ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Mighty Beanz Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Mighty Beanz, Moose Oyuncaklarının ürettiği çılgın fasulye oyuncaklarıdır. İlk önce 2002 yılında Avustralya’da piyasaya sürülen Mighty Beanz oyuncakları, daha sonra Amerika Birleşik Devletleri oyuncak pazarına girmiştir. 2004 yılında Mighty Beanz video oyunu da piyasaya çıkmıştır.

Mighty Beanz Oyuncak Serileri

Seri 1

60 adet Beanz’den oluşan bu set kırmızı bir taşıma çantası ile sunulmaktadır ve 5 kişilik ekiplere ayrılmıştır.

Seri 2

70 adet yeni Beanz ‘den oluşan bu seri karanlıkta parlama özelliğine sahiptir ve 5 kişilik ekiplere ayrılmıştır.

Seri 3

60 adet yeni Beanz’den oluşan bu seri renk değiştirme özelliklerine sahiptir ve yeşil taşıma çantasında satılmaktadır.

Seri 4

60 adet yeni Beanz’den oluşan bu set, 3 kişilik takımlar halinde tasarlandı.

Seri 5

Bean Bodz ismi ile piyasaya sürülen Mighty Beanz oyuncakları, 4 kişilik takımlar halinde sunuldu ve toplam sayısını 310'a çıkardı. Bu sette ki fasulyelerin kauçuk gövdeleri bulunmaktadır.

Mighty Beanz Oyuncak Çeşitleri

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler 2’li Paket

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler 2’li paket içerisinde 2 adet çılgın fasulye bulunmaktadır. Takım oluşturup oyunlar oynamak için çılgın fasulyelere merhaba demeye hazır olun! Paket içerisinde ayrıca koleksiyon yapmak isteyenler için 1 adet koleksiyoncu rehberi de bulunmaktadır.  Bu seride birbirinden farklı 140 tane fasulye bulunmaktadır. Çılgın fasulyelerden iki tanesi özel fasulyelerdir. Bakalım özel iki tane fasulyeyi bulabilecek misin?

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler 3’lü Paket

Yaşayan ve biriktirilebilir fasulyeler Mighty Beanz’e oyuncaklarınız içinde bir yer açın. Çünkü Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler ile çok eğleneceksiniz. Seri de bulunan 140 fasulyeyi biriktirmek ve koleksiyon oluşturmak için acele etmelisin! Bu paketler sürpriz paketlerdir ve içinden hangi Mighty Beanz oyuncak çıkacak göremeyeceksiniz. Heyecanla paketi aç ve fasulyene merhaba de!

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler 6’lı Paket

Biriktir, koleksiyon yap ve arkadaşlarınla oyna! Yepyeni 140 karakter ve heyecanlı bir bekleyiş. Acaba bu kez hangi Mighty Beanz Çılgın Fasulye sana çıkacak? Eğlenceli oyunlar ve maceralara hazırlan! Kutuda 6 adet Mighty Beanz oyuncak bulunmaktadır. 6 çılgın fasulye ile tanışmaya hazır ol!

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler Delüks Paket

Mighty Beanz oyuncakları ile nasıl oynanacağını öğreten kitapçığın da bulunduğu bu setle çocuklarınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler Delüks Pakete vur ve patlat! 8 tane çılgın fasulye dışarıya fırlayacak, fasulyeleri evir, çevir, yuvarla ve yarıştır. Dilediğin oyunları oynayabileceğin ve istersen koleksiyon yapabileceğin çılgın fasulyeler burada seni bekliyor. Setin içerisinde 8 çılgın fasulye, 1 oyun kitapçığı, 1 kullanım kılavuzu, 1 adet ince balon,1 adet lastik bant ve 1 adet fasulye kabuğu bulunmaktadır.

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler Oyun Seti

Sette bulunan fırlatıcıya vur ve yarışı başlat! Eğlenceli yarışlar yapacağınız bu Mighty Beanz oyuncakları ile keyifli vakitler yapmak ister misiniz? Yapmanız gereken balyozlardan kaçmak ve yuvarlanmak. Bayrağa ulaşan ilk çılgın fasulye yarışı kazanmaktadır. Mighty Beanz çılgın fasulyeler oyun seti içerisinde 2 adet çılgın fasulye, 1 adet yarış piti ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Mighty Beanz Cars 4’lü Paket

Sevilen Cars oyuncakları Mighty Beanz ile buluşuyor. 54 farklı modeli bulunan Mighty Beanz Carslar seni bekliyor. Dünya Grand Beanz Yarışına hazır mısın? En heyecanlı yarışta kalbin yerinden fırlayacak ve lastiklerin alev alacak! Tüm zamanların en iyi yarışında sen de Mighty Beanz Cars’ın ile yerini al! Bu setin içerisinde 4 adet Mighty Beanz Cars çıkmaktadır.

Mighty Beanz Cars Metal Saklama Kutusu

Mighty Beanz Carslarını saklayabileceğin harika bir kutu istemez misin? Metal olan bu kutuda Mighty Beanz Carslarını sergile ve muhafaza et!

Mighty Beanz Yılan Oyun Yolu

Harika yarışlar yapabileceğin Mighty Beanz yılan pisti ile fasulyelerini yarıştırabilirsin. İnanılmaz numaralar yapacağın bu pistte fasulyelerini yılanın ağzında yakalamayı sakın unutma! Daha uzun yılanlar yapmak ve en uzun yola sahip olmak istiyorsan daha çok Mighty Beanz Yılan Oyun Yolu satın almalısın!

Mighty Beanz Araçlar

Karşınızda Mighty Beanz arabaları! Mighty Beanzini arabanın içine yerleştir, yarıştır ve taklalar at! Bu eğlenceli oyunda yerini almak ve keyifli zamanlar geçirmek için ne bekliyorsun! Mighty Beanz Araçlarının içinde 1 adet özel Beanz sürücüsü çıkmaktadır.

Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler Aksesuar Paketi

Çılgın fasulyeler aksesuar paketi ile Mighty Beanz eğlencesi ikiye katlanıyor. Flip Track isimli pisti istediğiniz her yere götürebilir, istediğiniz yerde eğlenceye devam edebilirsiniz. Flip Track ile tüm hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Mighty Beanz Çılgın Fasulyeler Aksesuar Paketi ile birlikte 1 adet kemer klipsi, saklama kabı, 1 adet çılgın fasulye, 1 adet çılgın fasulye pisti ve oyun kitapçığı yer almaktadır. Kemek klipsi ile Flip Tarcki kendinize bağlayabilirsiniz. En keyifli Mighty Beanz oyuncakları ile oynamaya hemen başlayın.

Mighty Beanz Oyuncakları Alırken Dikkat Edilecekler

  • Mighty Beanz Oyuncak kalitesi dünya ülkeleri tarafından da kabul edilmiştir. Nesilden nesile aktarılacak oyuncaklar üreten Mighty Beanz, dayanıklılık konusunda oldukça iddialı bir markadır. Ebeveynler çocuklarına oyuncak alırken çabuk kırılmayan oyuncakları seçemeye özen göstermektedirler. Mighty Beanz Oyuncak dayanıklı oyuncak isteyen ebeveynler için doğru seçimdir.
  • Mighty Beanz Oyuncakları dünyanın en sağlıklı oyuncaklarındandır. Kullanılan plastik aksamları kesinlikle kimyasal ve kanserojen madde içermemektedir.
  • Oyuncak seçiminde en önemli unsurlardan biri de çocukların yaşlarına uygun ve ilgisini çekecek oyuncakların seçilip alınmasıdır. Bu nedenle seçtiğiniz Mighty Beanz Oyuncağının çocuğunuzun yaşına uygun olup olmadığına mutlaka bakmanız gerekmektedir.

Mighty Beanz Oyuncak Fiyatları

Oyuncak piyasasında bulunan kaliteli oyuncakları en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya ilke haline getirmiş olan firmamız, Mighty Beanz Oyuncaklarını da en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Nesilden nesile aktarılacak kadar dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş Mighty Beanz Oyuncaklarını ve Mighty Beanz Oyuncak fiyatlarını incelemek,  karar vermek için sitemizi inceleyin ve çocuğunuz için uygun oyuncağı Satın Alın!

Mighty Beanz oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR