ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Cloudees Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuklar kendilerini ve çevrelerini oyun yolu ile tanımaktadır. Oyun oynarken çevresinde bulunan her şey ile iletişim halinde oldukları için kelime dağarcıkları, duyuları ve zekâsı oyun ile gelişmektedir. Bilinçli seçilen oyuncaklar, çocukların hem oyunlarını hem de dünyalarını genişletir ve geliştirir.

Cloudees oyuncakları, çocukların inanılmaz bir sürpriz ile karşılaşmalarını sağlamaktadır. Çocuklar Cloudees ile bulutların içindeki sihirli dünyayı keşfe çıkıyor. Büyük arkadaşlar ve küçük arkadaşlar olmak üzere iki kategoride karşımıza çıkan Cloudees oyuncaklarının oldukça dikkat çekici bir paketi bulunmaktadır. Kutunun dışında yazan talimatları okuyarak bu eğlenceli oyunu başlatabilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken oyuncağın paketini açmak ve Cloudees kutusunun üzerine bir miktar su dökmek. Suyu döktükten sonra kapağı kapatarak, içinden çıkan anahtarı, boş bulunan deliğe kapatıyoruz. Ardından kutuyu sallamaya başlıyoruz. Yaklaşık 1 dakika kadar salladığımız Cloudees sürpriz kutusunun üstüne taktığımız anahtarı çıkartıp, kapağını açıyoruz. Üstünde bulunan kapağı kaldırıyoruz. Ve işte sürpriz! Karların altında bir oyuncak bize gülümsüyor. İçinden sürpriz karakterin ismi de kutumuzda çıkan tanıtım kartının içinde yer alıyor.

Ayrıca oyuncak kutusunun içinde bir de sürpriz hediye paketi bulunuyor. İçinden evcil hayvana ait aksesuarların olduğu bir hediye paketi çıkıyor.  Paketin içinden çıkan, anahtarlık aparatını kutuya takıp isterseniz taşıma çantası olarak kullanabilirsiniz.

Küçük Cloudees paketinde de, büyük pakette olduğu gibi bir evcil hayvan oyuncak, bir anahtarlık aparatı, kuyruk aksesuarları çıkmaktadır. Oldukça eğlenceli ve sürprizlerle dolu olan Cloudees oyuncakları, çocuklarınızı eğlendirecek ve keyifli vakitler geçirmesini sağlayacak.

Cloudees Oyuncakları Nelerdir?

Rüzgâr yolu, kar tanesi tepesi ve Yağmur Damlası Köyü gibi yerlerden gelen Cloudees evcil hayvanları çocuklarınızın eğleneceği bir deneyim sağlamaktadır. Toplam 28 tane Cloudees evcil hayvanı bulunmaktadır.

Cloudees Minis

4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Cloudees Minis oyuncaklarının içinden evcil hayvanlar çıkmaktadır.  14 tane Cloudees Minis evcil hayvanı bulunmaktadır.

Cloudees Big

4 yaş üstü çocuklar için uygundur. 14 adet Cloudees Big evcil hayvanı bulunmaktadır. Birbirinden güzel bu evcil hayvanlarla muhteşem bir koleksiyon yapabilir ve eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Cloudees Oyuncakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuğumuza oyuncak alırken çok fazla düşünüyor muyuz? Yaşına uygun olup olmadığına bakıyor muyuz? Oyuncak ile kişilik özellikleri arasında bir bağ var mı?

Yapılan bilimsel araştırmalar, çocukların ve oyuncaklarının bir bütün olduğu ve gelişiminde büyük etkisi bulunduğunu göstermektedir. Özellikle 0-48 ay arasında çocuklar dünyayı anlamlandırabilmek için deneyimlere ihtiyaç duyar ve bu deneyimleri ancak oyun ve oyuncakları ile öğrenir.

Cloudees oyuncakları bahsedilen bu deneyimlere fırsat vererek, hayal gücünü geliştirici ve sosyal becerilerini destekleyen oyuncaklardır.

Renkleri ve tasarımları ile sadece çocukları değil yetişkinleri de büyüleyen Cloudees oyuncakları, çocuklarda merak duygusunu da canlı tutmaktadır.

Cloudees oyuncaklarının yapımında kullanılan malzemeler, kimyasal malzemeler değildir ve kanserojen madde içermezler. Çocuğunuz bu oyuncaklarla güvenle oynayabilir.

Oyuncak seçiminde en önemli unsurlardan biri olan, çocuğun yaşına uygun oyuncak seçimi ilkesini de unutmamak gerekir. Cloudees oyuncaklarının kutularının üstünde de belirtildiği gibi, ister Cloudees Big olsun, ister Cloudees Minis olsun 4 yaş üstü kullanımı için uygun olduğunu unutmamak gerekir.

Cloudees Oyuncak Fiyatları

Oyuncak seçiminde ailenin istekleri değil, oyuncağın çocuğa uygun bir oyuncak olmasıdır. Çocuk için oyuncağın fiyatı, markası ya da nereden alındığının hiçbir önemi yoktur. Önemli olan oyuncağı ile severek oynamasıdır. Cloudees oyuncakları, çocuklarınızın severek oynayacağı, kaliteli vakitler geçireceği bir seri ile makul fiyatları, kalitesi ve tasarımları ile dikkat çekmekte ve ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Büyük ve küçük serisi ile her kesime her bütçeye hitap etmektedir.

Cloudees oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR