ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Steffi Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Steffi oyuncak ve hobi ürünleri arasından dilediğinizi seçip büyük indirimlerle satın almak için sanal mağazamıza bekleriz. Evcilik oyunlarına renk katmak ve çocuğunuzu mutlu etmek için bütçenizi sarsmanıza hiç gerek yok. Karşılaştırma yapmanıza gerek kalmayacak fiyatları ile oyuncak çeşitlerini satışa sunuyoruz. İlk tercih için bizi seçin

Oyuncak bebekler özellikle kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklardır. Oyuncak piyasasında üst sıralarda yerini alan oyuncak bebekler, birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahiptir. Farklı boylara, ölçülere, ten rengine, saç renklerine sahip et bebekler kız çocuklarının evcilik oyunlarında en iyi arkadaşlarıdır. Kimi bebekler tekli olarak satışa sunulurken kimisi de yanındaki aksesuarlarla çocukların karşısına çıkar.

Barbie’ye olan benzerliği ile dikkat çeken Steffi, farklı konseptlerdeki bebek setleri ile çocukların en sevdiği bebekler arasında yerini almıştır. Spor yapan, yemek pişiren, dans eden, makyaj yapan, bisiklete binen, bebek bakan ve çeşitli meslek gruplarını temsil eden Steffi oyuncak bebek çocukların oyun oynayarak gerçek hayatı deneyimlemesini sağlar. Çocukların bedensel ve zihinsel becerileri için önemli olan oyunlarla çocukların sosyal becerileri pekişir. Steffi oyuncak bebek setleri bebek bakımı, sevgi, şefkat, bağlılık gibi duyguları pekiştirerek çocukların sorumluluk duygusunu öğrenmesine yardımcı olur.  

Steffi Oyuncak Bebek Modelleri

Gelişim çağındaki çocuklar için oyuncaklar büyük önem taşır. Çocukların kişisel ve zihinsel gelişimlerini, motor becerilerini, hayal güçlerini destekleyen oyuncaklar çocukların oyuncak zevkleri dikkate alınarak seçilmelidir. Bu sayede çocuklar hem zevkle oynar hem de kaliteli vakit geçirir. Çocukların hayal dünyasını zenginleştiren oyuncakların başında gelen oyuncak et bebekler geniş ürün yelpazesiyle çocukların karşısına çıkar. Çocuklara sorumluluk duygusunu öğretmek için ebeveynlerin en büyük yardımcılarından biri olan Steffi oyuncak bebek setleri, çocukların oynadıkları oyunlar sırasında bebeklerle bağ kurmalarını ve kendilerinin bir parçası olarak görmelerini sağlar. Bu sayede çocuklar daha kolay sosyalleşir ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten zevk alır.

Çeşitli boylarda üretilen Steffi et bebekler farklı yaş grubundaki çocuklara hitap eder. Çocukların motor becerilerini geliştiren, zekâ gelişimlerine katkı sağlayan oyuncak bebekler, çocukların hayal güçlerini de zenginleştirir. Kız çocuklarının hayallerini süsleyen Steffi oyuncak bebekler, çeşitli özelliklerle ve aksesuarlarla zenginleştirilerek satışa sunulur. Gelişen teknolojinin etkisiyle birbirinden çeşitli özelliklerle donatılan Steffi et bebekler farklı setlerle çocukların karşısına çıkar.

Çocukları spor yapmaya teşvik eden Steffi ve paten seti,  uzun sarı saçları, parıltılı pembe mini eteği ve bluzu ile çok şık görünüyor. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan set içerisinde 29 cm Steffi bebek, kask, dizlikler, ayakkabılar ve paten yer alıyor. Çocukların hayal güçlerini destekleyen ve spor yapmaya teşvik eden bebeği çocuklar çok seviyor.

Steffi binicilik eğitmeni oyun seti çocuklara hayvan sevgisini aşılıyor. Ata binmeyi çok seven eğitmen Steffi Evi bebeğe binicilik dersi veriyor ve birlikte çok eğleniyorlar. Set içerisinde 1 adet Steffi bebek, 1 adet Evi Bebek, 1adet midilli, atın eyeri ve Evi’nin güvenliği için 1 adet sarı kask yer alıyor.

Steffi bisiklet turu oyun seti ile çocuklar arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçiriyor. Steffi kız kardeşi Evi ile bisiklet sürmenin keyfini çıkarıyor. Kot şortları, şık tişörtleri ve renkli kasklarıyla çocukların ilgisini çeken bebekler sevimli bisikletleri ile çocukların oyunlarına eşlik ediyor.

Steffi ile Oynayan Mutlu Çocuklar

Kız çocuklarının en yakın arkadaşı olan Steffi et bebekler renkli kıyafetleri, sevimli yüzleri, çeşit çeşit aksesuarları ve farklı konseptlerde hazırlanan setleri ile çocuk odalarının en güzel köşesinde yerlerini alıyor. Kız çocuklarının en sevdiği oyunların başında evcilik gelir ve evcilikte en çok kullanılan oyuncak şüphesi et bebeklerdir. Özellikle annelerini taklit etmeyi seven çocuklar bebek bakımı gibi konulara meraklıdır ve evcilik oyunlarında genellikle bu tarz hayaller kurar.

Steffi bebek çeşitleri genellikle bebek bakım konseptine sahip olan setler halinde satışa sunulur. Steffi’nin bir bebeği vardır. Sürekli onunla ilgilenir ve farklı aktiviteler yaparlar. Setlerde genellikle 1 adet Steffi bebek ve1 adet de yeni doğan bebek bulunur. Bazı setlerde Steffi’ye kardeşi Evi eşlik eder.

Steffi pusetli bebek seti çocukların eğlenceli vakit geçirmesine ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olur. Steffi bebeği ile doğa yürüyüşüne çıkar ve çocuklar bu set ile harika oyunlar oynar. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan set içerisinde 1 adet Steffi, bebek, bebek arabası ve çeşitli aksesuarlar bulunur.

Steffi’nin bebek bakım dünyası seti, Steffi-Love markasının en kalabalık setlerinden biridir. Set içerisinde 1 adet Steffi bebek, 3 çocuk, ikiz bebek arabası, mama sandalyesi, üç tekerlekli bisiklet, itme oyuncağı, bebek taşıyıcı, beşik ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Bebekleri uyut, uyanınca mama sandalyesinde yemeklerini yedir, bebek arabası ya da bisikletle gezintiye çıkar. Canları sıkılınca da oyuncakları ile oyala. Bebekleri mutlu etmek için gereken her şeyin bulunduğu Steffi’nin bebek bakım dünyası, çocukların el becerilerini, hayal güçlerini ve yaratıcılık özelliklerinin gelişmesine yardımcı olur.

Steffi ikiz bebek bakımı oyun seti ile kızlar eğlenceli oyunlar oynayacak. İkizlerin bakımı için set içerisinde; ikizlerin eşyalarını yerleştirmek için dolap, oynamaları için oyuncaklar, bakımları için banyo aksesuarları, havluları, biberon ve emzik gibi aksesuarlar yer alıyor. İkiz bebek bakımı zor olsa da Steffi bebekleri kucağına aldığında çok mutlu oluyor. 1 adet Steffi bebek, ikiz bebekler ve aksesuarlarının bulunduğu oyun seti; çocukların hayal güçlerinin gelişmesine, rol yapma yeteneğinin gelişmesine ve arkadaşları ile oynayarak sosyalleşmesine yardımcı olur.

Steffi Bebek Setleri Arasından Tercih Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Steffi oyuncak bebekler çocukların yaşına uygun olarak tercih edilmelidir. Tekli veya çeşitli aksesuarlarla birlikte set halinde satışa sunulan Steffi bebek çeşitlerinin bazıları küçük parçalar içerdiği için küçük çocuklar için yutma tehlikesine neden olabilir. Bu nedenle de oyuncaklar arasında seçim yaparken çocuğunuzun içinde bulunduğu yaş aralığına uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Eğer çocuklara hayvan sevgisini aşılamak istiyorsanız Steffi yavru köpeği ile yürüyüşte oyun setini tercih edebilirsiniz. Set içerisinde Steffi bebek, 2 adet köpek, mama kabı, köpek taşıma çantası ve kemik tasma bulunmaktadır. Köpeklerden birini çantanın içine koyarak diğerini de çantasından tutarak gezintiye çıkar, mama aksesuarları ile köpekleri besle ve harika zaman geçir.

Steffi hayvan sever oyun seti çocukların hayvanları tanımasına ve hayvanları sevmesine yardımcı olur. Set içerisinde 1 adet Steffi bebek, 3 adet sevimli hayvan, 1 adet Evi bebek, mama kabı ve çeşitli aksesuarlar yer almaktadır. Çok yönlü eğlenceli oyunlar oynayabileceğiniz oyun seti içinde hem hayvanların bakımını üstlenebileceğiniz hem de eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz aksesuarlar yer alıyor. İsterseniz sevimli tavşan ve köpeklerle, isterseniz Evi ile oynayın, istediğiniz temayı seçerek hayal gücünüzü kullanarak kendi dünyanızı yaratın.

Çocukların keyifli oyunlar oynamasını sağlayan ve çeşitli fiziksel ve zihinsel beceriler kazandıran Steffi et bebek modelleri çevreye duyarlı, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiştir. Çocukları için oyuncak arayışında olan ebeveynlerin en çok dikkat ettiği konu çocuğunun sağlığıdır. Satın alınacak ürünün sağlığa zararlı boya ve ham madde içermediğine dikkat etmek gerekir.  Steffi ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği çocuk dostu olacak şekilde üretilmiştir ve bu özelliği ile de herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Steffi Oyuncak Bebek Fiyatları

Kız çocuklarının hayatında önemli bir yere sahip olan oyuncak bebekler binlerce seçenek ile çocukların karşısına çıkıyor. Çocuklar aktif bir şekilde oyun oynamaya başladığı andan itibaren gençlik dönemine kadar bebeklerle oynar ve bu uzun zaman diliminde çocuklara birçok oyuncak bebek satın alınır. Bu durum da bazı ebeveynlerin bütçesini oldukça zorlar. Steffi oyuncak bebek fiyatları her bütçedeki ebeveynin ulaşabileceği fiyat aralığına sahiptir.

Bebek fiyatlarının belirlenmesinde bebeğin boyutu, tekli veya set halinde olması, özellikleri ve bebeğin yanında yer alan aksesuarlar önemli yer tutar. Fiyat performans açısından değişiklik gösteren ürünler arasında tüm kullanıcıların bütçesine uygun seçenekler bulabilmek mümkündür. Tekli olarak satışa sunulan Steffi’nin moda aksesuarları, Steffi Love Swap bebekler, Steffi Love şık yedek elbise gibi modellerin fiyatları herkesin ulaşabileceği şekildeyken; içinde çok fazla aksesuarlar bulunan ve çok yönlü oyun kurma imkanı sunan Steffi veteriner oyun seti, Steffi’nin bebek bakım dünyası, Steffi’nin mutlu ailesi, Evi’nin beyaz atlı peri arabası gibi setlerin fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir.

Steffi oyuncak modelleri ve daha fazlası şimdi uygun fiyatlarla Otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR