Filtreleme
Kategoriler

Şirinler Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Şirinler hayranları için peluş, figür ve set hâlinde ve çok sayıda oyuncak çeşidi en uygun fiyatlarla Otoys’da. Büyük indirimleri kaçırmamak için hemen linke tıkla ve eğitici, öğretici oyuncak çeşitlerini en ucuza satın al. Sitemizi düzenli olarak takip ederek kampanyaları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çocuğunuzu ve kendinizi mutlu etmek için bütçe dostu, dayanıklı ve çok yönlü oyuncak çeşitleri için her zaman bekleriz.

Belçikalı çizer Pierre Culliford’un oluşturduğu çizgi roman ve animasyon filmi olan Şirinler, 1958 yılında çizgi roman olarak ortaya çıkmış, 1981 yılında ise televizyonda gösterilmeye başlanmıştır. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en çok izlenen çizgi filmlerinden biri olan Şirinler büyük küçük herkesin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştır. Yayınlandığı günden bu yana her geçen gün popülerliğini arttıran Şirinler çizgi filminin tüm karakterleri oyuncak olarak da çocuklarla buluşur. Şirinler köyünde bir arada yaşayan küçük mavi insanların maceralarını konu edinen çizgi filmin birbirinden farklı özelliklere sahip olan tüm karakterleri çocukların beğenisini toplar.

Şirin Baba: Sihir konusunda uzman olan Şirin Baba Şirinler Köyü’nün lideridir. Uzun beyaz sakalı ve diğer şirinlerden farklı olarak giydiği kırmızı kıyafeti ile dikkat çeker.

Şirine: Şirine, Şirinler Köyü’nün tek kadın şirinidir. Uzun, dalgalı sarı saçları ve güzelliği ile dikkat çeken Şirine Gargamel tarafından Şirinleri yok etmek için yaratılmıştır. Ancak Şirin Baba onu sihirle değiştirmiş ve Şirinler Köyü’nün bir üyesi yapmıştır.

Gözlüklü Şirin: Oldukça zeki ve bilgili bir karakter olan Gözlüklü Şirin, Şirinler Köyü’nün tek gözlüklü üyesi olması ile dikkat çeker. Sürekli kitap okumasıyla bilinir ve ayrıca çok gevezedir. Şirinlere sürekli konuşmalar yapar ve konuşmasının bitiminde arkadaşları tarafından havaya atılarak hep kafa üstü yere düşer.

Usta Şirin: Köyün en becerikli ve çalışkan üyesidir. Her konuda uzman olan Usta Şirin yaptığı icatlar sayesinde Şirinlerin hayatını kolaylaştırır. En belirgin özelliği kulağının arkasında her zaman bir kalem taşımasıdır.

Somurtkan Şirin: Somurtkan Şirin hiçbir şeyden memnun olmayan, her şeyden nefret eden bir karakterdir.  Çok sevimli olmasına rağmen köyün en asosyal şirinidir.

Hayalci Şirin: Hayal dünyasında yaşayan Hayalci Şirin, her zaman hayali yerler ve kişiler görür.

Aşçı Şirin: Köyün obur aşçısı Aşçı Şirin, yemeklerini tüm köyle paylaşır. Bazen de dayanamayıp hepsini kendi yer.

Güçlü Şirin: Şirine’ye âşık olan Güçlü Şirin köyün en güçlü şirinidir. Kolunda bir kalp dövmesi ve evinde de ağırlık malzemeleri bulunur.

Süslü Şirin: Köyün en süslü ve şık şirini… Elinde her zaman bir ayna ve kulağının arkasında da bir çiçek takılıdır.

Şakacı Şirin: Köyün tüm şirinlerine sürekli şaka yapar ve onları genellikle kızdırır. Çünkü arkadaşlarına verdiği paketlerin içinden sürekli kötü sürprizler çıkar.

Tembel Şirin: Köyde hiçbir iş yapmadan iki ağaca bağlanan hamakta sürekli uyur. Başka bir şirinin onu dürtmesi ile de hamaktan düşerek uyanır.

Gargamel: Şirinlerin acımasız düşmanı olan Gargamel, aynı zamanda Şirinleri tanıyan tek kişidir. Gagamel’in tek amacı Şirinleri yakalayarak sihirlerinde kullanarak altına çevirmek ve onları yemektir.

Azman: Gargamel’in yardımcısı olan kedidir. Onun da tek amacı sahibi Gargamel gibi Şirinleri yakalayıp yemektir.

Şirinler Figür Oyuncakları ile Masmavi Bir Dünyaya Adım Atın

Küçük büyük herkesin uzun yıllar ekranlarda severek izlediği Şirinler, gerçeği aratmayan modelleri ile Şirinler figür oyuncaklar olarak çocukların oyunlarına konuk oluyor. Gerçekçi özelliklerin yer aldığı oyuncak figürleri ile çocuklar keyifli ve eğlenceli vakit geçiriyor. Kendinizi mavi bir dünyanın içinde hissetmenizi sağlayan Şirinler oyuncakları macera dolu hikâyeleriyle hem çocukların hem de koleksiyon yapmayı seven yetişkinlerin en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Şirinler Köyü’nün sakinlerinden oluşan tekli figür oyuncakların yanı sıra çizgi filmde yer alan mantar evlerin ve aksesuarların yer aldığı oyun setleri ile çocuklar yaratıcı hikâyeler oluşturuyor ve böylece hayal dünyaları gelişiyor. Farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde üretilen oyuncaklar hafif materyallerden üretildiği için çocuklar oyunları rahatlıkla oynuyor. Çocuklara zarar vermeyen yumuşak malzemelerden üretilen oyuncakları ebeveynler de gönül rahatlığı ile tercih ediyor.

Şirinler köyünde huzur içinde yaşayan ve birbirleri ile çok iyi anlaşan Şirinler karakterleri çocuklara bir arada yaşamayı, paylaşmayı, birbirlerine saygı duymayı, çalışkan ve iyi niyetli olmayı ve daha birçok güzel davranışı öğretir. Çizgi filmden tanıdığı ve sevdiği karakterlere sahip olan çocuklar Şirinler karakterleri ile oynarken öğrendiği erdemli davranışları pekiştirir. Tüm bu olumlu özellikleri nedeniyle Şirinler oyun setleri ve aksesuarları eğitim aracı olarak da kullanılır.

Şirinler Oyuncaklarının Çocuk Gelişimine Olan Katkısı

Şirinler Köyünde yer alan karakterleri hayranları ile buluşturan Şirinler oyuncakları çocuklarınız için geniş bir oyun dünyasının kapılarını açıyor. İnce detaylara ve şık tasarımlara sahip olan oyuncaklar hareket ettirilebiliyor. Çocukların keyifli zaman geçirmelerine katkı sağlayan figür oyuncakları parlak renkleri ve sevimli görüntüleri ile çocukların hayallerini süslüyor. 3 yaş ve üzeri kız veya erkek her çocuk için uygun olan oyuncaklar çocukları eğlendirmelerinin yanı sıra gelişimlerine de önemli katkı sağlıyor. Hareket ettirilebilir modeller çocukların el becerilerinin ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor.

Tekli oyuncaklarla çocuklar kendi şirin köylerini kurarken, spor, müzik ve kostüm temalı oyun setleri çocukların nesneleri ayırt etmesini sağlıyor. Böylece çocukların gözlem yetenekleri ve hayal güçleri gelişiyor. Eğitim aracı olarak da kullanılabilen Şirinler oyuncak modelleri arasında da birçok seçenek bulunuyor. Şirinler aktivite kitapları çocukların dikkat ve konsantrasyonunu arttırırken, çocuklarınız eğlenirken bir yandan da öğreniyor. Gruplandırma, eşleştirme, farklı olanı bulma, sıralama ve ayırt etme özelliklerini taşıyan oyun setleri çocukların gelişimine uygun olarak uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanıyor. Oyun setleri arasında en çok ilgi göreni ise Şirinler İngilizce Öğrenim Setleri… Çocukların eğlenirken İngilizce öğrenmesine yardımcı olan Şirinler oyun setleri, Şirinler karakterlerine hayran olan çocukların dikkatini toplamalarını sağlıyor ve böylece çocuklar daha kolay öğreniyor.

Şirinler boyama kitapları, yapbozlar, zekâ aktiviteleri, oyun kitapları, öğretici oyun setleri ile öğrenme süreci eğlenceli bir hal alıyor. Tüm bu seçenekler arasında doğru oyuncağı seçmek ve çocuğunuzun gelişimine en üst seviyede katkı sağlamak için çocuğunuzun gelişim düzeyine göre karar vermelisiniz. Böylece çocuğunuz dikkatini daha kolay toplar ve hiç sıkılmadan eğlenirken bir yandan da öğrenir.

Şirinler Oyuncaklarının Özellikleri Ve Fiyatları

Şirinler Köyü’nün tüm karakterlerinin prototiplerinden üretilen figür oyuncaklar çocukların sağlığı gözetilerek kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen materyallerden üretilmiştir. Darbelere ve solmalara karşı dayanıklı olan, uzun süre yıpranmadan kullanılabilen modeller kaliteli kumaş, sünger ve plastiklerden üretilmiştir. Çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirip oyunlar oynamanıza yardımcı olan Şirinler oyuncakları, Şirinler çizgi filminde yer alan parçaların gerçekçi modellemelerine sahiptir.

Şirinler oyuncaklarının özellikleri ve fiyatları tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Şirinler oyuncakları arasında seçim yaparken öncelikle çocuğunuzun kaç yaşında olduğuna dikkat etmeli seçiminizi bu yönde yapmalısınız. Yaş grubuna uygun olmayan oyuncaklarla vakit geçirmenin çocuğunuzun gelişimine hiçbir katkısı olmayacaktır. Küçük parçalar içermesinden dolayı 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun olmayan oyuncaklar peluş ve plastik olacak şekilde üretilmiştir. 3 yaşın biraz üstündeki çocuklar için peluş modelleri tercih etmek çocuğunuzun daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşaması için uygun olacaktır. Aynı zamanda peluş oyuncaklar çocuğunuz için harika bir uyku arkadaşı olabilir. Çeşitli boylarda üretilen oyuncakları çocuklar istedikleri yere yanlarında götürebilir.

Farklı markalar tarafından farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilen Şirinler oyuncakları doğal olarak farklılık gösterir. İçinde kullanılan malzemelerin kalitesi, ürünün kolay temizlenebilir olması da ürün fiyatını belirlemede önemlidir. Oyuncakların boyutu ne kadar küçülürse Şirinler oyuncak fiyatları da aynı ölçüde azalır. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Şirinler oyuncakları arasında her bütçeye uygun seçenekler bulabilmek mümkündür.

Şirinler oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR