Filtreleme
Kategoriler

Present Pets En Güzel Oyuncaklar

Present pets oyuncakları ile çocuklara hayvan sevgisini tattırmak oldukça kolay. Otoys oyuncak mağazamızdan en uygun fiyatlı ve zengin çeşitli sürpriz köpekçikler satın alabilirsiniz. Dilerseniz hediye edin dilerseniz uzun zamandır kurulmuş olan hayalleri gerçekleştirin. Oyuncak alışverişi yaparken zorlanmamak, hızlı seçim yapmak ve yüzleri gülümsetmek için biz buradayız.

Present Pets oyuncakları ile çocuklarınızı mutlu edebilir ve en iyi oyuncak seçeneklerinden birini sunabilirsiniz. Hediye evcil hayvan sürpriz köpek yavrusunu karşılarken çocuğunuz çok keyif alacak.

Bu oyuncak, sizi gördüğüne çok sevinecek ve hediye kutusundan tek başına çıkarak sizlere sevimlilik yapacak. Kutuyu kendiniz açana kadar hangi köpek yavrusu olacağını bilemezsiniz.

Yapacağınız şey kutunun dış katmanını açın, hediye etiketini çekin ve gösteriyi başlatın. Sevimli köpek yavrusu hevesle dışarı çıktığında kutu hemen sallanmaya başlayacak. Ön panel açılır ve içindeki Fancy Puppy adlı hediye evcil hayvanı gösterir: işte karşınızda Prenses veya Kweenie. Her Puppy'nin etkileyici gözleri, yumuşak peluş bir gövdesi ve patilerinde, kulaklarında, tasmalarında ve fiyonklarında pembe altın detaylar vardır.

Present Pets Oyuncağın Faydaları

Bu oyuncağın en iyi faydaları arasında çocuklara hayvanlara karşı sevgi, sorumluluk ve şefkat aşılar.

Okul öncesi çocukların motor becerilerini daha fazla geliştirmeleri gerektiğinden, kendilerine bakabilecekleri renkli ve farklı şekilli oyuncaklar faydalı olacaktır. Araştırmalar, Present pets ile oynamanın ve diğer oyun yollarıyla öğrenmenin çocukların gelişimine çok yardımcı olduğunu göstermiştir.

Oyunlar yoluyla öğrenme, çocukların sıkılmadan, ders, okul gibi kavramlardan korkmadan öğrenmelerini sağlar. Hem bebek oyuncakları hem de çocuk oyuncakları, çocukların duyuları uyarmasına ve çevre ile etkileşime girmesine yardımcı olabilir. Bu ürünler sadece çocukların oyun araçları değil aynı zamanda kendilerini keşfetmeleri için onlara eşlik eden yol gösterici unsurlardır.

Present Pets Özellikleri

Present Pets özelliklerinde kutuyu açtığınızda sürprizle karşılaşacaksınız. Bu köpek yavrusu ortaya çıktığında, özel bir kutu açma şarkısıyla karşı karşıya geleceksiniz. Tasma ve köpekle oynarken evcil hayvanınızın yaramaz kişiliğini keşfedin. Bu köpek size sarılmayı sever.

Ayrıca başını okşarsanız, size mutlu bir şekilde öpücükler ve tatlı mırıltılar verir. Ayrıca onunla oynamak için karnını kaşıdığınızda bu durum onu heyecanlandırmaya başlar.

My garden baby, Onunla konuşsanız bile, köpeğiniz onu tanıyabilir ve kuyruğu daha hızlı sallanır. Daha ilginç sürprizler için, geri düğmesine bastığınızda ve aynı anda başını okşadığınızda, yeni köpek yavrusu hemen oynayabilir ve farklı performanslar göstermeye başlar.

Ayrıca birbirinden fazla ses ve hareketleri vardır. Bunlar ortalama olarak 100'den fazla ses ve hareketle Present Pets sizi sevecek ve gerçek bir köpek yavrusu gibi beceriler sergileyecek.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR