ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

PubG Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Günümüz en popüler oyunlarından birisi olan PubG oyunu, ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Sadece bilgisayarlarda değil akıllı telefonlarda da büyük ilgi gören oyun bireysel olarak oynandığı gibi, ikili ya da grup halinde de oynanabilmektedir. PubG oyun ilk olarak 2017 tarihinde çıkmıştır. Çıkış tarihinden itibaren 3 ayda 4 milyondan fazla satmıştır.

Asıl adı PlayerUnknown’s BattleGround olan PubG oyunu, Bluehole tarafından üretilen bir video oyunudur. En fazla 100 oyuncu bir uçağın içinde oyuna başlamaktadır. Oyuncular istedikleri zaman uçaktan atlar ve paraşüt ile istedikleri konuma iner. Oyuncuların amacı, buldukları silahlar ile diğer oyuncuları öldürmektir.

Dünyayı kasıp kavuran PubG oyununa oluşan ilgiden sonra PubG oyuncakları da üretilmiştir. Küçükten büyüğe herkesin ilgisini çeken PubG oyuncakları nelerdir?

PubG Oyuncak Çeşitleri

Tüm dünyada çocuklar ve yetişkinler tarafından oynanan ve çok sevilen PubG oyuncakları, çocukların hayal dünyasını geliştirir ve kaliteli zaman geçirmesini sağlar.

PubG Kaskı

19 cm çapı bulunan PubG kaskı hafif malzemeden yapılmıştır. Oyun esnasında kafada ağırlık yapmaması için hafif malzemeden üretilmiştir. PubG kaskı spor malzemesi değildir. Yani bisiklet, scooter vb. dış mekân ürünleri ile birlikte kullanılmaz. PubG kaskı sadece oyun için üretilmiştir ve oyuncak özelliği taşımaktadır. PubG kaskının bazı yerlerinde keskin kenarlar olduğu için 3 yaş altı çocukların kullanımı için uygun değildir. Kaskın iç mekân ve dış mekânda sadece PubG oyunu oynarken takılması, amacına uygun kullanılabilirliği için gereklidir.

PubG Dev Saldırı Seti

PubG Dev Saldırı Seti ince işçilik ve yüksek kalite ile üretilmiştir. Sadece çocukların değil yetişkin PubG hayranlarının da mükemmel bir oyun deneyimi yaşamaları sağlamaktadır. Bu set sayesinde oyuncular en sevdikleri kahramanları canlandırmanın heyecanını yaşamaktadır. Setin içerisinde, PubG oyun kaskı, PubG tabanca, PubG komando bıçağı, PubG el bombası, PubG telsiz, PubG tava, PubG sesli ve ışıklı komando tüfeği bulunmaktadır. PubG tüfekte değişen üç renk bulunmaktadır. Ve tüfekte bulunan sesler gerçek ses efektleridir. Ayrıca sökülüp takılabilen dürbünü de bulunmaktadır. Dipçiği de sökülüp takılabilen özelliktedir. PubG tabancanın top haznesinde 10 tane top bulunmaktadır. PubG tabanca topları hızlı fırlatma gücüne sahiptir.

PubG Strike Dart Fırlatıcı

12 yaş ve üzeri için uygun olan PubG strike dart fırlatıcı, oyun hayranı çocuklarınız ya da arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye olabilir. PubG oyuncağı içerisinde 10 adet yumuşak dart ile birlikte gelmektedir.

PubG Revolver Dart Fırlatıcı

Dünyayı kasıp kavuran video oyununun keyfini şimdi de PubG Revolver Dart ile çıkarma zamanı! 12 yaş ve üzeri için uygun olan oyuncak, 20 adet yumuşak dart ile birlikte satılmaktadır. PubG Rovelver Dartın, hızlı fırlatma gücü bulunmaktadır.

PubG Oyuncak Silah (20 adet Dart)

PubG 6 Karakter ve Boncuk Atan Silah Seti

Setin içerisinde 6 adet PubG karakteri bulunmaktadır. PubG karakterlerinin boyutu 10 cm’dir. Ayrıca setin içerisinde 27 cm boyutunda bir adet boncuk atan silah bulunmaktadır. İçinden çıkan boncuklar yumuşak malzemeden yapılmıştır.

PubG 6 Karakter ve Silah Figürleri Seti

Setin içerisinde 6 adet PubG karakterleri ve minik silahları bulunmaktadır. PubG karakterlerinin hepsinin boyu 10 cm‘dir.

PubG Oyun Karakterleri Figürleri Seti

PubG oyun karakterleri setinin içerisinde 6 tane karakter bulunmaktadır. Karakterlerin boyu 9 cm’dir. Ayrıca setin içerisinde 4 adet minik tüfek modeli de bulunmaktadır.

PubG Sesli ve Işıklı Komando Tüfeği

PubG sesli ve ışıklı komando tüfeği ile harika bir oyun deneyimi yaşamak ister misiniz? Söküp takılabilen dipçik ve dürbünü ile gerçek hissi uyandıran PubG sesli ve ışıklı komando tüfeğinin 3 farklı renkte ışık özelliği ve gerçek tüfek sesi özelliği de bulunmaktadır. 3-15 yaş arası uygun olan PubG oyuncağı, yetişkinler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir.

PubG Savaş Oyunu Motoru

PubG savaş oyunu motoru sarı renktedir. PubG motor oyuncağı uzunluğu 28 cm, yüksekliği 15 cm ve genişliği de 9 cm‘dir.

PubG Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

  • PubG oyuncakları özel işçilikle üretilen oyuncaklardır. Özel işçiliğe sahip PubG oyuncakları kaliteli malzemelerden üretilmiştir. PubG oyuncakları oldukça dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde PubG oyuncaklarını nesilden nesle aktarabilirsiniz.
  • PubG oyuncakları sağlıklı malzemelerden üretilmiştir. Kimyasal ya da kanserojen madde içermez. Aynı zamanda set içerisinde çıkan dartlar da özel malzemelerden yapılmıştır. Vücudun neresine gelirse gelsin acıtmaz ya da zarar vermez.
  • Özellikle erkek çocuklarının enerjilerini atmak için hareketli oyunlar oynaması gerekmektedir. Erkek çocuklarının belli bir yaştan sonra hayal güçlerini geliştirici oyunlar oynaması zorlaşmaktadır. PubG oyuncaklarını kullanan çocuklar hem hayal güçlerini geliştirecek hem de enerjilerini bu oyuncaklarla çok rahat atabileceklerdir.

PubG Oyuncak Fiyatları

Sadece ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde oynanma rekorları kıran PubG oyununun oyuncakları da oldukça fazla satılmaktadır. Otoys olarak bizler de PubG oyuncaklarını güvence ve hizmet kalitemiz ile sunmaktayız. Kaliteli malzeme ve özel işçilikle üretilmiş PubG oyuncakları ile her çocuk oynasın her yetişkin koleksiyonuna katsın diye uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz. Otoys'ta bulunan PubG oyuncak fiyatları, piyasanın en ucuzu ve en kalitelisidir. Uygun ve kaliteli PubG oyuncakları için sitemizi şimdi inceleyin, beğendiğiniz ürünleri sepetinize atın ve hemen satın alın!

PubG oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR