Filtreleme
Kategoriler

Nanana Bebek Oyuncakları ve Fiyatları

Oyuncaklar çocukların hayatlarında çok önemli bir yere sahiptir. Hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının, el göz koordinasyonlarının, dikkat ve odaklanma becerilerinin ve mantıksal yönlerinin gelişmesine fazlasıyla katkıda bulunur. Giochi Preziosi markasına ait olan Nanana Bebek kız çocuklarına yönelik ürünler tasarlar, onların eğlence dünyalarına katkıda bulunup bir oyuncaktan çok daha fazlasını sunar. Giochi Preziosi markası 1978 tarihinde kurulmuş olan bir İtalyan oyuncak markasıdır. Oyuncak piyasasında önde gelen markalardan biridir ve 2009 yılından bu yana da Türkiye’dedir. Nanana Bebek oyuncaklarını tanıyalım.

Nanana Bebek Çeşitleri Nelerdir?

NaNaNa Sürpriz Peluş Bebekler

Nanana Bebek dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız? Hologram mor renkte, bir bavulu andıran, sevimli kulakları olan kutunun üzerinde küçük semboller var ve bu semboller içerisinde hangi bebeğin olduğuna dair ipucu bulunur. Yukarıda yer alan açma bölümünden kutuyu açtıktan sonra bebeğe ulaşmanız için yapmanız gereken birkaç adım var. Öncelikle içinden minik bir pipet çıkacak, bu pipeti pipet takma yerine takıp şişireceksiniz, ardından şişmiş paketinin üzerinde yer alan fermuar bölümünü yırtıp patlatacaksınız ve bir sürü rengarenk konfeti ortalığa saçılacak. Açılan paketin içinden Nanana Bebek ile uyumlu bir adet çanta ve iki küçük paket ve koleksiyoncu rehberi çıkacak. Bebek çantanın içinde yer almaktadır, moda aksesuarları da iki küçük pakette. Her bebeğin üzerindeki etikette doğum tarihi, adı ve sloganı var. Eğlence başlasın!

Nanana Sürpriz Peluş Bebek S1

Nanana Bebek serileri oyunlarınıza renk katmaya devam ediyor. Seri 1’in canlı mı canlı kutusu açılmayı bekliyor. Kız çocuklarının favori rengi pembe holografik bir şekilde kullanılmıştır. Üzerinde hangi bebekle karşılaşacağınızın simgesi var. Kutuyu kenarlarındaki bantlardan açıp pipete ulaşın, pipet takma yerine pipeti takıp şişirdikten sonra yukarısında yer alan küçük fermuarı yırtın ve paketi patlatın. Konfetiler nasıl da güzel öyle değil mi? Sürprizler bitmiyor. İçinden bir adet peluş çanta, çantanın içinden bebek ve onları giydirmeniz için kıyafet ve ayakkabı yer alıyor. Her biri birbirinden farklı bu güzel bebekler en yakın arkadaşlarınızdan biri olacak.

Nanana Sürpriz Peluş S2

Markanın Sürpriz Bebek serileri kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Onlarla oynamak, modaya uygun giydirmek, değişik saç tasarımları yapmak çok zevk verici. Parlak bir kutuya sahip olan, bir bavulu andıran oyuncak açılmayı bekliyor. Bir mini pipet yardımıyla paketi patlatıp birbirinden güzel Nanana Bebeklere ulaşacaksınız. Üstelik paketi patlatırken ortaya saçılacak konfetiler de bir harika. Serideki altı bebekten acaba size hangisi çıkacak? Cevabı peluş çantaların içinde. Bu peluş çantaları ister cüzdan, ister mini beslenme çantası, ister objelerinizi koyduğunuz bir eşya olarak kullanın. Bebeğe ulaştıktan sonra yapacağınız şey ise küçük sürpriz paketleri açmak ve kıyafetle ayakkabısını öğrenmek olacak. Güzel saçları ve trend kıyafetleriyle giydirip süsleyin bebeğinizi.

Nanana Sürpriz Peluş S3

Kız çocuklarının en çok evcilik oynamaktan keyif aldıkları bir gerçek. Evcilik oyunlarının olmazsa olmazı da birbirinden güzel bebeklerdir. Bebeklerle ilgilenmek, kıyafet giydirip çıkartmak, saçlarına model vermek hem yaratıcılıklarını besler hem de sosyalleşmelerine fayda sağlar. Nanana Bebek olarak her serimizin içine farklı bir bebek modeli yerleştirdik. Serilerini tamamlayarak koleksiyonlarını oluşturacaklarına eminiz. Kutunun üzerinde yer alan semboller içinden hangi bebek çıkacağının simgesi niteliğinde. Kutuyu açtıktan sonra pipetle büyük paketi şişirin ve patlatın. İki sürprizle karşılaşacaksınız, biri minik renkli çok amaçlı kullanabileceğiniz bir çanta diğeri de tabii ki Nanana Bebek. Küçük paketlerden çıkan kıyafet ve ayakkabıyı giydirip tarzını yorumlayın. Bebeğin etiketinde sloganı, adı ve doğum tarihi yazmaktadır.

Nanana Sürpriz Peluş S4

6 tane güzel Nanana Bebeklerinden hangisinin kutunda yer aldığını öğrenmek için hazır mısınız? Kutuyu bir an önce aç ve merakını gider. Pipet yardımıyla büyük paketi tüm nefesinle üfle ve şişir ardından booom paketi patlat ve konfetiler etrafa yayılsın. Peluş çantanın içine yerleştirilmiş bebeği çıkart, son moda kıyafetini ve ayakkabısını giydir. Upuzun ve renkli saçlarıyla Nanana Bebekleri ne kadar da tarz! Koleksiyonunuza katılan bu bebek oyunlarınızın yıldızı olacak.

Nanana Sürpriz Parıltılı Seri

Ürettiği oyuncaklara yenilik katmayı seven marka sizlere çok beğeneceğiniz parıltılı seriyi sunuyor. Büyük kutunun içerisinden bu sefer farklı bir sürpriz çıkacak. Öğrenmek için kutuyu üst taraftan açın, pipet kısmından pipeti çıkartın ve tüm nefesinizle pakete üfleyin. Ardından üstünde yer alan fermuara benzer yeri yırtın ve paketi patlatın. Ortaya saçılan konfetiler bir harika. Karşınıza 2 sürpriz çıkacak. İlki tabii ki mini çanta ama bu sefer çok daha farklı çünkü rengarenk pullara sahip. Parıl parıl parlayan bu sevimli çantaları ister anahtarlık, ister cüzdan olarak kullanın. Bir diğer sürpriz ise çantanın içinden çıkan Nanana Bebek. Bebeği, üzerinde soru işareti olan küçük paketlerden çıkan kıyafet ve ayakkabıyla giydirin ve eğlencenin tadını çıkartın. Nanana Bebeklerin ayaklarına kadar uzanan sarı, kırmızı, pembe saçlarına bayılacaksınız. Onlara istediğiniz şekli verebilir en tarz kız haline dönüştürebilirsiniz.

Nanana Bebek Fiyatları Nelerdir?

43 yıldır küresel anlamda başarıyı yakalamış ünlü oyuncak markasının ürünü olan Nanana Bebek kız çocuklarının ve ebeveynlerinin vazgeçilmezidir. Her yıl ürünlerine yenilik katmaya devam eden Nanana Bebek kalitesinden ve bebeklerinin sağlamlığından asla ödün vermez. Satın alınan ürünler kırılgan bir yapıda olmayıp uzun yıllar oynanabilir niteliktedir. Ayrıca marka çocuklarınızın sağlığına zararlı hiçbir kanserojen madde kullanmaz. Kutuların içerisinden çıkacak her bir oyuncak onların renkli ve masalsı dünyalarına anlam katacak, bebekleri kullanarak oynayacakları her oyun hayal dünyalarını geliştirecek. Kaliteyi uygun fiyata satın almak için online alışveriş sitemizi kullanabilir, ürünlerimizi inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Nanana Bebek oyuncakları ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR