Filtreleme
Kategoriler

Cicciobello Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Cicciobello oyuncak bebek ve arkadaşları en ucuz nerede diye aramanıza gerek yok. Otoys Cicciobello oyuncak çeşitlerini karşılaştırma yapmanıza gerek kalmayacak fiyatları ile satışa sunuyor. Çok hastayım diyen bebeğini iyileştirirken çocuğunuzu seyretmek için büyük ücretler ödemenize gerek yok. Çocuğunuzun evcilik oyunlarının kalitesini arttırmak için bizi seçin.

Oyuncaklar çocukların hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Yapılan araştırmalara göre çocuklar günde yaklaşık üç saat oyuncaklarıyla oynamaktadır. Oyuncaklar çocukların hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının, mantıksal yönlerinin, analitik zekâlarının ve el göz kaslarının gelişiminde büyük rol oynamaktadır. Doğru ve bilinçli oyuncaklar seçilmesi onlara pek çok katkı sağlayacaktır. Dünyanın önde gelen oyuncak markalarından biri olan 1978 yılında kurulmuş İtalyan Giochi Preziosi, 2009 yılından beri Türkiye pazarındadır ve oyuncaklarını sevgili çocuklarla buluşturmaktadır. Cicciobello ismi İtalyanca bir erkek ismidir ve Cicciobello erkek bebek olarak üretilmektedir. Giochi Preziosi tarafından üretilen Cicciobello marka oyuncak bebekleri çocukların oyun dünyalarına katkıda bulunup bir oyuncaktan çok daha fazlasını sunar. Cicciobello oyuncak bebeklerini tanıyalım.

Cicciobello Oyuncak Bebekleri Nelerdir?

Cicciobello Çok Hastayım Bebek Oyuncak

Cicciobello oyuncak markasının öne çıkan ürünlerinden biri olan "Çok Hastayım Bebek" hem Türkiye’de hem de Avrupa’da tercih edilen oyuncaklar arasındadır. Çok hasta olan bebeğin sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var. Bunun için ona yardım etmen gerek. Bu bebek diğer oyuncak bebeklerden farklı olarak erkek bebek olarak üretilmiştir. Gerçeğe çok yakın bir şekilde tasarlanan bebeklerin hastalanınca yanakları kızarıyor ve ağlamaya başlıyor. Hastalığını anlayabilmek için steteskop ile göğsünü dinleyip, kutunun içerisinde yer alan termometre ile ateşini ölçebilirsin. Bebeği iyileştirmek için ona vitaminler, süt ve meyve suyu gibi takviyeler yapman lazım. Bunun için üç farklı renkte biberon mevcut. Hala mı iyileşmedi? O zaman yapman gereken iğnesini vurmak olacak. Bu aşamadan sonra iyileşeceğine eminiz. Artık onunla keyif dolu vakit geçirmen için hiçbir engel yok. Kutunun içerisinde 1 tane Cicciobello bebek, 1 tane ateş ölçer, 3 tane biberon, 1 tane steteskop, 1 tane emzik ve 1 tane iğne bulunur.

 • Oyuncak pille çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
 • 2 LR44 pil gerekmektedir.
 • Oyuncak bebek mavi renktedir.
 • Kutunun Ölçüsü 49 x 19 x 31 cm’dir.
 • Oyuncak 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Cicciobello Doktor Çantası ve Aksesuarları

Çocuklarınıza meslekleri tanıtmaya başladığınız yaşlarda onlara bu mesleklerin icra edilirken kullanıldığı alet, araç ve gereçleri vs. tanıtırsanız daha akılda kalıcı olacaklarından şüphe yok. Cicciobello markası da mesleklerden biri olan doktorluğu tanımaları ve aşina olmaları için bu seti üretti. Doktor Çantası seti ile rol yapma yetenekleri, sosyalleşme becerileri, el kas becerileri ve yaratıcıklarını geliştirebilecekler diledikleri zaman bebeklerini tedavi etme şansına sahip olacaklardır. Ayrıca çok şık ve mavi renkteki doktor çantası, kolayca yanlarında taşıyabilecekleri boyutta. Doktor Çantası ve Aksesuarları setinde doktorculuk oynarken işlerine yarayabilecek tüm aletler var. Bunlar;

 • Doktor Çantası
 • Çıkartmalar
 • Simli Otoskop
 • Termometre
 • Simli Şırınga
 • Tansiyon Aleti
 • Işıklı Stetoskop
 • Bandaj

Cicciobello Olaf Kıyafetiyle Frozen

Cicciobello bebek Karlar Ülkesi 2 filminin en sevilen karakterlerinden birinin kostümüyle karşımıza çıkıyor. Orijinal Olaf tulumu, tulumun şapkası üzerinde yer alan turuncu havuç detayı, elinde tuttuğu emziği ve tatlılığıyla ona kim karşı koyabilir ki? Gerçek bebeğe çok yakın nitelikte tasarlanan bebeğe ağladığı zaman emziğini vermeniz yeterli. Oyuncak dünyana renk katacak bu sevimli bebek seni bekliyor. Serinin iki farklı çeşidi mevcuttur.

 • Kutuda 1 adet Cicciobello Olaf bebek, 1 adet emzik bulunmaktadır.
 • Bebek pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir.
 • 3 X 1,5V AAA pil gerekmektedir.
 • Kutunun Ölçüsü: 49 x 34 x 17,5 cm’dir.
 • 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur.

Cicciobello İlk Dişim

Sıradanlıktan uzak, farklı kategorilerde bebek tasarımları yapmaya özen gösteren marka bu kez İlk Dişim adlı oyuncak bebeği ile sizlerle. Cicciobello bebeğimiz büyümüş ve ilk dişini çıkarmak üzere. Kot kumaş şortu, diş resmi olan tişörtü ve sarı ayakkabılarıyla çok tatlı bir kombine sahiptir. Kutunun içerisinde yer alan cımbız ile bebeğin ağzına yaklaştığınızda ilk dişi kayboluyor, diş kaşıma halkası ile ağzına değdiğinizde ise içerisinde yer alan mıknatıs sistemi sayesinde diş tekrar ortaya çıkıyor. Onun bu ilk dişini çıkarma deneyiminde yanında olmak istersin değil mi? Kutunun içerisinde:

 • 1 adet Cicciobello bebek
 • 1 adet cımbız
 • 1 adet diş kaşıma halkası bulunmaktadır.
 • Kutunun Ölçüsü: 24.5 x 11 x 35 cm’dir.
 • Pil kullanımına gerek yoktur.
 • Oyuncak 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Cicciobello Muah Öpücük Bebek

Cicciobello Muah Öpücük Bebek tam bir sevgi kelebeği olarak yaratıldı. Sapsarı saçları, mavi tulumu ve plastik şeffaf ayakkabılarıyla yeni oyuncağın olmak için hazır. Bebek sevdiklerini öpmek için sabırsızlanıyor. Sevimli yüz ifadesi ile gerçek bir çocuk gibi sana güler ve öpücükler verir. Bunun için bebeğin ağzını yanağına yaklaştırman yeterli. Havaya atıldığında ise gülmeye başlar. Özellikle kız çocuklarına yönelik tasarlanan bu bebek onların evcilik oyunlarında yer almayı bekliyor. Bebeklerle ilgilenmek, kıyafetlerini giydirip çıkartmak vs. onların hayal dünyalarını, yaratıcılıklarını geliştirecektir. Kutunun Ölçüsü: 24,5 x 13 x 35 cm’dir. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

Cicciobello Yaz Tatili Sunny

Cicciobello Yaz Tatili bebek ile tatile var mısın? Yaz boyunca senden ayrılmayacak, sahile, plaja, havuza gittiğin her yere seninle gelecek. Ayrıca Cicciobello bebeklerin broznlaşabilmesi gibi çok önemli bir özelliği var. Güneşte kaldığı vakitle doğru orantılı olarak renk değiştirebiliyor, göbeği ve yüzü bronzlaşıyor. Sevimli yaz kostümü ile seninle birlikte vakit geçirmek için hazır bile. Mavi deniz şortu, yaza uygun rengârenk tişörtü ve tabii ki yazın olmazsa olmaz aksesuarı gözlüğüyle çok sevilesi bir bebek. Herhangi bir pil kullanımına gerek yoktur. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

Cicciobello Oyuncak Bebek Fiyatları

Uluslararası alanda tanınan ve sevilen oyuncak markası Cicciobello çocukların ve ebeveynlerin vazgeçilmezi olmuştur. Her yıl ürünlerine yenilik katan ve çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklar tasarlayan marka çocukların hayatında önemli bir yere sahiptir. Bebekler sayesinde çocuklar sorumluluk alma, yaratıcılıklarının, dikkat ve odaklanma, sosyalleşme ve hayal kurma becerilerini geliştirirler. Satın alınan oyuncaklar, çocukların onlara sert davranma ihtimalini göz önünde bulundurarak sağlam ve dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Uzun yıllar oynanabilir, hatta koleksiyon olarak saklanabilir. Marka, tasarlayıp ürettiği oyuncakların hiçbirinde çocukların sağlığına zararlı kanserojen madde kullanmaz. Siz de çocuklarınızı Cicciobello oyuncaklarıyla tanıştırmak için online alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cicciobello oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR