ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Prego Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Prego oyuncakları büyük indirim fırsatları ile sevilen oyuncak sitesi Otoys’da. Kaliteli, markalı ve orijinal ürünleri hiç bu kadar uygun fiyatlarla satın almadığınıza eminiz. Bebeğinizin gelişimini desteklemek, çocuğunuzu okula hazırlamak ve bütçenizi sarsmamak için bizi seçin. Başka yere bakmanıza gerek bırakmayacak fiyatlar ile her zaman hizmete hazırız.

Taşınabilir küçük oyuncaklardan bebek arabalarına varıncaya kadar farklı tasarımlarda oyuncak ve çocuk gereçleri üreten Prego, ülkemizde sıklıkla tercih edilen kaliteli bir oyuncak üreticisidir. Prego oyuncak ve gereçleri kalite ve konfordan ödün vermeyen ebeveynlerin tercih edebileceği bir markadır. Bebeğinize özel oyuncak ve gereçler ona farklı olma duygusunu yaşatırken aynı zamanda konforu sayesinde rahatlamasını ve mutlu olmasını amaçlamaktadır.

Prego oyuncakları arasında asılabilir hayvan figürlü oyuncaklar, oyun halısı, hoppala (sesli) oyuncak çeşitleri, mama sandalyesi ve bebek araba çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle park yataklarındaki kullanım kolaylığı ve bebek arabalarındaki kumaş kalitesi, ebeveynlerin bebek araba koltuklarında kalite ve güvenlik arayışı nedeniyle sıklıkla tercih ettiği ürünlerdendir.

Bebek arabalarının yanı sıra mama sandalyeleri çocuğunuzun sakin bir şekilde mamasını yemesi için tasarlanmıştır. Rengârenk bir koltuk, önünde onu mutlu edecek sesli ekipmanlar ve konforlu bir koltuk yapısı mama saatlerini eğlenceye dönüştürüyor.

Prego bebek salıncaklarının bebeklerin gelişimine olan katkıları ise bu gereçleri ön plana çıkarmaktadır. Tıpkı mama sandalyesi işlevi gören salıncaklar çocukların hiç inmek istemeyecekleri kadar konforlu ve eğlencelidir.

Prego hoppala oyuncakları ise bebeğinize eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayacak yapıya sahip oyuncak çeşitleridir. Birbirinden renkli ve eğlenceli hoppala oyuncakları ile bebeğinizin sese olan duyarlılığı artarken bir yandan da kendini gülmekten alıkoyamayacaktır. Oynamaktan yorulan bebekler ise yine Prego’nun manuel-elektrikli beşiklerinde huzurla uyuyabilecekler.

Prego, bebeğinizle her anınızda ihtiyaç duyabileceğiniz mama sandalyeleri, yürüteçleri, çocuk bisikletleri, bebek arabası ve hoppala oyuncak çeşitleri ile memnun kalacağınız bir oyuncak markasıdır.

Bebeğinizin gelişim sürecini yakından takip ederken onun yaratıcılığını, motor becerilerini, duyu ve bilişsel gelişime katkısı olacak Prego oyuncaklarını tercih edebilirsiniz. Prego oyuncakları kaliteli ve eğlenceli oyuncak çeşitleri ile her bebeğin büyük keyifle oynayabileceği bir çeşitliliğe sahiptir. Bebeğiniz için dilediğiniz tüm Prego ürünlerini sitemizden bulabilir, uygun fiyatlarla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Prego çıngırak, puset oyuncağı ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR