Filtreleme
Kategoriler

Mega Bloks Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Megabloks oyuncak çeşitlerini arayanlar için zengin ürün yelpazemiz ile buradayız. Oyuncak siteniz Otoys uygun fiyatlar sunarken kaliteden asla ödün vermiyor. Güvenli ödeme seçenekleri sunuyor ve çocuğunuzu mutlu etmek için size destek vermekten mutluluk duyuyor. Oyuncak alışverişleriniz için bir tık uzağınızdayız.

Oyun, çocuklar için öğrenme, büyüme ve gelişme sürecinin en önemli parçasıdır. Siz ve çocuğunuz için keşfetme ve öğrenme, eğlence, neşe anları yaratan Mega Bloks, 30 yıldır minik inşaatçılar için geçirilebilir oyuncaklar üretmektedir. Çocukların tüm gelişim alanlarını desteklemek amacı ile oyuncak gruplarını genişleten Mega Bloks oyuncakları, tutması ve geçirmesi kolay inşaat blokları tasarlamıştır.

Fisher Price ailesinin bir üyesi olan Mega Bloks, renkli inşaat oyuncakları, kolay şekilleri ile hayal gücünü harekete geçirerek, çocuğunuzun erken çocukluk döneminde gelişimini destekler. Bu yüzden, çocuk gelişimi, öğrenme, yaratıcılık, büyüme ve gelişme konularında dünyanın her ülkesinde ebeveynlerin güvenini kazanmıştır.

‘’Her yaşta inşaat’’ sloganıyla hizmet veren Mega Bloks oyuncakları, çocuklarınız için farklı kategorilere ayrılmaktadır.

Mega Bloks Oyuncakları Nelerdir?

Mega Bloks, inşaat blokları ile her yaşa ilgi çekici oyun deneyimi sunmaktadır. Mega Bloks oyuncakları, oynayarak öğrenme ilkesini hareketle üretilmiştir. Gelin şimdi her yaşa farklı bir deneyim sunan Mega Bloks oyuncaklarına bir göz atalım.

Mega Bloks oyuncakları, minik ellere uygun tasarlanmış, kolay birleştirilebilir, az parçaları olan blokları ile dikkat çeker.

Yarış Kamyonu: 8 blok ve 3 yarış pistinden oluşur.

Haydi Öğrenelim!: Renkleri, sayıları ve şekilleri öğretmek için tasarlanmıştır. 150 büyük bloktan oluşur. Ayrıca bloklar baskılı süslemelerden oluşmaktadır. Kolay saklamak için saklama çantası da bulunmaktadır.

Müzikli Alfabe Treni: A’dan Z’ye kadar harfler ile süslenmiş bu trene herkes binmeli ve bu harika deneyimi yaşamalı. Gerçek sesler çıkaran Mega Bloks oyuncağı, 1-5 yaş arası için uygundur. Blokları diz, treni oluştur ve harfleri diz, kelimeleri oluştur mantığı ile tasarlanmıştır. 50 parçadan oluşan bu sette, 3 tane tekerlekli taban ve özel tren şekilleri de vardır.

Şekilli Bloklar Çek Çek Araba (Klasik): Hem renkli bir vagon hem de bul-tak oyunu. Şekilleri öğretmek için tasarlanan bu oyuncak, 25 blok ve 6 özel şekilli bloktan oluşur. Gruplandırma ve eşleştirme yaparak şekilleri öğretmeyi hedefler.

Şekilli Bloklar Çek Çek Araba (Pembe): 25 adet blok ve 6 adet özel şekilli bloktan oluşan bu oyuncak, pembe rengi ile oldukça dikkat çekicidir. Tutacağı sayesinde çek çek araba şeklinde çekilebilir.

Kraliyet Şatosu: Kurulabilir şato oyun setidir. 30 özel parçadan oluşan bir yapı bloğudur. 1 prenses ve 1 şövalye karakteri bulunmaktadır. Çocuklar bu bloklarla oluşturdukları kraliyet şatosunda hikâyeler yaratabilir ve hayal güçlerini kullanabilirler. 1-5 yaş arası çocukların kullanımı için uygundur.

Taşınabilir Arabalı Blok Seti: 16 parça ve 1 tekerlekli tabandan oluşan bu setin, taşınabilir tekerli taşıma çantası da bulunmaktadır. Nereye giderseniz gidin yanınızda rahatlıkla götürebileceğiniz bu seti, minik çocuğunuzun da taşıması çok kolay. Özellikte seyahat eden aileler için ideal bir settir.

Aktivite Masası (Klasik): Bloklar ile sınırsız oyunlar oynayabileceğiniz bir set istiyorsanız, bu set tam size göre! Pazar yeri, benzin istasyonu ya da bir trafik lambası inşa etmek için blokları üst üste masanın üstüne dizmeniz yeterli. Bu masa özellikle çocukları ile birlikte oyunlar oynamayı seven aileler için ideal. 30 parça bloktan ve 2 adet tekerlekli araçtan oluşan bu set, katlanabilir ve taşınabilir masa seti ile birlikte kendi kasabanızı oluşturmak için muhteşem bir tasarım. 

Aktivite Masası (Pembe): 30 parçadan oluşan bu set ile çocuğunuz hayal gücünün sınırlarını zorlayacak. Güzel bir ev, bir fırın ya da posta kutusu inşa etmek ve güzel bir evcilik oyunu oynamak istiyorsanız su set tam size göre.

Bloklu Yürüteç Fil: Sevimli fil ve hayvan arkadaşları ile eğlenceli bir oyuna hazır mıyız? Dönen silindirin içindeki blokların dönmesini saklamak için fili çekmeniz yeterli. 25 adet bloktan oluşan bu setin kapağı inşaat zemini olarak kullanılabilir. 1-5 yaş için uygun bir Mega Bloks oyuncağıdır.

Alfabe Treni: 20 parçalı bu sette A’dan Z’ye bütün harfler vardır. Ayrıca 3 adet tekerlek tabanı da bulunmaktadır.

Veteriner: Neşeli veteriner kliniğinde şimdi kontrol zamanı! Küçük hayvan severler klinikte veterinere yardım edebilirler. Bloklarla renkli veteriner kliniği oluşturup, şirin bir kedi ve sevimli köpek ile oyuna başlayabilirsin. 11 parçadan oluşan bu sette 1 tane veteriner karakteri bulunur.

Jeep Küçük Arazi Aracı: Mega Bloks küçük arazi aracı ile maceraya hazırız. 1-5 yaş arası çocuklar için uygundur. 6 adet büyük bloktan oluşur.

Blok Toplayıcı Çek Çek Araba (Pembe): Blokları yutan bu vagon, klasik vagon ile parçaları toplayan bir aracın birleşiminden oluşur. Çocuğunuz vagonu hareket ettirerek blokları yerden toplayabilir. 20 adet renkli bloktan oluşan bu seti çocuklar çok sevecektir.

Blok Toplayıcı Çek Çek Araba (Klasik):  20 adet bloktan oluşan bu set, vagon hareket ederken blokları toplayan bir özelliğe sahiptir.

Mega Bloks Delüks Blok Çantası: 150 adet inşaat bloğu ile sınırsız oyun zevki yaşayacak olan çocuklar, oyun zamanı bittiğinde, kullanışlı çantasına blokları toplayabilirler.

Arazi Aracı:  6 adet blok ve oyun karakterinden oluşur.

John Deere Büyük Damperli Kamyon: Henüz okula gitmeyen çocuklar için tasarlanan bu kamyon, 1-4 yaş arası çocuklar için uygundur. 20 adet büyük bloktan oluşur.

Traktör: 6 adet büyük bloktan oluşuyor. Sağlam yapısı ve büyük tekerlekleri ile dikkat çekmektedir.

Damperli Kamyon: CAT damperli kamyon gerçek bir kamyon gibidir. Sette küçük bir karakter ve 6 adet oyun bloğu bulunmaktadır.

Büyük Saklama Çantası (Pembe - 80 parça): 80 parçadan oluşan bu setin pembe ve mor renkte çantası bulunmaktadır.

Eğlenceli Bahçe İşleri: 30 adet büyük blok, 1 adet çöp kamyonu ve 1 adet Block Buddy figüründen oluşmaktadır. Bu set, çocukların hayallerindeki dünyayı inşa etmesine olanak sağlar.

Neden Mega Bloks Oyuncakları Almalıyız?

 • Erken çocukluk gelişimi dikkate alınarak tasarlanan ve hazırlanan blokları üretmesi sebebiyle,
 • Oyun sisteminin çocuklara uygun ve güvenilir olması nedeniyle,
 • Kırılmayan malzemelerden üretilmesi yani dayanıklı ve güvenli olması sebebiyle,
 • Nesilden nesile aktarılabilecek özelliklere sahip olması nedeniyle,
 • Birbirine kolay takılması yani kullanışlı olması sebebiyle,
 • Kolay istiflenebilir olması yani düzenli olması nedeniyle,
 • Aileler ile çocukları eğlenceli bir ortamda bir araya getirmesi sebebiyle,
 • Her yaş grubuna uygun olması nedeniyle,
 • Sürdürülebilir malzemelerden yapılmış olması sebebiyle,
 • Çocukların rahat kullanmaları için tasarlanmış olması nedeniyle,
 • Bir amaca yönelik tasarlanmış olması sebebiyle,
 • Tüm setlerin birbiriyle ve diğer markalarla uyumlu olması nedeniyle, gönül rahatlığı ile Mega Bloks Oyuncaklarını satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Mega Bloks Oyuncakları Fiyatları

Dürüst bir şekilde doğru oyuncakları doğru fiyatlarla müşterilerine sunan otoys.com.tr, kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip haline getirmiştir. Her setinde mümkün olan her ayrıntıya dikkat eden Mega Bloks, özel parçaları ve renkleri ile çocuklar kadar ailelerin de dikkatini çekiyor. Her kesime hitap etmeye çalışan ve herkesin ulaşması için makul fiyat hizmetleri sunan otoys.com.tr, Mega Bloks oyuncaklarını sizlerle buluşturuyor.

Mega Bloks oyuncakları ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR