Filtreleme
Kategoriler

Hatchimals Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Hatchimals oyuncak, robotik bir oyuncak serisidir ve Spin Master tarafından üretilmektedir. Hatchimals oyuncakları sürpriz bir yumurtadan çıkar ve çocuklarınıza farklı bir deneyim yaşatır. İlk kez Ekim 2016’da piyasaya sürülen bu oyuncaklar, çocuklar tarafından çok sevildi ve beklenmedik bir ilgiyle karşılandı. Spin Master bu ilgiye hazırlıksız yakalandı. Önceleri 6-8 yaş arası kız çocukları için piyasaya sürülen Hatchimals oyuncak, erkek çocukların ve yetişkinlerin de ilgisini çekmiştir.

Hatchimals oyuncaklarında yeni teknoloji ile sensörler kullanılmaktadır. Ebeveynler Hatchimals’ı eve ilk getirdiklerinde, çocuklar yumurta ile oynadıklarından çıkma zamanının geldiğini hisseder ve kuluçka süresi de böylelikle başlamış olur. Bu sürenin ne kadar olacağını maalesef hiç kimse bilemez ama Hatchimals ile çok fazla etkileşimde olmak bu sürenin kısa olabileceği ihtimalini doğurur. Sonunda Hatchimals yumurtadan çıkmaya hazır olur ve eğlenceli süreçte böylece başlar.

Hatchimals oyuncakları yumurtanın içine gizlenmiş küçük robotik oyuncaklardır. Oyuncaklar kutudan çıktıktan sonra çocuklar yumurtaya dokunarak ve severek ona bakmak zorundadırlar. Ayrıca yumurtanın göz rengi yumurta içinde değişmektedir. Hatchimals oyuncağının göz rengi aç, korkmuş, üzgünken vb. durumlarda değişmektedir. İhtiyaçlarını karşıladığınızda göz rengi gökkuşağına dönüşecektir. Göz rengi değiştiğinde ne anlamına geldiğini öğrenmeniz için bir Hatchimals oyuncak sözlüğü de bulunmaktadır. Bu sözlükte Hatchimals oyuncağının eylemlerini öğrenmek için talimatlar bulunmaktadır. Bu talimatlar çocuğunuzun Hatchimals ile kolay oynamasını sağlamak içindir.

Hatchimals oyuncakları, yumurtadan çıkmaya hazır olduğunda size haber verir ve oyuncağın yumurtadan çıkması yarım saat kadar sürebilir. Hatchimals yumurtadan çıkarken sesler çıkarır ve size haber verir ayrıca gözleri de bu esnada parlar.

Hatchimals göz rengi, hayvanın ruh haline göre değişmektedir. Oyuncak yumurtadan çıkmadan içinde hangi Hatchimals oyuncağının olduğunu bilemezsiniz. Fakat kutunun üzerinde iki tane Hatchimals resmi bulunmaktadır. İçinden çıkan Hatchimals bu iki resimden biri olacaktır. Çocuğunuza Hatchimals oyuncak alırken lütfen bu detayı unutmayınız. Bu tamamen sürpriz olacak ve çocuğunuzu heyecanlandıracaktır. Hatchimals oyuncak yumurtadan çıktığında eğlence bitmiyor hatta yeni başlıyor.

Hatchimals, bir bebek gibi bakım isteyecek ve tıpkı bir çocuk gibi büyüyecek. Ayrıca Hatchimals oyuncakları hapşırır, öksürür, gıdıklanmaktan zevk alır ve güler. Yani Hatchimals yumurtadan çıktıktan sonra gerçek bir evcil hayvan gibi davranmaktadır.

Hatchimals oyuncakları ile ilgili detaylı YouTube videoları bulunmaktadır. Bu videolarda Hatchimals oyuncaklarının kuluçka dönemleri, yumurtadan çıktığında nasıl oynanacağına kadar tüm detaylar anlatılmaktadır.

Hatchimals Oyuncak Figürleri

Toplam 46 tane Hatchimals oyuncak tasarımı vardır fakat bunlardan sadece 11 tanesinin piyasada satışı bulunmaktadır.

 • Pengualas
 • Draggles
 • Owlicorns
 • Burtles
 • Bearakeets
 • Ligulls
 • Deerioles
 • Givarens
 • Peacats
 • Zuffins
 • CollEEGtibles
 • Hatchimals HatchiBabies

Hatchimals Oyuncak Çeşitleri

Hatchimals CollEGGtibles 4’lü Paket Seri 3

Teması arkadaşlık olan Hatchimals oyuncakları ile en yakın arkadaşlarını buluştur ve takımını oluştur. Bu paketin içinde 4 farklı Hatchimals oyuncağı bulunmaktadır. Ayrıca kutunun içinde karakterlerin ailelerini gösteren bir poster de çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken yumurtayı ısıtıp, renginin pembeye dönüşmesini beklemek. Hatchimals yumurtadan çıktığında sürpriz oyunlar oynayacağın maceralar seni bekliyor.

Hatchimals CollEGGtibles 2’li Paket Seri 3

Bu özel bir seridir, bu nedenle bazı yumurtalarda iki tane sürpriz Hatchimals oyuncağı çıkabilmektedir. Bu yumurtalarda 100’den fazla figür bulunmaktadır. 3. sezon karakterlerinin yer aldığı bu Hatchimals oyuncakları ile kendi Hatchtopian’ı oluştur. Ayrıca Hatchimals oyuncağının yer aldığı paketin içinde bir adet saklanma yuvası ve bir adette poster bulunmaktadır.

Hatchimals CollEGGtibles İkili Karton Paket

Hatchimals yumurtanın içinden çıkmayı bekleyen sevimli canavarlar var. Bu paketin içinde birbirinden sevimli iki tane Hatchimals seni bekliyor. Hatchimals’ın 3 aşamada yumurtadan çıkmasını sağlayın ve eğlenceli bir maceraya başlayın.

Hatchimals CollEGGtibles 4’lü Paket

Hatchimals oyuncaklarının dünyaya gelmesi için senin yardımına ihtiyaçları var. Yumurtayı eline alman ve kalp işaretli yeri ovalaman yumurtadan çıkması için yeterlidir. Hatchimals yumurtanın üstüne bastır ve oyuncağın dünyaya gelsin. Hadi bakalım içinden hangi sevimli Hatchimals oyuncak çıkacak?

Hatchimals CollEGGtibles Pixies

Pixie’nin, sürpriz yumurtanın dibinde saklanan 3 gizemli aksesuarı bulunmaktadır. Ne olduklarını öğrenmek için yumurtadan çıkarmanız gerekmektedir. Ayrıca yumurtanın içinde Pixie yatak ve oyun keyfi için sürpriz bulunmaktadır. Her Hatchimals oyuncağının ışıltılı saçları, şık bir kıyafeti ve sihirli kanatları bulunmaktadır. Yumurtanın kabuğunu kırmak ve içinde hangi Pixie bebeğinin olduğunu görmek içi yumurtaya hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır. Mor renk olan yumurtayı pembeleşinceye kadar ovalayın. Hatchimals Pixies koleksiyonunun bu harika minik bebekleri 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Hatchimals Pixies bebekleri 5 cm boyundadır ve 4 farklı bebek modeli bulunmaktadır.

Hatchimals CollEGGtibles Cosmic Candy Tekli Paket

Kozmik karakter Candy’nin sevimli ve benzersiz bir stili bulunmaktadır. 12 farklı Cosmic Candy karakteri bulunmaktadır. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Hatchimals oyuncağının içinden çıkan figürlerden isterseniz koleksiyon bile yapabilirsiniz.

Hatchimals Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

 • Hatchimals oyuncakları kullanımı özellikle 3 yaş ve altı çocuklarda uygun değildir. Küçük olduğu için ağzına atma gibi bir durumla karşılaşılabileceğinden, ebeveynlerin gözetiminde oynamasına müsaade edilmelidir.
 • Hatchimals oyuncakları kimyasal içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Çocuğunuzun sağlığını riske edecek hiç bir zararlı hammadde içeriğinde bulunmamaktadır.
 • Hatchimals oyuncakları dayanıklı ve kalitelidir. Kolay kolay kırılmaz ya da bozulmaz, çocuklarınız uzun yıllar Hatchimals ile oynayabilir.

Hatchimals Oyuncak Fiyatları

Bu kadar donanımlı ve akıllı Hatchimals oyuncaklarının fiyatlarının pahalı olduğu bir gerçektir. Firmamız, ülkemizde satışı yapılan Hatchimals oyuncak fiyatlarının en uygun olduğu firmadır. Bu nedenle kaliteyi uygun fiyatlarla satın almak için, sitemizde bulunan Hatchimals oyuncaklarını inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

Hatchimals oyuncak çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyatlarla şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR