Filtreleme
Kategoriler

Fen Toys Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Eğitici ve eğlenceli oyuncak arayanlar için Fen Toys ürünleri uygun fiyatlarla Otoys’da. Kaktüs bloklar, kinetik kum, oyun setleri ve arabalar gibi pek çok ürüne göz atmak için sanal kataloğumuza davetlisiniz. Hangi ürün olursa olsun, en ucuza aldığınızdan emin olabilirsiniz. En düşük fiyatlar ile en yeni ve en güzel oyuncakları satışa sunuyoruz. Kaliteli ve orijinal oyuncak siparişi için bizi seçin.

Yaklaşık 60 yıldır geniş ürün yelpazesiyle hem çocukları hem de çocukları için en iyisini isteyen ebeveynleri memnun etmeyi ilke edinmiş olan Fen Toys, plastik oyuncak ve oyun hamurları kategorisinde öncü markalardan biridir. Sürekli gelişen ve değişen oyuncak sektörünü yakından takip ederek ürün portföyünü genişleten Fen Toys Türkiye’de oyuncak sektöründe lider üreticilerden biridir. Tüm üretim aşamalarında testlerden geçerek çocukların sağlığı gözetilerek üretilen oyuncaklarda güvenlik ön planda tutulmuştur.

Büyüme çağındaki çocukların en çok ihtiyaç duyduğu şey ailelerinden görecekleri sevgi ve ilgidir. Yeterli sevgiye ve ilgiye sahip olan çocukların sağlıklı gelişimi, yaşına uygun oyuncaklarla desteklenmelidir. Fen Toys oyuncak modelleri doğumdan itibaren çocukların merak duygusunun, hayal gücünün yaratıcılık yeteneğinin gelişmesine destek olur. Çocukların hem bireysel olarak hem de arkadaşları ile oynayarak öğrenmesini sağlayan birçok oyuncak modeline sahip olan Fen Toys çocukların aileleriyle iyi ilişkiler kurmasını ve sosyalleşmesini destekler.

Fen Toys Oyuncak Modelleri

Eğitici oyuncaklar büyüme çağındaki çocukların zekâ gelişimine önemli katkı sağlar. Büyük küçük herkesin severek oynadığı legolar, eğitici oyuncaklar arasında en çok tercih edilendir. Çünkü çok geniş bir yaş aralığına hitap eder. Çocukların eğlenirken öğrenmesine katkı sağlayan Fen Toys lego modelleri, çocukların zekâ gelişimini desteklerken, hayal gücüne, motor becerilerini gelişimine ve sosyal ilişkilerinin gelişmesine de katkı sağlar. Çocukların motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayarak yürümesini hızlandıran Fen Toys ilk arabam ile çocukların ilk adımlarını atması daha eğlenceli hale gelir. Yürümeye yeni başlayan çocukların kendini güvende hissetmesini sağlayarak yürümeye teşvik eden model ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Çocukların bedensel gelişimlerini, el becerilerini, denge kontrolünü, motor becerilerini ve bacak kaslarını geliştiren ilk arabam, çocukların sağlığına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Bebeklerin oynamaktan en çok hoşlandığı oyuncakların başında rengârenk bultaklar gelir. Fen Toys papatya bultak bebeklerin eğlenirken öğrenmesini sağlar. Bebekler doğru parçaları yerine yerleştirerek başarmanın keyfine varır. Şekilleri yerine oturtmaya çalışırken motor becerileri gelişir. Bebeklerin el göz koordinasyonlarının gelişimine katkı sağlayan bultak bebeklerin farklı şekilleri ve renkleri tanımasını sağlar. 0-3 yaş grubu bebeklerin en çok dikkatini çeken oyuncaklardan biri de Fen Toys eğlenceli aktivite treni, küçük trenin üzerinde farklı şekiller, renkler ve sayılar yer alır. Çocuklar üç küçük vagonu birleştirir, treni oluşturur ve hareket eder ya da vagonları üst üste dizerek kule yapar. Çocuklara çok yönlü oynama imkânı sunan çuff çuff tren çocukların hayal güçlerini geliştirir, okunma, problem çözme yeni renk ve şekilleri algılama yeteneklerini geliştirir.

Yaratıcı Çocuklar İçin Fen Toys

Eğitici oyuncak kategorisinde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan Fen Toys, eğlendirirken öğreten oyuncaklarıyla çocuklar kadar ebeveynlerin de ilgisini çekiyor. Çocukların yaş aralıklarını göz önünde bulundurarak gelişim çağına uygun eğitici oyuncaklar üreten Fen Toys, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek üretimlerini o doğrultuda gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Fen Toys plastik oyuncaklardan taşıtlara, plaj oyuncaklarından salıncaklara, scoter çeşitlerinden blok çeşitlerine, evcilik oyuncaklarından takı çeşitlerine kadar birçok seçenek sunar. Oyuncak adına aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz Fen Toys yapboz çeşitleri, tamir setleri, garaj setleri, hayvan setleri, okul öncesi setler, oyun hamurları, kinetik kumlar, bultaklar gibi çocuk gelişimini destekleyen oyuncaklarla da kullanıcıların karşısına çıkar.

Çocukların yeteneklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olan Fen Toys, geleceğin pilotunu, doktorunu, bilim insanını keşfetmenizi sağlar. Fen Toys ürün modelleri ile çocukların yeteneklerini ortaya çıkarabileceğiniz gibi, ilgi alanlarını genişletecek, gelişimini destekleyecek oyuncak çeşitleri ile de yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Fen Toys oyuncak modelleri çocukların zekâ gelişimine ne derece kakı sağlıyorsa beden gelişimine de aynı oranda katkı sağlar. Fen Toys spor oyuncakları çocukların spor faaliyetlerine duyduğu ilgiyi arttırırken, Fen Toys müzik aletleri çocuklara müzik sevisini aşılar.

Birçok lisanslı ürünü bünyesinde barındıran Fen Toys çocukların çok sevdiği oyun ve çizgi film karakterlerine de ürünlerinde yer veriyor. Oyuncak denildiğinde akla gelen tüm ürünleri bulabileceğiniz Fen Toys geniş ürün yelpazesi ve ürün kalitesi ile piyasada lider konumu ile göze çarpıyor. Her geçen gün üretim kapasitesini arttırarak ihtiyaca yönelik ürünleri piyasaya sunan firma sağlam ürünleri ile sabit müşteri kitlesine sahiptir. Siz de çocuklarınızın hem kaliteli ve sağlam hem de ekonomik ürünlere sahip olmasını istiyorsanız çocuklarınızın oyun saatlerini Fen Toys güvencesine emanet edebilirsiniz.

Fen Toys Rengârenk Ve Eğlenceli Lego Setleri

Rengârenk parçalarıyla çocukların ilgisini çeken Fen Toys lego setleri her yaştan çocuğun severek oynadığı oyuncaklar arasındadır. Çocukların oyun oynarken yaratıcılık özelliklerini, hayal güçlerini, motor becerilerini geliştiren lego setleri aynı zamanda çocukların el göz koordinasyonunun, algılama yeteneğinin, dikkat ve odaklanma yeteneğinin gelişimine de önemli katkı sağlar. Çok sayıda parçalardan oluşan ve özel çantaları sayesinde kolayca taşınan lego setleri ile çocuklar her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarabilir. Oyunları bittikten sonra çocuklar parçaları toplayarak çantasına yerleştirir ve böylece çocuklarda sorumluluk bilinci gelişir. Küçük yaşlardaki çocukların renkleri, sayıları, şekilleri, eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayan Fen Toys lego setleri çocuklarınızın ilgi alanlarını ve yeteneklerini de keşfetmenizi sağlar.

Lego setleri sadece çocukların değil yetişkinlerin de en sevdiği oyuncaklardan biridir. Hem eğlendirici hem de dinlendirici olan lego oyun setleri ile yetişkinler ister çocukları ile eğlenceli vakit geçirebilir, ister yaratıcılık özelliklerini kullanarak tek başlarına farklı şekiller ortaya çıkarabilir. Çocukları ve yetişkinleri bir araya getiren nadir oyuncaklardan biri olan legolar ailece kaliteli vakit geçirmek için en ideal araçlardan biridir. Tüm yaş gruplarına hitap edecek şekilde farklı parça sayılarına sahip olan legolar kullanıcıların beğenisine sunulur.

Fen Toys 120 parça lego setleri, Fen Toys 250 parça lego setleri ve 500 parça lego setlerinin yanında daha büyük parçalara sahip olan 55, 75 ve 100 parçalık setler de bulunur. Küçük çocuklar için hazırlanan lego setleri daha az ve büyük parçalardan oluşur. Parça sayısı arttıkça genellikle parçalar küçülür. Küçük parçalı setler yutma tehlikesine neden olacağı için 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Fen Toys fiyatları seçilen parça sayısına ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Fen Toys oyuncakları kaliteli olmasının yanı sıra her bütçeye hitap etmesi nedeniyle de ebeveynler tarafından en çok tercih edilen oyuncak markası olma özelliğini taşır.

Fen Toys oyuncak modelleri ve daha fazlası Otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR