. Polly Pocket oyuncakları genellikle set halinde tercih edilse de tekli olarak da satışa sunuluyor. 2 yaşından itibaren her çocuğun güvenle oynayabileceği oyuncak bebekler oldukça gerçekçi bir görünüme sahiptir. Kalitesi ve hafifliği ile dikkat çeken Polly Pocket oyuncaklarını çocuklar istedikleri her yere yanlarında götürebilir. Çocuğunuzun hayal güçlerini kullanarak çeşitli hikâyeler oluşturmalarını sağlayan oyuncaklar onların eğlenerek öğrenmesini sağlar.

Polly Pocket moda seti içinde rengârenk kıyafetler ve aksesuarlar bulunur. 3 yaşından itibaren kullanıma uygun olan bu set ile çocuklar renkleri kolaylıkla öğrenir ve çocuğunuzun giyim zevkinin gelişmesine yardımcı olur. 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan Polly Pocket su parkı oyun seti çocukların severek oynadığı setlerin başında gelir. 2 katlı su parkında çocuklar arkadaşları ile eğlence dolu anlar yaşar. Çeşit çeşit model alternatifleri ile sınırsız seçim yapabilme imkânı sunan Polly Pocket oyuncak modelleri çocukların farklı oyun tercihlerine hitap eder.

Polly Pocket oyuncak setleri iki farklı konseptle hazırlanır. Kimi setlerde sadece Polly yer alırken daha kapsamlı olan setlerde Polly Pocket evi, araçları, aksesuarları, hayvan arkadaşları, oyuncakları ve hobi malzemeleri yer alır. Kimi setlerde de Polly’nin yanında büyükanne Pocket, Shani, Nicolas, Lila ve tüm arkadaşları yer alır. Bu setler sayesinde çocuklar arkadaşları ile diyalog kurarak farklı oyunlar oynar. Böylece çocuklar eşitlikçi ve paylaşımcı olmayı öğrenir. Oyuncaklarını yanlarından ayırmak istemeyen çocuklar için tasarlanan Polly Pocket portatif çantalı setler ile çocuklar dış mekanda da eğlencenin tadını çıkarabilir.

Polly Pocket Oyun Setleri İle Çocuğunuzun Gelişimini Destekleyin

Çocukların yaratıcılık özelliklerini destekleyen oyuncakların çocuk gelişimine katkısı oldukça önemlidir. Doğru oyuncakla oynayan çocuklar oyun sırasında birçok beceri elde eder ve bu beceriler onları gerçek dünyaya hazırlar. Küçük çocuklar oyuncaklarına son derece bağlıdır. Sadece evde değil gittikleri her yerde sevdikleri oyuncaklarla oynamak isterler. Minik boyutları ile dikkat çeken Polly Pocket oyuncaklarını çocuklar istedikleri her yere yanlarında götürebilir. Böylece kendilerini güvende hisseder. Çocukların kişisel gelişimi için oldukça önemli olan Polly Pocket oyuncakları kusursuz bir performans sağlar.

Okul öncesi yaş grubundaki çocuklar genellikle evde aileleri ile vakit geçirir. Arkadaşları ile oynama imkanı olmayan çocukların en yakın arkadaşı Polly Pocket oyuncaklarıdır. Evde tek başına zaman geçiren çocuklar oyuncakları ile konuşur ve sosyalleşmek adına önemli bir adım atar. Oyunda keşfettiği davranışları gerçek hayatta gösteren çocuklar okul hayatına daha çabuk adapte olur ve arkadaşları ile kolay bağ kurar.

Polly Pocket oyuncakları eğitici setleri ile de dikkat çeker. Çocuklara hayvan sevgisi aşılayan Polly Pocket Hayvan Dostu, özellikle sudan korkan çocukları banyoya alıştırmayı amaçlayan Polly Pocket banyo eğlencesi çocukların gelişimine katkı sağlıyor. Farklı hayvan türlerini içinde barındıran hayvan dostu seti çocuklara hayvan sevgisini aşılıyor. Çocuklar farklı hayvan türlerini bir arada görebiliyor ve hayvanları tanıyor. İçinde doğa temalı çeşitli aksesuarlar bulunan set ile çocuklar doğanın çeşitliliği hakkı da bilgi sahibi olabiliyor. Oyun sırasında gerçek su kullanılmasına fırsat veren Banyo Seti, su korkusu yaşayan çocukları suya alıştırmada en büyük yardımcınız olacak. çocuklara hijyen ve kişisel temizlik bilgisi kazandıran oyuncak aynı zamanda çocukların eğlenmesini sağlayacak.

Polly Pocket Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada yer alan oyuncaklar arasında tercih yaparken bazı özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Gerçeğe yakın tasarımları ile dikkat çeken Polly Pocket oyuncak modelleri 2 yaş ve üzeri çocuklara hitap ediyor. Polly Pocket oyun setlerinin her biri farklı karakterlerden, farklı aksesuarlardan ve farklı oyun seçeneklerinden meydana gelmiştir. Çocuğunuz için oyuncak tercihi yaparken oyun zevklerini göz önünde bulundurmalı, kıyafet seti, parti seti, hayvan dostu set gibi oyun setlerinden birini tercih etmelisiniz. Oyuncak seçimi yaparken çocuğunuzun yaşına göre alacağınız oyuncağı belirlemelisiniz. Yaş grubunu kapsamayan oyuncaklar çocuğunuzun verimli vakit geçirmesinde etkili olmayacaktır.

2 yaş altı çocuklar için küçük parçalar içeren Polly Pocket oyun setleri tercih edilmemelidir. Küçük parçalar çocuklar için boğulma tehlikesine neden olabilir. Oyuncak seçimi yaparken çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini sağlayan oyuncak tercih edilmelidir. Çocuğun gelişimine uygun olan oyuncaklar fiziksel ve bilişsel gelişimine katkı sağlar. Oyuncak seçimi yaparken tüm bu noktalara dikkat ederek çocuğunuzun yaratıcılığına katkı sağlayabilirsiniz.

Polly Pocket Oyuncak Fiyatları

Sayısız oyuncak çeşidinin bulunduğu kategorilerde farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun seçenekler bulunur. Fiyat belirlemedeki en büyük faktör ürünün özellikleri ve modelidir. Her biri farklı özelliklere sahip olan Polly Pocket oyuncakları fiyat olarak da farklılık gösterir. Tekli ürünlerin, set halinde satılan ürünlerin ve hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eden modellerin fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Her çocuğa hitap eden arabalar fiyat olarak yüksek gruptadır. Çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alan Polly Pocket karavan, Polly Pocket scooter, özellikleri bakımından benzerlerinden ayrılır. Ancak bu ürünlerde kullanılan teknolojilerin farklı olması fiyatlarının da yüksek olmasına neden olmuştur. Gelişen teknolojiler ve kullanılan kaliteli malzemeler maliyetlerin artmasına neden olur.

Çocukların sağlığı ve gelişiminin desteklenmesini ön planda tutan markanın tüm oyuncakları uzmanlar tarafından test edilmiş ve uluslararası standartlara uygun olduğu kanıtlanmıştır. Tekli ürünlerde ve set halindeki ürünlerde oyuncağın kalite standartlarına uygun olduğuna dair açıklamalar yer almaktadır. Piyasadaki sahte ürünlerden kaçınmak için lisanslı ürünler tercih edilmelidir. Böylece çocukların sağlığı güvence altına alınmış olur. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Polly Pocket oyuncak modelleri her bütçeye hitap eden fiyatları ile dikkat çeker. Ürün seçenekleri arasında seçim yaparken filtreleme özelliklerini kullanarak çocuğunuzun zevkine ve bütçenize uygun en doğru oyuncağı seçebilirsiniz.

Polly Pocket oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR